• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
ahojte u nas tiez....
15. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte , snaď to bude už len dobre megi so Silvinkou :frowning2: taká maličká a už si musí vytrpieť :unamused:
15. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný sviatočný deň :dizzy_face:
15. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásny deň prajem... :sunglasses:
15. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chceme využiť posledné teplé slniečko a chce to niekde na výlet
asi do Košíc na vláčiku :slight_smile:
15. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teeeda adrianka, tak si to poriadne užite,,, :slight_smile: a nevieš niečo nové o yukki? :frowning2:
15. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné predpoludnie, nešiel mi internet...
15. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adriana a nehodime stretko?
15. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mna s tych polic sekne, jedna namontovana, druha poskarabana - idem reklamovat hurra
15. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme uz poobede... robila som spenat so zemiakmi a s vajickom.. /pre mna a pre Danka/ a zemiaky a gulky z Ikey../muz a ninka.. oni nejedia spenat/ danko si dal oboje... velmi lubi tie gulky... bude z neho Ikeak... :grinning:
15. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jaj, zas robiš chute? My sme včera dostali hotové obedy z reštiky (zvyšky z nejakej akcie - viac objednaných ako nakoniec bolo treba), tak nejak dnes sme to mali ako obed my :grinning:
M tiež nie sme špenátový... A tak ani moje deti špenát nejedli, lebo ked kupim velku kocku mrazenu, tak je to moc a zohrievať sa to nemá.. .ale teraz ked ž ich je 5, tak možno im navarim......
15. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pocuvaj normalne ked pojdeme na tu zimnu akciu... na oravu.. tak donesem gulky a urobime si.. :grinning:
ja mam spenat velmi rada... aj danko zje.. ale gulky ma radsej
15. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ideam papap IKeaba
15. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
My na zimný asi nepojdeme...
15. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kde je laculik??? chýba mi tu...
15. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli, telepatiaaaaaaa, akurat som sa pripojila, nebola som tu od stvrtka....
15. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sme od stvrtka na chalupe-samote v lese. raz za cas to tu znesiem :grinning: :grinning: :grinning: .
musim sa vyjadrit k vasim temam (stihli ste tu toho pekne vela popisat), resp. k jednej teme - autovej. Tak ja si teda nevim predstavit zit v hlavnom meste bez auta. Ja si neviem predstavit ani s jednym autom v rodine. Kazdy musime mat svoje, aby sme stihli vsetko co chceme. Vobec neriesim pohotovost, to je extremny pripad, a vzdy sa niekto najde kto by odviezol (aspon dufam). Ja nemam ani jednu! kamaratku bez auta, moja mama ako mlada uz mala vlastne auto, aby stihala robotu, nase skoly a kruzky. Ale viem si predstavit, ze na dedine by som ho nevyuzila. Aj ked, aj tu na samote sme isli dnes na huby autom :grinning: :grinning: :grinning: . Ale mame tu jednu tehotnu a maly by tiez taky kusisko nepresiel :sweat_smile: .
Celkom nam je fasa - jedno dieta ziadne dieta - malu som vcera odviezla do skoly v prirode. Oblila mi cele auto a smrad sa nechce ani za svet vyvetrat. Uz som ho cele cakumprask vydrhla. bleeeee. Vidite, keby som nemala auto, mala by oblila cudzi autobus :grinning: :grinning: :grinning: . Ale zasa akoby sme sa sem na samotu v lese bez auta dostali? A ako by som ju vcera odviezla do tej sk.v prir? Ja mam auto od +- 18tich.
A Yukki sa co stalo?
15. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babenky prídte na zimný pobyt my ideme :slight_smile: :wink:
15. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes mame s "MM" 8 rokov :slight_smile:
15. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte , pekny den vam!

Laculik, tak si to uzijte!
inak, my mame s mm zajtra 3 :wink:
15. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali tento rok siedme vyrocie... :wink:
my na zimny pobyt ideme...
15. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juli,sme doma....akosi sme to nedohodli,musíš mi do IP,alebo email hodiť číslo na mobil
11,18 sme mali odchod z Prešova
ale to bol asi pre dievčatá obrovský zážitok,prešli sme sa mestom v kostole sme boli pri fontánach,
aj do jaskyne pod mestom sme išli,to sonka že tu je jaskyňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejaká výstava tam bola,
dali sme si pizzu,kofolu ja kávu zmrzlinu,a spať na vláčiku,už boli unavené nespali,zaspali až teraz doma,necham ich
aspoň hodinku pospať :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi
krasny program :slight_smile: nech male spia, ty nam pis :slight_smile:
ako sa inak mate? pozrela som si fotky, teda 1. album estelen :slight_smile: mali ste nejake stretko?? inak som sa narehotala na fotke ked Sonik a Amalka papaju buchty.. Sonka ma pohlad,ze "ano, a toto ma nutia jest, ale ja sa obetujem" :grinning: :grinning: :wink: :wink:

ja inak ok, len ma chrbat divne boli, vystreluje mi to z klbu, asi (na 100%) z nosenia batohu, bleble. STARNEM :wink:

inak pisala som vam ako vas rada opat vidim (citam) :grinning: :grinning:?
15. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenko...víkendový pobyt nahradnych rodin,cez N ávrat
sona ináč,nieje jedáčka,pre nu bol problém vysediet pri stole,ale ako som písala chutilo nám :slight_smile:
:slight_smile:
15. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem dajakú rýchlovku na večeru,pochystať veci do školky,a po tom víkende a sviatočnom dni
zase začíname :confounded:
15. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove...no už su fotky dnešnéé :slight_smile:
aj ty prihod nejaké od mora :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ada v tej "jaskyni" bola výstava... usporiadatela by si mohl 3xhádať.... jedno OZ, ale kto to spiskal... no moja mama... takže tak...... Cislo mi dala lenuska,a le dajak v chaose ked deti dospali som na to uplne zabudla.......... no nenudila som sa aj tak....
15. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adi, pozriem :slight_smile:
myslis tie v bundach na plazi? :grinning: :grinning: jasneeeeeee :slight_smile:
idem po mm mame ist na navstevu, tak vecer :slight_smile: zatial pa!
15. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli,malované obrázky Košíc tam boli,vystavované...ale mamku tvoju som nevidela,už by som u spoznala z blogu
či nie???
nabudúce sa isto stretneme,kto sa ešte pridá? :sweat_smile:
15. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok