• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
Ozaj nejdete niekto na Lodenicu do Piestan??
26. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja môžem ísť tak do lodenice na Dedinkách sa pohojdať na vodnom bicykli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 22:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa hlasim k yukki na dedinky :dizzy_face:
26. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc
26. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bru noc
26. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko a vsetko najlepsie k meninam Silvinkam
27. aug 2009 o 04:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :dizzy_face:
27. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
my sme už doma od dr. a cestou sme sa stavili na gaštany...zas mi doma iba splesnivejú a budem mať čo vyhodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
magi,podarena je ta pohladnica :dizzy_face:
Silvinkam vsetko naj :dizzy_face: ,malej Silvinke hlavne vela zdravicka a sily :wink:

pokasliavam uz niekolko dni a rano som sa zobudila uplne bez hlasu :astonished: .a to sa dnes chcela ist hadat a bit na postu... :angry:
27. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som sa dnes chcela..../malo byt v predoslom prispevku/
27. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, mati, ešteže ťa máme, Ty si vždy zdrojom aktualít, ktoré nás (mňa určite!) max. zaujímajú... :wink:
ja len čakám telefonát z DD, či Najdúšik nepôjde k nám a stále nič... že či to nie sme náhodou my-tá profirodičia?!? :sweat_smile: :slight_smile:
:sweat_smile:
27. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja len dufam , ze ozaj pojde do profi,a nenechaju ho v studni na diagnistiku... :angry:
27. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mati, dík! ja by som to inak neodsledovala... :wink:
sme po obede...
hlásim aj ja horúčkara (tobiko)
juli, a vy ako? akú ste mali noc?
27. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary tak taku.. ja som počuvala ako Lucka dýcha a pod.. .ona ked je chorá, ak jak chlap - na umretie.... :grinning: :grinning: :grinning: Marek v pohodike prespalcelú noc ani nemrnkol... Lucka občas zaknucala a taka, el v pohode.. .až o tretej už to v pohode nebolo.. kceli sme dať panadol, tka sa nam zblila... v tomto je po mne.. .co nekce, tak aj ked na silu sa do nej dostane, tak ochvilu o vráti.......
27. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, mala si dat cipok :slight_smile:
27. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cipok nemame
ae už som dnes kupila paralen.. spapala bez problemov.....

tak asi budeme mať čosi vo veku dvojičiek až Lucky... :wink:
27. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no najprv s problemami spapala a na obed v jogurte nerozdrvenu polku a bez problemov.. .ani si nevšimla že je dajaký liek :grinning: :grinning: :grinning:
Inak rano sama od seba prišla a pchala si prsty do ust a ukazovala, že "Beee az zuby bolu" - takže zuby... ja viem, že teraz za leto jej vyrstli 2 stoličky a ešte 2 a derú, takže ma narok... len mi je podozrive, že dvaja naraz teplotuju.... Mareček je zlatušik... ten je fakt len teplý, inak nič..ale llucka aj taký ten sklenný pohlad a tak hned má ......
27. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkých pozdravujem...

silvinke, všetko najlepšie a hlavne veeeľa zdravia...

zicon,
a ty čo ? budeš tv hviezda ?
27. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorým prajeme skoré uzdravenie :dizzy_face:
juli, tak dalšie chodiace dvojročné? :dizzy_face: sa vám budú riadne tmoliť popod nohy už toľkí :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a uz vies ci to bude chlapec alebo dievca? :dizzy_face:
27. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mata vybereme si... :wink: ja by som radsej chlapca (koli Marečkovi).. ale to je to posledné čo zavaži... :wink:
27. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, a s dvojčatami to ako vyzerá? oni idú už do medzinárodky, či ešte na niečo čakajú?

a aj ja prajem silvinke všetko najlepšie, hlavne veľa, veľa zdravia :dizzy_face: a to mám neter silviu a keby som si neprečítala, tak ani neviem, že má meniny :sweat_smile:
27. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinke ešte veľa sily prajeme a v živote už len to pekné... :wink:

Ináč ja pri Kike som v tom nižšom veku len čípky použila...teda dokopy asi 5 za celý jej život u mňa....a teraz jak mňa videla, keď som bola chorá, ako hltám tabletku, tak furt že aj ona chce, som jej dala takú neškodnú na imunitu, reku rozhryzneš-uvidíš-a ona pekne s vodou zapila a už to bolo v bruchu. Tak snáď už by sa dalo jej dať aj tabletku....

A tu hrmí, budem musieť vypnúť PC.....
27. aug 2009 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka dvojičky stačí ked dakto bude kcieť a idú dalej... su volne na vsetky sposoby asi :grinning: :grinning: :grinning: takže hoci aj z tramtarie si ich dakto može vybrať...
27. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve sme dojedli, kuracie krídla, Kika zjedla tri, a s nejakými chrupkami a kožami sa ona nepáre....všetko pohryže a zhltne, chudákom mačkám ani skoro nič nenechala...nebyť mňa, fajnovky, tak len holé kosti by im ostali....
27. aug 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinke vsetko najlepsie a hlavne kopec zdravicka :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za Silvinku!!! :dizzy_face: všetkým---

a yukki, :grinning: (a chrupky a kože :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to by som nezjedla ani v najväčšom hlade :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

a zicon, stáel nechápem, aká hviezda?
27. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok