• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
autor
To aby mi nebolo luto, že nebudem mať dalsie bábo.. .to ked 4 teplotuju, tak je asi lepsie ako ked 5 deti teplotuje :confounded: :confounded: :confounded: aj ked pri tom počte je to podla mna už fuk skoro....
26. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezavidim :unamused:
26. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
n zatim v pohode.. uvidime ako noc... lebo Luca je grcoun, ked je chora........ momentalne pohoda...
26. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mixka, aj my sme rozmýšlali o tom dome, je veľmi fajn a fasáda sa kedykoľvek dokončí... Je veľmi pekný,,, a viac-menej nový. 8 rokov je nič... :slight_smile: tak budeme veľmi blízko... :slight_smile:
26. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz uz to mozem prezrdadit od 31,8 sledujte io 18:00 markizu bez servitky, pravdepodobne v stredu tam budeme ako rodina a inac budem kazdy vecer v telke aspon ja.
26. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zocon o com je ta relacia?
26. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O vareni, vsak uvidis ak budes sledovat.
26. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Večer Lucinka UKAŽKOVO (!!!!!!) spapala Panadol... :fearful: :fearful: :fearful: Ja som tu s nou poobede sama bojovala... Ked dopapala, tak som juvychválila do nebies... A večer ked videla, že baští Marek Panadol, tak sa chcela predviesť Karolovi aká je šikovná aj ona asi... :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super, nech sa deti drzia.
26. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka a uz horuckovali ze papaju paralen, ja malemu davam az od 38,5
26. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ziconnemaj strach, obaja kocher teplotuju.... prvýkrát u nas dajake deco teplotuje... a naraz 2 radsej.... bez zjavnej inej pričiny..... ale na druhu stranu všetkým štyrom rastu aj zuby.... ale nekcem na zuby hodiť.. kým teplotova len Marek , tak lekarke to tiež nazuby vyšlo.... ale ked aj Lucinka..... tak nechcem na zuby hodiť....
26. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam od 38
26. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac stranda, ked Kubko teplotuje bez priciny casto ani k lekarke nejdeme
26. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka bola dnes u alergiologa-podozrenie na sezonnu astmu :confounded:
26. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja by som k lekárke nešla... ale prišlo sa na to vlastne u lekárky, že má teplotu... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplota bez zjavnej vonkajšej príčiny môže byť aj zápal močovných ciest alebo obličiek :cry:
26. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nestras lenus...
26. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abo sa Ti zajtra vyhádžu..a budeš mať bodkáčov! :fearful: :zipper_mouth:
26. aug 2009 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve očistila asi 15 kg hrušiek na kompót, ešte som si na zajtra odložila cca 10kg :sweat_smile: moje úbohé ručičky nie sú zvyknuté na takú záťaž :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ja dávam sirup od teploty pri 38,5, ale rovno s diazepamom - veve už mala 2x febrilné kŕče, hoci len "slabé" ale mudra kázala dávať už vždy...
26. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja varím lečo,ešte do skiel a zavariť :slight_smile:
sezona je sezona,čaute :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase krpky mali zapal oblicky a teplota vybehla hned velmi vysoko a nemali ziadne ine priznaky, ziadny sopel, kasel, zuby, nic.
26. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď už sme pritom dnes som povyťahovala cibuľu a dala sušiť a namrazila petržlenovú vňať....

Dnes sme si večer umývali s Kikou zuby, stáli sme pri umývadle (hneď vedľa neho je práčka-otvorená a za ňou záchod), a ja s kefkou v hube ukazujem Kike prstom na záchod a ona sa šmarí o zem že "Kika NECHCEEEEE ísť do práčky!!!!" skoro som sa udusila pastou...čo ju to napadlo?
Gramaticky sa lepší, len kedy už prestane rozprávať ako náčelník Apačov o sebe v tretej osobe.....
26. aug 2009 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy 2 ste .....podarené :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz kiahne su super 2 tyzdne doma s 4 detmy, to je na Blazinec
26. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, s kiahnami su aj dve deti naraz vela :grinning:
26. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja este sa k nim pridam.. u Lucky by sa to na sopel dalo hodiť,aj ked nie je extremny... no ale dačo v nose má... ale nos nie je podstatný. .to by sa aj Marekovi našlo možno key sa kcelo... ale v priedukach, ani nikde Mrek nič nemá.. bol lekárkou popočúvaný...
26. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ kým sa nevybodkujú to ber tak, že Lucka má sopeľ a Marekovi lezú tesáky. Možno budeš v noci pokojnejšia.
Tu sa celé leto kiahne ťahajú...keď sa zdá, že už prešli, tak just v nejakej rodine vyskočia...alebo na ďalšom oddelení v DD....
26. aug 2009 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tesaky - ake krasne, a bude pocuvat aj na TRHAJ??
26. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co nepozerali ste uputavku na markize, to este budem mat haluze na buduci tyzden. Musim si dat pozor a byt minimalne rok dobry aby sa veci z fora nedostali do ruk noveho casu.
26. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok