• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
prať = brať, sorry :wink:
9. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Specialne na Yukkino zelanie: :sunglasses: :grinning:

Mame sa dobre, dieta je kazdym dnom sikovnejsie, aj sa nam vidi, ze rastie, akurat podaktorym sa to akosi nezda (napriklad Mary, ze? :grinning: Ta vzdy, ked ho vidi, mysli si, ze ani nerastie...) :grinning: Je to sikovnik a vymyselnik, stale treba na neho pozerat, lebo inac sa to ustriehnut neda. Uz davno lozi, v postielke viac stoji ako lezi a jeho najoblubenejsou zabavou je priplazit sa k akemukolvek nabytku, postavit sa, pochodovat alebo tancovat. Hudbu teda moze fakt velmi, najlepsie su ludovky alebo nejake detske vypalovaky, ale nepohrdne ozaj nicim. Snazi sa aj vyspevovat. :grinning: Zje vsetko, co mu dame, a ak sa mu podari uchmatnut, tak aj to, co nedame. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma sa mu usta nezavru, cely den si omiela dookola celu svoju slovnu zasobu - tata, mama, baba, dede, ejejeje, nene, ajajaj - a najnovsie sa mu zapacilo "brmbrm", ked sa hra s autickami. Papat si pyta velmi sposobnym mliaskanim a ked na to nereagujeme, tak aj doplni "mnammnam". Zacina byt na nas doooost velmi naviazany, uz bez nas ostava len velmi tazko, maximalne tak s ludmi, ktorych naozaj pozna z kazdodenneho kontaktu. No a sme chorobne nevyspaty, lebo kazdu noc (a casto aj vecer) u nas ucinkuje velmi aktivny Hucavan. Ked ma lepsiu noc, spusti az po tretej, v tych kritickych nociach zacina uz o polnoci. Zaspavanie raz dobre raz horsie, pravdupovediac nam to dost lezie na mozog. Ale lubime ho aj tak. :dizzy_face:

Dnes sme boli na UPSVaR poriesit veci ohladne pestunstva, takze nabuduce sa presuvame uz na krajske oddelenie s vyplnenymi dotaznikmi a potrebnymi potvrdeniami. Tam sa uvidi ako dalej, snazime sa mysliet pozitivne. :wink:

Dakujem za meninove priania, ako sa hovori - z vasich ust do Bozich usi. :wink: Hlavne tie dvojicky ak sa mi podaria, viem, kto mi tu pocaroval... :grinning:
9. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mexx ja plnim dvojky každemu takmer... okrem mary, tá si ich splnila sama :wink:
9. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka, žeby aj Mexx chcela tvoje dvojky?? :slight_smile:
9. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tiež sa obavam, že si ich pořídi sama
9. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, neboj, Juliine dvojky uz beriem ako tvoje. :grinning: :wink: Ja si pockam na nejake ine, zatial sa aspon k tomuto synacikovi musim dopracovat. :wink:
9. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moje su parik.. mexx ma objednane dievčatá :wink:
9. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navyse. :grinning: Veru tak, ja chcem dcery. :wink:
9. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak sa teším, už som normálne začala mať obavy... :wink: A Mexx, všetko naj k meninkám ti prajem,,, hlavne pokojné noci.. :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby kde nakupujete krpcom tpánočky? alebo od akeho vyrobcu?
9. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ja v deichmane :slight_smile: maju tam kvalitne a za rozumne ceny. som vo vypredaji kupila obom babam tenisky kotnikove za 6€/kus. mali tam aj taku visacku, ze specialna kvalita pre deti a testovane, cize ziaden cinan
9. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx vďaka vďaka! Teším sa s Vami a teda nech všetko vyjde ako má!
9. sep 2009 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak poťah matracu, čo Marketa rozparala už je zašitý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, baby, dnes som zažila veľkolepý chovateľský úspech! Dajaká zo sliepok zniesla naše prvé vajce!!! Teda asi jej skôr nejak vypadlo lebo nebolo v hniezde ale pri napájačke. Vyzerá ako pehavá pingpongová loptička. :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. sep 2009 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha yukki, gratulujem :grinning: :wink: bude na ranajky praznicka ???
9. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...ono...asi by sme ju na panvici ani nenašli...tú praženičku. Vystavím si ho radšej k PC!
9. sep 2009 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yukki slipke a aj vam blahoželám k prvému vajcu... :grinning:
9. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som jej potriasť hrabákom ale neviem ktorá to bola...ráno im pogratulujem kolektívne, teraz už spia. :sweat_smile: :grinning: Ďakujeme!
9. sep 2009 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby si z toho pri pc nemala zaprdok :grinning:
9. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aj ja gratulujem sliepke k takému veľkému úspechu. len jej vysvetli, že vajce má mať tvar ako vajce a nie ako pinpongová loptička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tiež sa pripajam aj Martinkam a nielen sliepke :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki,tak sliepka sa pochlapila :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, "tu" práve začal futbal, tak mám zase (nechcenú) športovú kulisu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj "tu" začal futbal, tak som prepla kanál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa praskam hoznom... sme tu zdrvujuca prevaha báb, tak Marek nemá šancu vyberať.. .a hlavne aj Marek aj zdrvujuca ča báb spí... a manžel nie je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa máš, u nás ešte sa nespí, hoci už je v posteli veve
9. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja nemôžem prepnúť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď tak, seba :sweat_smile:
idem aspoň pokukať niečo na jojarchíve
9. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tam nič, čo ma zaujíma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ták, prvý gól a naplno napnuté hlasivky nenormálne uhučaného moderátora :angry: :slight_smile:
takže vedieme..
9. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiež vonku počula vreskot... a reku koho napadli... a to gol..
9. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok