• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
yukki,
nič si z toho nerob, Paťo rozpráva štýlom: bola, mala, povedala... a keď ho opravím, tak mi len tak šplechne, že veď ty rozprávaš tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no dnes som už skríkla, že ja som baba... a on tak nevinne : a ja nie som...???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak rozpraval moj synovec... ale on žil v zahraničí a slovensk len s mamou rozprával...
10. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nuz nas rozprava jasne a zretelne a sraasne vela, ako ja, Inac malemu a manzelke sa zije - idu do Egypta, dnes v noci zo svokrou odlietaju.
10. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicon, ved aj tebe sa zije, aspon si oddychnes :grinning:
10. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli,
ale môj žije na Slovensku... :rolling_eyes:
no ale na druhej strane ho chápem. doma sa rozprávam so svokrou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . u naších s mamou a babkou, takže to mal kde pochytiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte k tej vašej debate z predchádzajúcich dní...
aj moje deti sú naj naj naj naj naj naj..........................................................
sú dni, kedy by som ich NAJ NAJ NAJradšej uškrtila......... :grinning:
10. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam momentalne doma dve laury :grinning: na otazku, ako sa volas odpovedaju obe laura a lenka sice pekne reaguje na svoje meno, ked ju volam, ale na otazku ako sa volas povie laura :grinning:
10. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cawte,
juli mas nové fotky?
10. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamarátka má tiež Lenku a Lauru a tie sa navzájom volajú Lulu a Lele...
10. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu a lele, to je zlate :grinning:
10. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zato Lucinka sa volá jak sa jej spýtaju... spýtaju sa ako sa volá.. .zaryte mlčí... a potom sa ludia snažia... a tak vravia hocijaké mená.. a ona vždy "Ano" hned na rvé povie... zjavne su to ludia s ktorými si nemá čo povedať a tak sa ich che striasť.. .posledne bola Zuzka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paťo na takéto primitívne otázky o tom ako sa volá reaguje jednoducho otázkou: a ty sa ako voláš? a keď dotyčný odpovie jeho reakcia je: a ja sa tak nevolám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fagan malý... :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak s menami je sranda... Lucka tu po Mirke vkuse vykrikovala "Mi(r)ka poď!" , "Mi(r)ka nahaňať!" , "Mi(r)ka..." no proste stale dačo potrebovala od nej ... a naraz sa zasekla... a ukazuje na Mi(r)ku "toto"... nechápala som. .pýtam sa "Mirka?".. .ona "ano" a vkrikuje dalej "Mi(r)ka poď!", "Mi(r)ka...".... ona normálne zabudla ako sa volá... nám tak smiešno bolo.. lebo každé drué slovo z jej ust Mirka a naraz sa zasekla a nevedela si spomenúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Srandovné su tie decká....
10. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No lucka je trošku britskakralovna... ona udaa s kým sa baviť bude a s kým nie... a ked ju te s kým sa baviť nekce moc dotiera, tak aby sa ho zbavila je ochotná povedať ano alebo nie... viac nie... takže tak......
10. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Najjulinka a v tvojom fotoalbume to sklo to co sa stalo
autor
To prešlo Luckiným traviacim traktom....... primiešali v cukrárni do bananov v čokolade :angry:
A bez nasledkov?? A SOI na cukraren si poslala? sice nepozem, to by chcelo radsej Banana a Prca,
10. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zicon ja s a k tomu vraciať nekcem.. aj mi rukou naškrabali čo mam napisať do cukrare, ale nebola som v stave to opisať....... takže ma to sice srdí, ale ostalo to bez odozvy...... :confounded:
10. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a našťastie aj bez následkov, že juli...????
10. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nuz Aliho chlapci by to vybavili, bola by flambovana cukrarka.
10. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac to by na RUVZ mal automaticky hlasit aj lekar
10. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicon, zas sa ukazuje tvoje "zlé ja"? ešteže kukávam mafstory a viem, že je to len akože... :wink:
10. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najjulinka a ta cukraren este funguje??
10. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
funguje
10. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac toto sa moze stat, minule som lahko otvoril zavaraninovu flasu, a len tak nieco puklo, odpijam obcas komppotovu stavu a preto som si vsimol, ze sa odstiepil kus skla. To taka zltacka, alebo salmonela je neospravedlnitelnesia.
10. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
A laculik kde sa túla???
10. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem ale ja som zdes, stary pes
10. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ešte balím... :wink:
10. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kedy das nove foto.
10. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ada neprovokuj.. kaurat s yukki pišeme... že keby navrat u nas nerobil tak v tajnosti, tak sme sa mohli stretnuť.... čo už..... :confounded:
10. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok