Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
23. aug 2009

Hlasoval som, a preco si si zobrala vianocny stromcek?? 😉 😉

najjulinka
autor
23. aug 2009

Lebo Vianoce ma každe dieťa rado 😉 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macocha
23. aug 2009

Juli dobreee 😉 už som sa chcela spýtať, kde si sa ulievala, keď mi došlo, že asi si fotila 😅

K včerajšej téme Rómov v Bratislave a realít, moja šéfka predávala pred časom byt, kúpil ho taký echtovný Róm, žiadne problémy s ním neboli, na všetky závady, čo mu v byte ukázali povedal "to je dobré" a nakoniec doniesol plnú sumu za byt v hotovosti v igelitke 😀

mexx
23. aug 2009

Juli, super foto. 😉 😎

Heh, aj ja chcem byt taky Rom s plnymi igelitkami penazi, vedela by som, co s nimi... 😅

cairka
23. aug 2009

mexx, asi viacerí by chceli 😀 😀 😀 staviam sa do radu 😅

dioliana1
23. aug 2009

cawte, dnes u nas od večera do pol dňa lialo

najjulinka
autor
23. aug 2009

tak ja už vediem v tých fotkách.. resp. manžel s deťmi 😀

dioliana1
23. aug 2009

juli ako sa tam hlasuje?

najjulinka
autor
23. aug 2009

vpavo treba kliknuť na čislo foto...

mayap
23. aug 2009

tak, riad umytý, suché prádlo vyžehlené, vypraté povešané, byt uprataný... 😎
včera som vymaľovala chodbičku a wc... chodba je klasika biela, ale wc je nádherné pomarančové... 😵 . ja som spokojná, svokra je na práškoch, bo tu sa 33 rokov maľovalo wc-ko nazeleno a ja som prišla s takouto novotou... 😀 😀 😀 . to ona tak ľahko nerozchodí...
tu sa poznali 2 farby a to zelená a okrová... to ona ešte netuší, že na budúci víkend maľujem halu na bledučko hnedú, ju asi klepne... 😀

najjulinka
autor
23. aug 2009

mayap vy byvate spolu so svokrou??? WC máme aj my na oranžovo vymalované 😉

lenuska74
23. aug 2009

Ahojte 😀 Mayap ta ty si riadne čislo skoro jak ja, moju svokru išlo tiež z mojích novôt najprv šľahnuť ale potom to začala robiť ona že všetko menila a premaľovavala a išlo šľahnuť mna 😀

dioliana1
23. aug 2009

mi spálnu marhulovú 😀

lenuska74
23. aug 2009

ja mám obývačku marhuľovu a nechcite vedieť aku mám teraz chodbu a schodisko lebo ja si na tu farbu zvykám 😀 😀 😀 😝 pôvodne to mala byť vinova burbunska fialova ale je z nej ružovo fialová 😀 Jedine komu sa páči je mixka ale ona ma rada ružovu 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. aug 2009

no my máme chodbu a obývačko-kuchyno-spalnu bielu... jedna detská modrá, druhá modro a taká žlto-oranžová.. .wc oranžové.. .stropy všade biele...

lenuska74
23. aug 2009

no ja som Juli tiež tak začala aj chodbu som mala bielu ale potrebovala som zmenu ale až taku asi ne ked zmenším tak hodím na strechu 😀 😀

mayap
23. aug 2009

áno juli, už 11 rokov bývam so svokrou v 3a pol izbovom byte... 😝 😝 😝
ona pôvodne sľúbila, že po svadbe pôjde bývať k svojmu otcovi (o 2 ulice ďalej), inak by som nesúhlasila, že sem pôjdeme bývať... no je pravda, že nepovedala po akej...(dúfam, že odíde skôr, než po zlatej... 😝 😀 😀 😀 )

najjulinka
autor
23. aug 2009

mayap možno po Patrikovej svadbe 🤐 🤐 🤐

mayap
23. aug 2009

dúfam, že nie po patrikovej zlatej svadbe... 😝

lenuska74
23. aug 2009

Maya nechem ťa strašiť ale zjavne je jej dobre takže vôbec asi neodíde 😀 😀 😀

mayap
23. aug 2009

lenuska,
samozrejme jej je dobre, bo má komplet servis... 😠 . zlá nevesta navarí , uprace, operie,platí šeky... 😠 .

dioliana1
23. aug 2009

mayap ja som mala to isté 11 rokov 😀

lenuska74
23. aug 2009

ja len 6 a stačilo mi to bohato 😀

mayap
23. aug 2009

baby, no ona by mi ani nevadila, keby všetko nekomentovala, nezasahovala do výchovy detí, do nášho manželstva, do toho čo robím, varím,myslím si... a hlavne keby nedýchala ten istý vzduch ako ja... 🤐 😀 😀 😀

dioliana1
23. aug 2009

ani moja mi nevadila, len keby častejšie nebola doma 😀

najjulinka
autor
23. aug 2009

mayap a čo na to manžel??? lebo ja by som asi komentovala, že to stahovanie jej trvá dlho... a že už svadba bola.. .a začala zostra... najprv len tak na dobre rano jej to pripomenuť, potom už aj na dobru noc... potom aj popri obede sa pripomenuť a tak... 😝

mayap
23. aug 2009

moja je už 1 rok doma, je na čiastočnom invalidnom dôchodku a je živým dôkazom, čo zmôže moc peňazí, keď niet chorôb... 🤐 🤐 🤐

zicon
23. aug 2009

Nuz a jam ciri - cary byt.

Chodba - Champagne, jemná zltá kremová
Kuchyna - Biela
Obyvacka - tabasko cerveno - oranzova
Detska - zeleno zlta
Spalna kanarikovo zlta s modrymy

No proste farebyny svet

mayap
23. aug 2009

juli, ja mu to pripomínam denne, nie okato, ale náznakmi... no on je mamičkin jedináčik... 😝

raz ma už natoľko vytočil tým jeho: mama povedala, mama chce, mama si myslí, mama vie..., že som mu večer v posteli práve v tom najlepšom zahlásila, že či nejde zavolať mamičku keď teda ona všetko vie... že či máme dobrú techniku... 🤐 . mala som síce potom tichú domácnosť asi 2 týždne, ale od tých čias som nepočula: mama povedala... atď... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. aug 2009

mayap nie jemu to pripominaj,a le jej 😉 vsak nie on sa ma vystahovať... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre