Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mayap
10. sep 2009

yukki,
nič si z toho nerob, Paťo rozpráva štýlom: bola, mala, povedala... a keď ho opravím, tak mi len tak šplechne, že veď ty rozprávaš tak... 😝 . no dnes som už skríkla, že ja som baba... a on tak nevinne : a ja nie som...???? 😝

najjulinka
autor
10. sep 2009

tak rozpraval moj synovec... ale on žil v zahraničí a slovensk len s mamou rozprával...

zicon
10. sep 2009

Nuz nas rozprava jasne a zretelne a sraasne vela, ako ja, Inac malemu a manzelke sa zije - idu do Egypta, dnes v noci zo svokrou odlietaju.

mixka
10. sep 2009

zicon, ved aj tebe sa zije, aspon si oddychnes 😀

mayap
10. sep 2009

juli,
ale môj žije na Slovensku... 🙄
no ale na druhej strane ho chápem. doma sa rozprávam so svokrou... 😝 . u naších s mamou a babkou, takže to mal kde pochytiť... 😝 😀 😀 😀

mayap
10. sep 2009

a ešte k tej vašej debate z predchádzajúcich dní...
aj moje deti sú naj naj naj naj naj naj..........................................................
sú dni, kedy by som ich NAJ NAJ NAJradšej uškrtila......... 😀

mixka
10. sep 2009

ja mam momentalne doma dve laury 😀 na otazku, ako sa volas odpovedaju obe laura a lenka sice pekne reaguje na svoje meno, ked ju volam, ale na otazku ako sa volas povie laura 😀

dioliana1
10. sep 2009

Cawte,
juli mas nové fotky?

mayap
10. sep 2009

kamarátka má tiež Lenku a Lauru a tie sa navzájom volajú Lulu a Lele...

mixka
10. sep 2009

lulu a lele, to je zlate 😀

najjulinka
autor
10. sep 2009

zato Lucinka sa volá jak sa jej spýtaju... spýtaju sa ako sa volá.. .zaryte mlčí... a potom sa ludia snažia... a tak vravia hocijaké mená.. a ona vždy "Ano" hned na rvé povie... zjavne su to ludia s ktorými si nemá čo povedať a tak sa ich che striasť.. .posledne bola Zuzka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
10. sep 2009

paťo na takéto primitívne otázky o tom ako sa volá reaguje jednoducho otázkou: a ty sa ako voláš? a keď dotyčný odpovie jeho reakcia je: a ja sa tak nevolám... 😝 😝 😝 fagan malý... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. sep 2009

inak s menami je sranda... Lucka tu po Mirke vkuse vykrikovala "Mi(r)ka poď!" , "Mi(r)ka nahaňať!" , "Mi(r)ka..." no proste stale dačo potrebovala od nej ... a naraz sa zasekla... a ukazuje na Mi(r)ku "toto"... nechápala som. .pýtam sa "Mirka?".. .ona "ano" a vkrikuje dalej "Mi(r)ka poď!", "Mi(r)ka...".... ona normálne zabudla ako sa volá... nám tak smiešno bolo.. lebo každé drué slovo z jej ust Mirka a naraz sa zasekla a nevedela si spomenúť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Srandovné su tie decká....

najjulinka
autor
10. sep 2009

No lucka je trošku britskakralovna... ona udaa s kým sa baviť bude a s kým nie... a ked ju te s kým sa baviť nekce moc dotiera, tak aby sa ho zbavila je ochotná povedať ano alebo nie... viac nie... takže tak......

zicon
10. sep 2009

Najjulinka a v tvojom fotoalbume to sklo to co sa stalo

najjulinka
autor
10. sep 2009

To prešlo Luckiným traviacim traktom....... primiešali v cukrárni do bananov v čokolade 😠

zicon
10. sep 2009

A bez nasledkov?? A SOI na cukraren si poslala? sice nepozem, to by chcelo radsej Banana a Prca,

najjulinka
autor
10. sep 2009

zicon ja s a k tomu vraciať nekcem.. aj mi rukou naškrabali čo mam napisať do cukrare, ale nebola som v stave to opisať....... takže ma to sice srdí, ale ostalo to bez odozvy...... 😖

mayap
10. sep 2009

a našťastie aj bez následkov, že juli...????

zicon
10. sep 2009

Nuz Aliho chlapci by to vybavili, bola by flambovana cukrarka.

zicon
10. sep 2009

Inac to by na RUVZ mal automaticky hlasit aj lekar

cairka
10. sep 2009

zicon, zas sa ukazuje tvoje "zlé ja"? ešteže kukávam mafstory a viem, že je to len akože... 😉

zicon
10. sep 2009

najjulinka a ta cukraren este funguje??

najjulinka
autor
10. sep 2009

funguje

zicon
10. sep 2009

Inac toto sa moze stat, minule som lahko otvoril zavaraninovu flasu, a len tak nieco puklo, odpijam obcas komppotovu stavu a preto som si vsimol, ze sa odstiepil kus skla. To taka zltacka, alebo salmonela je neospravedlnitelnesia.

najjulinka
autor
10. sep 2009

A laculik kde sa túla???

zicon
10. sep 2009

Neviem ale ja som zdes, stary pes

adrianamickova
10. sep 2009

ja ešte balím... 😉

zicon
10. sep 2009

Kedy das nove foto.

najjulinka
autor
10. sep 2009

ada neprovokuj.. kaurat s yukki pišeme... že keby navrat u nas nerobil tak v tajnosti, tak sme sa mohli stretnuť.... čo už..... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre