Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
2. sep 2009

tuleňka, my to máme v BEŽNOM kalendári, že je dnes Rebeka!!! úplne bežný, pracovný, stolový kalendár...bez obrázkov, len s kolonkami a časmi...takže vyvraciam ( 😀 ) predošlú juliinu tézu... 😅 😀 😀 😀
juli, stále netuším, čo si vybavovala... 😕 😅
aj nám dnes niekoľkorkát vypadol prúd... 😨 🙂 , asi sú tie výpadky chytľavé cez net... 😀
chlapci boli v škôlke tiež spokojní, dokonca tam aj spali (čo už dávno nie 😅 )... a aj všetky novodietky (naši chodia do jednotriedky) to zvládli úplne super... 😉

janivonbenji
2. sep 2009

takže sa hlásim s info zo škôlky :
máme prvý deň za sebou...učka povedala, že ho doobeda chytila clivota a plakal, ale že sa dal zaujať a prestal, von behal ako šarkan ( podľa špinavých gatí, by som povedala, že ako 100 čertov 😀 ), celkom pekne jedol, a aj spinkal...keď sme prišli po ňho, tak sa hral....a zatiaľ hovorí, že aj zajtra tam pôjde...tak snáď sa rozbehneme....

...ešte raz pozdravujem všetkých školkárov a školákov a nech vykročia tou správnou nohou a nech sa im darí...a nech sú zdraví, aby si maminy a tatinovia nemuseli čerpať očr... 😀

magimary
2. sep 2009

zivcon, práve ideš... 😀
kubko je úžasný... 😵
skoro som zabudla, že si v TV, ale vedľa v teme som to zistila... 😅

najjulinka
autor
2. sep 2009

no vybavovala som pestunske prispevky vsetky...

mayap
2. sep 2009

ahojte,
takže aj my hlásime nové informácie: v škole sa Maťovi páčilo, majú takú mladú a veľmi príjemnú pani učiteľku. dneska nám aj predviedla prvú vyuč. hodinu. deťom prihlásenie nič nehovorí... 😀 , síce sa prihlásili, ale okamžite za týmto úkonom nasledovala vykríknutá odpoveď... 😀 . zajtra majú prísť v športovom, pôjdu aj na prechádzku ...
a ani v piatok ešte nebude riadne vyučovanie. Maťa sme nakoniec prihlásili aj do družiny, nakoľko tam budú chodiť všetky deti, tak som nechcela aby bol výnimka. tam sa aspoň ešte pohrá, a ked príde domov budeme sa učievať.

náš tatino dnes prišiel na audine pána riaditeľa... decká sa išli povoziť... 🤐 🤐 🤐 .

srdečne pozdravujeme všetkých školákov, škôlkarov, Bebe blahoželáme k meninkám... 😉

cairka
2. sep 2009

maznáčik, dakujem 🙂

dioliana1
2. sep 2009

Všetko naj..k meninkám
🙂

dioliana1
2. sep 2009

mata: to je hrozné 😔

magimary
2. sep 2009

sledujem aj tú diskusiu k tomu...tentokrát som to našla skôr, ako si, mati, hodila link 😅 😎

cairka
2. sep 2009

mati, strašné...a tá diskusia tiež zaujímavá 😖

najjulinka
autor
2. sep 2009

no baby konečne po dvoch týždnoch cenkania s lyžičkou sa Domči dá jeden zub aj nahmatať.... Baby ale ričí ostošesť... nič nepomaha.. dnes už som dala panadol... uvidime aka bude noc...
ale ked mi da dakto otazku, že kedy vlastne, tak mu jednu takú velkú antikoncepčnu tabletku požičam.... 😀 😀 😀 Máme zatim 4 a ked pribudne piata tabletka, tak to už bude zicherr 😅

laculik
2. sep 2009

juli, a kedy vlastne? 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
2. sep 2009

juli, my ešte stále žiaden zub, len navreté, nervózne a upišťané ďasná!!! 🙄 😅 😖
juli, a kedy vlastné??? 😀 😀 😀

mixka
2. sep 2009

ja sa juli nepytam, ze kedy vlastne, lebo dokonale poznam jej teoriu, ale asi sa spytam, ci si to nerozmyslela nahodou, cooo juli 😀 😀 😀

no my dalsie babo nevzdame. pockame, kym budeme mat po sude a potom sa posnazime 😀

magimary
2. sep 2009

a kedy bude po súde? 😕
tak, tak, len sa snažte! 😉 😅
veď do nového nové... 😅
a boli ste už na dome so stavbárom? 😉

adrianamickova
2. sep 2009

kto oslavuje so mnou?mne dnes pribudol daľší krížik,v knihe života
ale dnešok si asi budem pamatať....školkarske zážitky 🙂 🙂 🙂

laculik
2. sep 2009

adi hepy birsdej!!!!
mixka, kedy sud, nejako sa to taha, ci co?!?
Inak u nas este neboli tety zo socialky, ani raz. Teda raz, ked nas isli zapisat do zoznamu. Ani pred IA, ani potom a dokonca ani pred sudom neprisli. Divne podla mna.

mixka
2. sep 2009

my sme davali ziadost na sud konecny len teraz v auguste, len teraz nam uplynula povinna 9 mesacna doba 😅 a dufam, ze do vianoc nam snad daju termin sudu 🙄

adrianamickova
2. sep 2009

laculik vdaka 🙂 🙂 🙂

janivonbenji
2. sep 2009

aďa,
srdečne blahoželám !!! a s tebou bude oslavovať v tento deň narodky jeden chlapček, ktorý sa dnes v pd narodil mojej kámoške...malý jakubko ( ďalší 🙂 )....

yukki
2. sep 2009

Aďáááááááááááááááá! 😀 😀 😀 😀 😀 všetko najlepšie prajeme! Veľa radosti s detičkami a najbližšími! A hlavne veľa veľa zdravia.

adrianamickova
2. sep 2009

jeje...tak sa teším a malemu prajem veľa zdravia,a staštný život 🙂 🙂 🙂
ženy...dakujem,roky letia.... 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀

mixka
2. sep 2009

jeeej adi, aj ja sa pripajam a gratulujem a zelam vsetko vsetko naj naj naj 😵

cairka
2. sep 2009

adi, gratulujem 🙂

my sme dnes ináč mali zaujímavý rozhovor s dvoma dievčatami na pieskovisku (veve ich vyspovedala, tak viem, že 10 a 12 ročné slečny). začlo to konštatovaním tej staršej, že aká je veve pekne opálená, že ona sa opaľovala celé prázdniny a vôbec nie je taká opálená 😀 tak som povedala, že ona má takú hnedú pokožku a chvíľu sa bavili s veve, ked tá mladšia sa pýta, či je černoška, hovorím nie, ona je rómka...zas chvíľu ticho a tá staršia " a to je čo?" reku cigánka ... kočka, že aha a zas chvíľu rpemýšľalaa a pýta sa, ale vy nie ste taká tmavá, hovorím nie, ja nie som - to už boli chúdatá úplne zmetené kto je kto a čo je čo 😀 😝 tak som ich nenechala sa trápiť a povedala som o domčeku a nasledovala klasika " a to ju nechceli?" tú otázku tak nemám rada 🤐 ako toto boli deti, ale bežne sa ma to pred veve pýtajú aj dospeláci 🙄

adrianamickova
2. sep 2009

dakujem cairka,mixka 🙂 🙂 🙂

magimary
2. sep 2009

teraz do tej diskusie vstúpila aj autorka... 😖 , smutný balík si nesie celý život so sebou... 😢

mixka
2. sep 2009

niektori ludia su hrozni 🙄 😠 😔

cairka
2. sep 2009

preboha to je strašné, a tá fotka toho chlapčeka ... des, že sa dvaja chorí našli 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre