• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

dieta uspesny sposob ako si kazit radost zo zivota
9. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary nie si na nervy??? Požičam Ti naše dvojky??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som a požičaj... :sweat_smile:

zicon, no v tomto s Tebou súhlasím... :grinning: , ale čo keď už mi moja osobná biokontrolka vo vnútri tela hlásila, že už je fakt najvyšší čas?!? :grinning:
9. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pod si po nich rýchlo.. .lebo ešte týžden a už budu uuuplne pohodové........... :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, juli, tu pomôže len kuriér..., ja som totiž ešte NKDY v živote nebola v Košicoch... i napriek tomu, že je to jeden z mojich snov... :sweat_smile:
9. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeminku mary.. .tak hybaj sem na navstevu....
ked doraziš este dnes, tak sa u nas aj vyspať dá..
zajtra malu postielu obadí Mirka... :grinning:
9. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo deti? ja nie som "samostatná" (rozumej-sama)... :grinning:
mimochodom, zase sme v plnej zostave doma (teda bez tatika)...všetci sú sopľaví, kýchaví a kašľaví... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
velkači spia už normalne na posteli.. .tak im matrac na zem, gauč..jaj aj tak som sa prepočitala, ale to nič.. mame 1 miesto na gauči a 2 na matraci,a le však provizorne sa aj traja vyspia an matracoch...
9. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak si myslím, juli, že by si naše "západniarske" sople nerada od nás prebrala... :grinning:
takže nejde len o spanie... :wink: :sweat_smile:
ale raz: možno (niekedy v lete... :confused: :slight_smile: )
9. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj vymenime za vychodniarske mary :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajtra si donesieme aj domovácke.. .takže kludne... nech to mame pestré :grinning:
9. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, Juli aj mne asi od stredy pribudnú prírastky...chcu mi ich dať skor, bo im pribudnu dalšie deti ... :grinning:
9. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koniec dovči :frowning2:
9. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak, už si dlho dovolenkovala... :grinning:
snáď najdlhšie z nás... :sweat_smile:
9. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj dovolenkovala :grinning: na malte :grinning: , ešte furt je ako na stavbe u nas...beton až v posteli pomaly
9. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deti nam pomaly vstavaju.... Som dnes bola nakupiť jogurty, lebo necha mame na 2-3 dni, kým sa Mirka obkuká... a to min. 4 jogurty denne len detom.. .seba radsej ani neratam.. ja som baštič jogurtov :sweat_smile: no a j ine veci som nakupila.. .tak ako sa dalo s detmi po nakupoch.. .sme doobea vsetkých vencili, lebo uvidime ak to pojde s Mirkou. ..či sa nebudeme striedať s detmi vo venceni na začiatk a ako to vyjde.... či nevyvenčíme len 4 deti z 5 za den.... :grinning:
9. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som novu fotku od bebe
joj, no malta, malta...ja som na malte a ani nedovolenkujem... :grinning:
autor
aj ked poobede vieme venčiť na 2 smeny.. .aj včera s luckou so bola von, ked sme dale spať ostatných.. ona ma večierku o hodinu neskor....
zoharať taký tím to chce managera Juli :grinning:
9. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoharať=zohrať :grinning:
9. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak talian píšem
9. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najnovšie info o Silvinke:
-- :wink: --------------

:wink: Ahojte všetci,
Včera už išla Silvinka do nemocnice, všetci pozerali ako puk lebo bola ako veľkáčka a pekne išla žiaden cirkus aj krvičku si dala zobrať bez držanie bez jednej slzy. Takže v pohode to zvladla boli sme na ňu pyšníJ aj testy mala ok.
Akurát teraz som volala s Andrejkou, a už berie antibiotika lebo v noci už mala teplotu a zas ju prepadol nejaký hnusný vírus lebo že už včera keď z domu išli tak Tomáško mal sopel.
No a Sisi už mala o pol noci cez 38 teplotu a teraz na obed znova tak dostala tie lieky takže zasa sa to posúva s chemo a uvidí sa ako dlho tam budú musieť byť.
Pozdravujú všetkých a aj my pozdravujeme.

papa
9. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak kocky mame termin sudneho pojednavania... ale az na 16.10 sudkyna ide teraz na dovcu.. ale ze to bude rychle a napisu aj rychlo rozsudok.. tak uvidime...
my tiez soplikujeme... aj maly aj velka.. takze tiez ponukame .. :grinning:
9. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak baby k predstave aká je Lucinka malinká.. .práve podliezla kočík... tj. sa zmestí pod košík spodný.... :fearful: :fearful: :fearful:
9. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som sa pustila dopisania žiadosti o parkovacie miesto... Neviem či dobre som napisala, ale snad sa zadarí...
9. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, kde je mexx? Mexx, ozvi sa napíš pár slov ako sa máte.... :sweat_smile:
9. sep 2009 o 18:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halloute :slight_smile: aj ja sa pripajam a vsetkym martinkam vsetko naj naj naj a specialne martinke maxianke zelam dvojky :dizzy_face: mat dvojky je uuuzasne a najlepsie su, ked spia :grinning:
9. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka všetky deti su naj, ked spia.... ty sa sice bvytesujes len dvojmo, ale ja stvormo a od zajtra päťmo (?) sa budem vytešovať ked to všetko zaspi. a ked priratam manžela buvajuceho, tak cipana kolko radosti.... :grinning:
9. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dnes bola odoslaná autosedačka... teším ked dojde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mixka, ďakujem veľmi pekne,, no dúfam, že sa to všetko podarí... :slight_smile: Potom si budem od teba prať info a skúsenosti... Dnes sme kúpili aj nové auto, že aby sme mali veľký kufor.. :grinning:
9. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok