• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

autor
Martina švihaj s papiermi... ja už mam Markety dnes dosť...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Reve a reve......... akože aj inokedy tak... len aj v noci sme tak spali... a aj predsa mame o jeden kus viac, tak väčšia šichta... a ona k tomu s tým revom...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatká... Juli a ako sa adaptovalo nové dieťatko?? :wink:
11. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, po dnešku ešte dve sedenia a máme po príprave... Potom si prídem pre ne,,, tak to ešte chvílku nejak vydrž :slight_smile: keby to išlo skôr, ver, že by som si ich vzala skôr. :slight_smile:
11. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nove je suprove... zaplakala len trolilinku... a žiadne dlhe revy.... zahra sa samo... usmieva sa zakaždým, ked ju oslovim, ked sa s nou hram, ked cokolvek.. .aj prebalujem, aj krmim....... aj ked ma zbada na ihrisku... proste usmieva sa.... zlatušik to je.... ani nie je agresivna, žeby sa chcela biť... nič zle som na nej ešte neobjavila....
Juli, ale ty si perfektná, ty to aj tak v pohodičke zvládaš.. :grinning: :grinning:
autor
martina my už sa s mužom vytešujeme, že si užijeme Vianoce.. .a že vy tiež :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že my sa vytešujeme,,, :grinning: Tak to je super,, uobíme si radosť navzájom.. :slight_smile:
11. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli ty doprajes... :grinning:

super ze m. to tak dobre zvlada.... ja som to uz pisala.. ale predsa len.. mame sud 16.10. tak potom budem chodit k tebe pre podporu aby sme to v zsdravi prezili....

to su take deti.. aj nas maly je take slniecko... a tak lubi jest... ako fakt riadne porcie... zje 5 krat denne a medzitym stale cosi keksiky chrumky ovocie...
11. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli dievčatko je Markéta a chlapček sa ako volá? Ak možeš teda.. :slight_smile:
11. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka po našom sa volá Marekuč - takto skomolila Lucinka Marečku :grinning: :dizzy_face: :grinning: Takže Marek :grinning: No mená maju pekné, hlavne ako kombináciu mien to maju pekné.. .tak spolu to pasuje...
11. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to áno... pekné mená majú vybraté... :slight_smile:
A inak je možne zmeniť dieťatku meno po adopcii? :fearful:
11. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je možne, ale oni su dost velký.. .nemenila by som.. už na tie mená reagujú...
11. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, to som sa pýtala tak všeobecne,, Tvoje dvojky majú krásne mená, im by som ich nemenila.. :slight_smile: a hodia sa aj k nášmu priezvisku.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a manžel sa tvoj ako volá? lebo aj ty budeš mať s detmi rovnaké inicialy, tak ci nie aj manžel...
11. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli aj manžel... On je zas Martin... No budeme to my rodina, čo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak k Vám sa dvojky uuuuuplne hodia.... na M je najviac krstných mien inak :wink:
11. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, veď ja ti to stále píšem, že tie dvojky sú nám asi súdené... :grinning: :grinning:
tak toto som nevedela, že je najviac krstných mien na M
11. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak zajtra pozerajte TV REGION - www.regiontv.sk :wink:
11. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak nemate niekto tel. číslo na yukki alebo na Adu??? Ak ano, tak IP, alebo ak nekcete dat, tak ja dam svoje a dajte im...
11. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli a čo tam bude v tom Regione?? :wink:
11. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nie čo ale kto martina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty tam budeš Juli? :wink:
11. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noooooo ano aj... :grinning:
11. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, tak to určite budem pozerať... :grinning: a kedy to bude ??
11. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa zda, že dakedy poobede - podvečer , ale nie som si ista.. bude sa to na tej www stranke dať kuknuť aj pozadu v archive... :wink:
11. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre Juli, som zvedavá.. :grinning: určite to budem pozerať.. Budú tam aj tvoje dvojky? :slight_smile:)
11. sep 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dvojky nemožu na obrazovku.. .ale ako ilustračne zabery brali ihrisko s detmi.. .a na ihrisku boli aj dvojky....
11. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

fiha martinka, pekne postupujete s pripravou ??? kedy mate tie posledne dve sedenia ???
11. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak Domča jak jej rastu zuby, tak mame horčicu 3x denne.... a teraz podvečer tu horčicu riadne predavkovala......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuuj........
11. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nas slávna päťka spinká........ Manžel u mamy...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok