Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tulenka
31. aug 2009

juli, ja si to radsej citat nebudem , ked budem svokra a ta moja to nastastie nevie ( teda nie citat, iba internet 😵 )
A neboj ten tvoj zalubeny ujo sa aspon nasmeroval spravnym smerom, vsak on sa zas zamiluje niekde inde, ked mu 2/ky vyfuknu. Ale radsej mu to povedz, ze priprava trve dlho a tak...

najjulinka
autor
31. aug 2009

Akože ja som sa s nim nestretla osobne... Stretla sa s nim tá čo mi kočíkuje... Jej dal dnes nakup pre nich 😀 😀 😀 A moja mamak sa stretla. ALe mamak mu asi povedala čo a ako...

tulenka
31. aug 2009

už máte Lucku právoplatnú?

najjulinka
autor
31. aug 2009

máme... spätne dokonca.. .od 18.8.

tulenka
31. aug 2009

mala by som po dlhej dobe pozriet temu o skolakoch, ze co sme zabudli, lebo uz je to tady 😀 .

najjulinka
autor
31. aug 2009

ja sa teším, ked lucinke budeme naupovať do prvej triedy vecičky....menej sa teším na to všetko ostatné okolo toho....
ale vtedy už bude auto splatené a snad ani jeden neprideme o pracu, takže si nakupovanie budem mocť užiť... skoro sme sa s mužom povadili, že kto také veci bude nakupovať... ale jeden argument hrá na moju stranu.. .Lucinka je moja!!! ... ako som rada, že sme si ju nebrali spoločne 😀 😀 😀 ale za to ked treba prebaliť a mne sa moc nekce, tak poviem, že "ty si ju kcel" 😝 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 myslím, že lepšie sa to vymyslieť ani nedalo... on ju kcel a je moja.... 😎 😎 😎

tulenka
31. aug 2009

ty si proste na tie nákupy. 🙂 Ja som rada, že už máme nakúpené, teda ešte by to chcelo nejaké biele tričko na telesnú a tepláky, asi jej dám zatiaľ nejké staršie. Lebo som čítala, že dnes je v papiernictvách katastrofa. Keď sme nakúpili, Terezka si to konečne začaka tak vážne uvedomovať, že už fakt. Pobalila si zošity, aj poličku a šuflík si prichystala.
potom , čo som sa tak nevedela rozhodnúť vlani rozhodnúť , čo s tým odkladom, tak som teraz tak v klídku, lebo fakt ak tdozrela- až trochu "prezrela" , dokonca ja z tej šuchtavosti trochu vyrástla.

tulenka
31. aug 2009

Ozaj, máte tu ešte niekto 2 baby? Aj vaše sa tak hádajú? Ešte asi nikto nemá v takom veku ako naše. Tak si vedoa škaredo nadávať- že hnusná , škaredá a neviem, čo ešte, síce o chvílu sa už normálne hrajú a lúbia..... Včera som ich strašne sfúkla , že som z toho veľmi smutná.... Ale aj my so segrou sme boli koza, krava.... 😀 😝 , keď si tak na toi spomínam

atrami
31. aug 2009

Ahojte,
možem vás poprosiť o radu?
Chceme si s manželom zobrať do pestúnskej starostlivosti dieťatko z detského domova. Aké máte skúsenosti s pestúnskou starostlivosťou. Myslím tým, aký bol záujem biologických rodičov o dieťa, mali záujem o stretávanie, brali si ho domov. Ak si ho brali, v akom stave sa dieťa vrátilo?

cairka
31. aug 2009

jéj, tuleňka vitaj 🙂 my sme sa so segrou tiež kadejako titulovali 😅 prešli sme asi všetky domáce zvieratá 😝

atrami, my máme nulový kontakt...

adrianamickova
31. aug 2009

2 baby mam aj ja a je to aj u nás takto,ked sa lubia sa lubia,ked sa hraju sa hraju a ked nie tak boj a hádky 😉 nelubim ta,nič ti nepožičiam 😠 ,moja je mama,a opakuje jedna od druhej 😀 😀 😀 a potom zase už ta lubim už ti požičiam....a stále do kola 🙂 🙂

yukki
31. aug 2009

My sme sa titulovali so sestrou debo, lebo mame sa nepáčilo, keď sme si hovorili "Ty si taký debil..." a debo nie je debil! 😝

tofik
31. aug 2009

Tak posledný mesiac máme aj my s týmto problém. Drobci si časti nevedia prísť na meno a vymýšľajú rozne disciplíny. Úplne ma odrovnalo napr. pľutie si na postieľky, alebo krútenie si uší, alebo si nakreslili na koberec / našťastie farbičkou/ čiaru ktorá polovica detskej je ich. 😠 Kúsanie sa , či kopnutie je úplne bežné. Najlepšie ,že chodia jeden na druhého stále žalovať. A to som sa predtým vytešovala ako si dobre vychádzajú. Asi by som sa mala vytešovať, že už sa chovajú ako normálny súrodenci. Ale teda vie ma to naštvať.

lenuska74
31. aug 2009

Jej ahojte 🙂

tak to mám aj ja doma a to by som už počítala že ta 14r. puberta bude mať aspoň kusčik rozumu ale nemá takže to máme doma tiež tak vojnovo 😀 😀 so šťavnatými nadávkami 😀 😝 ale ja so sestrou sme neboli iné a jaké su dnes z nás naj kámošky 😵 😀 😀 😀

adrianamickova
31. aug 2009

posfúkovali sme všetky plávacie kolá,madračky rukavčeky,malé bazény,....veľky vypustíme,vyčistíme
že zbohom leto ☹ ,a plávania sa nevzdáme budeme chodiť na krytý bazén 🙂
sedíme na lavičke pred domom,pozaráme na parašutistov a pochutnávame si na hruškách 😝 😵

adrianamickova
31. aug 2009

leni aj ty vidíš??? 😕

cairka
31. aug 2009

preboha portos, to do akej voloviny si sa dal nahovoriť 😨 neviem, o čo tam idem, lebo som to len náhodou zapla, ale po desiatich minútach môžem zodpovedne povedať -dakujem, neprosím 🙄

najjulinka
autor
31. aug 2009

no baby a mne realne hrozí Modre z neba... en neviem čo a ako koli detom.... predsa le su v profi a ja nerozhodujem o tom, či možu byť v telke...

lenuska74
31. aug 2009

a kto čo to Juli spískal ??? 😀

cairka
31. aug 2009

juli, a čo ti idú plniť?

až teraz ma napadlo, že portos tu nie je portos 😅 😝

mixka
31. aug 2009

ahojte 🙂 ako ste sa dnes mali ??? deti mi uz nastastie chrnia, lebo som totane ko 😅

mayap
31. aug 2009

ahojte
môj malý skončil na ATB, má aj ATB kvapky do nošteka... 😔
dnes poobede sme boli u pediatričky a takto sme dopadli... ... a najlepšie bolo, že v lekárni mali dovolenku. a keďže zajtra je sviatok, nechcela som čakať do stredy, takže som zobrala drobca (ktorý vôbec nespinkal) a naklusala som na 15.30 na autobus do lv. a pekne krásne sme si tam šli pre liečiky. ešte som stihla maťkovi kúpiť zásterku na výtvarnú, náčrtníky a chvala bohu , prišiel MM pre nás. išiel aspoň raz načas z roboty a vzal nás domov. už v aute sa drobcovi začalo driemať a len s vypätím všetkých telesných a duševných síl som ho udržala pri vedomí... 😎 . a teraz už konečne spinká, má dobrú výdrž... 😠 .
maťo sa chystá do kúpelky na večernú umývaciu procedúru a hajde spať.
MM šiel na nejaké stretnutie s bývalými folkloristami a neviem kedy sa vráti. no proste idylka... 😀

najjulinka
autor
31. aug 2009

cairka mna by to aninetuklo, že portos tu nie je portos 😅 😀 😀 😀

yukki
31. aug 2009

a čo o čo tam ide v tej relácii ja som nestihla my sme len teraz zaliezli do chalupy?
juli, čo Ti ide ten Roztvoril kúpiť kočiar pre pätorčatá? 😝

magimary
31. aug 2009

Od Mariky:
-----------------
😵

Ahojte všetci,

Srdečne vás pozdravujem a posielam pozdrav od Silvinky, ktorá sa veľmi teší že ju lekári pustili ešte domovJ)))))))))) posiela pusinky ***

Dnes už síce mala nižšie leukocyty ale stále to bolo ok a tak vo štvrtok iden na krv a uvidíme.

V sobotu sme sa tam zastavili bola veselá úžasná a šťastná bláznili sa s Maťkom a Tominkom a hrali tak sa tešila že kričala až zachripla z tohoJ

Všetkých vás veľmi pozdravuje a ďakuje že na ňu stále myslíte.

papa

mayap
31. aug 2009

už konečne zaspal aj maťo...

juli, fajn článok... 😉 , škoda, že sa na také stretko nedá nahovoriť aj MM, ja by som šla veľmi rada...

najjulinka
autor
31. aug 2009

tak prid bez neho mayap na buduce 😉

cairka
31. aug 2009

závidím, veve ešte nespí 🙄 ale už aspoň zaľahla do postele...stále ju to hrdlo bolí 🤐

mayap
31. aug 2009

juli,
sama s 2 deťmi (z toho jeden refluxák), na to si netrúfam... 😔

keby bol paťo zdravý, tak neváham ani chvíľu. no takto je to o hubu. veď len keď ideme k mojej mame na víkend, tak mám plnú tašku a vak. veci pre mňa, mm a maťa sú na jednej polovici tašky a zvyšok je paťov (aj ten vak)... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre