• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Nemchapem, zas som mimo
10. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac mi chodime na uzasne stretnutia, s klubu vodiacich psov, naposledy bolo 10 dedi do 6 rokov, 30 nevidiacih 20 vidiacich a 35 psov - idealna kombinacia na totalny chaos.
10. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne by sa vodiaci psi k detom zišli.. nech ich pekne vodia.... lebo takto ich nahanat je sranda...
10. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vhodnesi by bol asistencak.
10. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co je ta tajnost navratu??
10. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja zase s balením nepreháňam...lebo čo ja pozabúdam to iste Aďa bude mať!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A veď môžte prísť kuknúť Júlia!
Dobrú noc!
10. sep 2009 o 23:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uvidime....... ale nasadila si mi chrobaka do hlavy....
10. sep 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. aj ja idem do hajan... neviem o ktorej vstava nový prirastok...
10. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A oco zas ide, dobru noc
autor
pááááááá......
10. sep 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nedostanem odpoved tak dobru nocku
10. sep 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nedostanes....... zahraj sa na dektiva... inak pre baby tu normalna zaležitosť čitať medzi riadkami a minimalne na 2-3 frontoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak rodinka je niekde v oblakoch .
11. sep 2009 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, Kike som zapla telku kým porobím posledné prípravy na opustenie usadlosti, a mi z kuchyne kričí: Smotana tečie! Ja skokom do kuchyne že čo zas vyviedla a to v telke ukazovali FONTÁNU. :sweat_smile: :grinning:
11. sep 2009 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko. Tak my už v plnom prúde fičíme...
11. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rodinka stastne pristala medzi tavami.

Najjulinka neviem citat medzi riadkami
11. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
baby, síce tu už asi nie ste, ale užite si pekný víkend :slight_smile:

meteo - u nás pod mrakom. asi preto sme zas spali dosť dlho, len dúfam, že poobede zaspí, lebo poobede má prvýkrát krúžok, tak musí byť vyspatá, nech ju nevyhodia hned prvý krát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

juli, aká bola noc?
11. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, vašim závidím :sweat_smile:
11. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este som :slight_smile:
cairka....dakujeme,aj vám pekný víkend prajeme :slight_smile: hádam vám nebude smutno,už by mala nastupit
lenkove :slight_smile:
ahoj deti malé aj veľké :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
...ja ešte k tým menám, čo ste včera písali, sa mi práve ráno stalo, keď som išla s malým do škôlky, stretla som moju spolužiačku a tá malému hovorí, že ahoj chrobáčik ! a kubko celý nasr...ý, že : ja sa nevolám chrobáčik, ja sa volám jakubko !!!!! :angry: ...takže my hneď všetko vykecáme...

....a ešte pridám zo včerajšieho ihriska : chlapec, s ktorým sa kubko hral, pil vodu z fľaše a dal aj kubkovi ( nemám to veľmi rada, keď nepoznám deti ), tak som potom kubka zavolala, že aby nepil chlapcovi vodu a keďže už mal toho kubko na rováši viac, tak som mu povedala, že inak zbalíme veci a pôjdeme domov...a kubko prvé, čo urobil, utekal za mamou toho chlapca a hneď jej vyklábosil, že ak bude piť vodu, tak zbalíme veci atď. atď !!!!... takže my všeeetko povieme.... :wink:

...a pobytovkám, príjemný pobyt...a tiež ku ťavám pozdravujem, aj ja chcem !!!!!
11. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zaujimava...o 3,45 Mirka zarevala... ale tým sme mali Lucku a Domču hore... Mirka hned spala dalej.. .Ale tie dve hladošky chceli jesť... :grinning: :grinning: :grinning: Samozrejme už Lucku nešlo vrátiť do postielky a spala pri nás........... No vyspali sme sa...... ako keby nas parny valec prešiel....
11. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: veve je ako lucka a tiež jej málokto stojí za to, aby s ním kecala, tak na otázku ako sa volá odpovedá s nechuťou, že "ja som Sportakus" :sweat_smile: a potom stretneme niekoho, kto jej je sympatický, tak tomu povie aj čo nevie...
11. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak idem striedať... Teraz bol muž vonku s dvojkami a ja idem teraz von s Luckou a Mirkou.... Dominika dnes doobeda ostane nevyvenčená...
11. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde ste všetky???
11. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu :wink: ideme sa napchať slepačou polievkou a hádam pôjde veve spať
11. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj o spani ani nehovor...... tie naše na striedačku dnes zajvne........ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: keby aspon dvojky nonstop nejačali.. .potrebujeme aj vypnuť občas....
11. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nezávidím také stereo, ale furt lepšie ako domáce kino 5v1 :grinning:
11. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes poobede su na striedačku.... dvojky chvilu spali... a vtedy si to odjačali Lucka s Domčou... Mirka je poklad, ten nejačí....
11. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sa džgáme obedom my dospeláci... Mňamky...
11. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok