Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
27. aug 2009

nikto tu?

najjulinka
autor
27. aug 2009

Tu ja

lenuska74
27. aug 2009

aj ja
Všetko naj Silvinkám a malej bojovníčke hlavne veľa zdravíčka 🙂

dioliana1
27. aug 2009

Všetko najlepšie Silvikam

cairka
27. aug 2009

tu je nejak ticho 😕

magimary
27. aug 2009

tak, Tobiko práve dosiahol svoj dnešný "vrchol"...39,9°C ... ( 😲 ), takže vlažná sprcha a dva paralenové čípky...
a mandle má samý zapálený kráter... 🙄 😝 , ozaj to vyzerá ako angína, ale keďže včera a predvčerom to mali všetky moje netere a dnes im už nič nie je, spolieham sa, že to ubojujeme aj bez ATB... hoci..no uvidíme...

a mňa zase bolí to ucho,čo naposledy... 😠 😝 🙄

najjulinka
autor
27. aug 2009

No si to užite... Nám vyvracala paralen večer Lucinka... Potom sme prepašovali štvrťku v Brumikovi do nej... A pri druhej štvrťke na to prišlo, ale dajak sme ju ukecali, že nas nema ošablovať 😅 Lebo predošlý jogurt paralenom skončil v Karolovej posteli... 😝 😝 😝 Jáj.. No Lucinka je celá mami... tak mi treba... to mam za to, že som si povedala, že vlastne radsej nie, čo ked y bolo po mne.... a aj tak sa tomu nevyhnem...

cairka
27. aug 2009

juli, ty by si mala prispievať do diskusie na tému gény verzus výchova/prostredie 😀 😀

držím palce chorúšikom, nech im je rýchlo lepšie

najjulinka
autor
27. aug 2009

cairka teraz neviem či sa mam tou "výchovou" chváliť, alebo radšej sa zaryť pd zem...

cairka
27. aug 2009

baby, ja som minule sa hádala v jednej diskusii, že u nás cigánčence nesmrdia a dnes sme boli na ihrisku a bola tam jedna BIELA rodinka - mama a 3 deti ( cca 6,4,2 roky), ale to bolo príšerné... sila je, že oblečený boli minimálne týždeň všetci v jednom, malý minimálne precikaný, kočík zo smetiska (aspoň tak vyzeral), ale plná igelitka hračiek do piesku takých, že veve len po nich kukala, parádne autá, formičky všeho druhu... ale ten puch bol príšerný, vaneska požičala plyšáka dievčatku, tak plyšák tiež smrdí tak, že zajtra ide do pračky... takže škoda že je tá diskusia už zamknutá, by som dopísala, že u nás nesmrdia cigánčatá, ale biely 😅

cairka
27. aug 2009

juli, no už ako ty myslíš 😀 my to upratovať nemusíme 😎

janivonbenji
27. aug 2009

cairka,
to v tej diskusii ste "disktovali", že cigáni ako vo všeobecnosti voňajú inak ako bielí ( majú iný pach ) alebo že smrdia, lebo sú nečistotní ??? !!!

magimary
27. aug 2009

fakt, cairka, to sú teda paradoxy... 😨 hračky a smrad... 😖
ja si o takých ľudoch myslí, že "majú iné priority"...
poznám tu u nás jednu takú rodinku (keď už sme pri farbách, tak bielu)-chodia strašne ošumtele oblečení (deti vo vyrastených veciach) a tak im raz moja švagrinka podarovala veci (pekné, ale hlavcne správna veľkosť tých detí) a oni sa urazili, že oni nič nepotrebujú, že majú všetkého dosť a že im to takto vyhovuje...
oni sú inak fajn ľudia (a mimochodom majú veľký dom, parádne auto a muž robí za "ťažké" prachy "vonku")...
tak ja si tak hovorím, že "majú iné prirority"... 😅
a to si poviem aj pir našom tomušovi...keď vidím, aký je bystrý (a múdry), ale dooblieka sa tak, že je to desn (naopka, poprekrúcane) a keď sa ho opýtam, či mu to nevadí, tak prevedčivo odpovie: "Mne to, amminka, nevadí! aj keď Tebe asi áno, ale mne nie..."( 😀 )...on tomu skrátka nevenuje pozornosť, "má iné priority"-čítať, písať, počítať ad... 😅 😀

cairka
27. aug 2009

jani, to druhé 😉

magi, no tá mama nevyzerala zrovna ako intelektuálka 😝 mňa skôr napadla taká kacírska myšlienka, že premiestnili niekomu inému, kto bol niekedy na ihrisku 😅 ja viem, že súdiť sa nemá... 😅

janivonbenji
27. aug 2009

cairka,
škoda, že som na tú tému nenarazila...takí, čo napíše, že bieli sú čistotnejší ako cigáni, tak asi neprekročil prah inej domácnosti/iného mesta/ inej krajiny...

magimary
27. aug 2009

ozaj, na toto som naďabila v inje diskusii...
že ak by sa chcel niekto inšpirovať 😀 :
http://www.duggarfamily.com/photos.html

cairka
27. aug 2009

jani, no to bola celkovo taká diskusia na grcajúci smilik 😉 a milujem, ked niekto začína príspevok vetou : " ja nie som rasista, ale..." 😝

najjulinka
autor
27. aug 2009

mary to už obehl snad celý svet aj niekolkokrát.. mne sa to tam nepáči.. mne to príde v tej domácnosti také chladné na pohlad...

cairka
27. aug 2009

magi, no "môj ty bože" 😅 ale aký hotel majú, kde bývajú 😀

janivonbenji
27. aug 2009

mary,
mne sa to páči / myslím zariadenie a tak, len samozrejme by mohlo byť menšie.../, len mne sa tam zdá byť pri toľkých ľuďoch strašne upratané 😀 , deti sú veľmi čisté 😀 , veľmi učesané 😀 a katalógovo oblečené 😀 ...ale inak o.k. 🙂

najjulinka
autor
27. aug 2009

Ale setky deti su na "J"??? 😨

magimary
27. aug 2009

viem, že obehlo, aj ja tie fotečky poznám,ale zatiaľ som to nevidela takto v "linku"... 😉
mne sa to tam páči...že i napriek tomu, že je tam plno ľudí, pôsobí to stále pristranne a vzdušne... a zároveň každý tam má svoj kútik... a že sú "nažehlení"? veď sa fotili na webstránku 😀 , nebudú sa fotiť v teplákoch... 😀

najjulinka
autor
27. aug 2009

a ten velký a malý zachod pri sebe sami páči...

janivonbenji
27. aug 2009

magi,
vidíš, to ma "nenapadlo" 😀

magimary
27. aug 2009

jani, 😀 😉

najjulinka
autor
27. aug 2009

a 2x dvojčatá maju... 😵 😵

janivonbenji
27. aug 2009

som ten link poslala aj mojej švagrinej...sa niekedy obe vyplakávame, že ako nezvládame - ja jedno, ona dve deti...tak nech sa dostane do reality- som jej napísala... 😀

magimary
27. aug 2009

😀
aj dvočatá? to som si ani nevšimla, idem ich ešte raz prepátrať...
😉

najjulinka
autor
27. aug 2009

no myslim edny dvojky su parik a druhé dvaja chalani.. .sa mi marí...

magimary
27. aug 2009

už som to overila... 🙂 tak je... 😉 čiže dokopy rodila15x... (nó! 😲 😅 ), juli, vidíš a ty by si to nezvládla raz?!? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre