Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
31. aug 2009

Baby ked ja čitam na blogu ako sa kikovi hladala mami a ako sa našla, tak mi je tak smutno, že nemam malé babatka... A Kiko je nenahraditelný.. .Kždé dieťa je uuuplne iné... Som zvedavá ako sa bude odovzdávať dalsie dieťa... ale kiko bude prvý odovzdaný...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
31. aug 2009

no ked na foto je druhý turnus... prvý sa dajk nestiha masovka spraviť... 🤐

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
31. aug 2009

no... aj u nas bola taka masovejšia na štrbske, ale my sme vtedy nešli... sme boli radi, že deti spia... a nie chodiť dakde... 😅 🤐 😀 😀 😀

najjulinka
autor
31. aug 2009

No asi dobrú noc... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
1. sep 2009

Pred piatou sme podavali ranajky Marketke a Dominike... A babyo piate je ešte noc.... Deti nam už možno dlhšie budu vedieť hajať pomaly...

zicon
1. sep 2009

Cairka pozeraj aj dnes, a hlavne v stredu kedy varim ja a uvidis. Ten prvy den sa ani mne nelubil

cairka
1. sep 2009

dobré ránko 🙂 veve je konečne lepšie a nebolí ju hrdlo 😵

zicon, no kvôli kubkovi si kuknem v stredu, ak nebudeme von ešte, ale aspoň chvíľu pred správami. teraz bol len v zostrihu taký kubkov kukuč, je krásny a tie oči... 😵
celkovo všetky tie naše kofolky majú úžasné oči, veliké a tmavé 😵

tulenka
1. sep 2009

NajJuli, zda sa , ze bol zas dobry pobyt. Ked poviem MM, ze ste boli aj na Rysoch - podaktori, tak bude lutovat, ze sme nesli s vami 🙂

laculik
1. sep 2009

mayap zober na pobyt svokru 😉 😀

najjulinka
autor
1. sep 2009

No nám už pravidelne vypadava prud okolo takeho času ako sa s detmi ide von.. .čistý zázrak, že sme ešte neostali trčať vo výťahu.... nechápem, ked tak pravidelne vypadáva, že nedali oznam.. .však to čosi asi robia.... 😠

laculik
1. sep 2009

nemame prud!

zicon
1. sep 2009

A napatie??

magimary
1. sep 2009

ahojte!
zicon, a kedy to býva? o koľkej? 😕

zicon
1. sep 2009

dnes o 18:15, inac od 17:55 do 18:30

laculik
1. sep 2009

ani napatie, kedze sme boli na "omladzovacom" vikende v dvojke 😀 😀 😀
ale uz prud mame 😀 😀 😀 😀

zicon
1. sep 2009

Ja som bol zase na pobyte na Lodenici - tiez dobry RESET, pre niektorych, pre mna taky lahucky

najjulinka
autor
1. sep 2009

Tak my sme dnes s Lucinkou prvykat absolvovali obchod po vlastných bez kočíka... Trenujeme ostošesť... Je aj rozumnejšia ovela ako bola pred 2 týždnami... aj počuva celkom pekne na doležitý povel "stoj!".. .jasne, ž enei vždy, ale ide jej to relatívnedobre...

adrianamickova
1. sep 2009

pozdravujeme medialnu hviezdu
zicon 🙂 🙂 🙂

zicon
1. sep 2009

Diky

titkovamiriam
1. sep 2009

caute ja som chcela vediet ci je zicon ten pan y realitz na markize,dnes som to videla a povedoma tvar...
rozmyslala som ye odkial a potom tuk konik-zenu by som si nepamatala ale muzov je tu malo 😀 😀 😀 .aj ked neviem o co tam ide gratulujem 😀

zicon
1. sep 2009

Ano som to ja

zicon
1. sep 2009

Zajtra pozerajte polka relacie bude hlavne o Kubkovy, robil tam riadnu SHOW

mata2
1. sep 2009

caute,

ja som to zabudla kukat 🙄

inak kto ma rad muzikaly,tak na stv1 je teraz Na skle malovane 😵

cairka
1. sep 2009

zicon, ked je to v zlom čase...
veru mati, aj my kukáme, som chcela uspať veve a zapla som to, tak mám vidieť, už tu krepčí 😝

cairka
1. sep 2009

dnes sa jednotka pochlapila, doobeda Neberte nám princeznú, teraz toto, ináč sa tam okrem housa nedá nič pozerať 😝

zicon
1. sep 2009

Mozte kuknut v rachive 🙂)

magimary
1. sep 2009

zicon, ja som si na to normálne počkala, aby som ťa zočila 😅 ...ale hoď nejaké detaily z natáčania, ako si sa k tomu dostal??? 😅 inak to na mňa tak dosť divne pôsobila, lebo v celku vôbec nechápem, o co tam kráčí... 😀
skrátka, hoď nejaké pikošky... 😅

zicon
1. sep 2009

rachiv - archiv

Ide o to ze jeden vary, hosti, zabava - a ostatny hoduju a na konci ho ohodnotia.

Chceli tam vytvorit aj neke vztahove interakcie, ale to im az tak neslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre