• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
moje cicule spia,sa im nečudujem,2x sme prešli hore dole po centre,na stanicu je kúsok cesty :confused:
15. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o ktorej ste išli z KE?
15. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to by sme sa mohli stretnuť.. sice len tak rýchlo rýchlo ale stihali by sm to... :grinning:
15. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slubujem,že ak pojdeme nabudúce,ozvem sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som bola s nimi sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ada vsak 2 deti na 2 tvje ruky je tak akurát :wink:
15. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej adi super fotky :D
15. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme! :slight_smile:
práve sme sa vrátili z "Malty" :sweat_smile: , dnes sme sa do nemoty "serenkali" so sadrokartónom ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a aj tak sme nestihli, čo sme chceli :confounded: , tatik ešte nikdy nerobil so sadrokartónom, tak sa len cvičíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ide to náramne pomaly... bud.týždeň by nám už (konečne!) mali spraviť betónové potery v celom podkroví, potom to už bude "len" také finále... (hoci ešte bude obkladanie kúpe+ne a WC, ale to už je také mňam :dizzy_face: )... tak preto sme dnes chceli stihnúť, čo najviac so sadrokartošom.. :rolling_eyes:

inak, aj my (ako niekto vyššie) sme mali tento rok 7.výročie od svadby... :slight_smile:

a ešte tu dlho nebola Mimina (macocha), nemám po nociach s kým klábosiť... :sweat_smile:

lenkove, špeciálne na vás (na Martina a Janku) myslím... :pensive:
15. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lenuška, na Teba myslím (a konám) zajtra... :wink: , teda dúfam, že budem mať dostatok odvahy a guráže... :sweat_smile:
15. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,,, ako sa máte??
15. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, tak ste sa namakali dnes... :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja sa mam totalne odrovnane :confounded: nase deticky uz vedia otvorit dvere :angry:
15. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mati, hlavne sme sa dosť "najedovali" (teda najmä tatik..., ja som to skôr tlmila... :sweat_smile: )...
obvykle sa namakáme oveľa viac, ale aspoň vidíš výsledky za rukami, ale dnes? :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka,tak sa máš na šo tešiť... :wink:
15. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, nie ze sa mam na co tesit, ja uz som v tej radosti ponorena cela :sweat_smile:
15. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa nedarilo magi??
15. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
velkaci zadrichmali uz o 19.30h :astonished: :astonished: :astonished:
uz treti vecer po sebe.... :wink:
lebo som vymyslela super taktiku...povedala som im ze ked budu ticho lezat,mozu este chvilu sediet so mnou v obyvacke,ked dvojky zaspia.... :sunglasses:
a oni tak ticho lezia,ze do 15 minut su tvrdi... :grinning:
macka zalomila pred chvilou,a milko sa este hladka,smeje,rozprava,usi si natahuje,prsty rata.... :rolling_eyes:
15. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka, ale neboj,, ty si super mama, ty to všetko v pohode zvládneš a ustriehneš... :sunglasses:
15. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mati maxi, tak globálne :sweat_smile: ...
skrátka to nevieme..., a ani sme to ešte nikoho nevideli robiť... robíme si úúúúúúúúúplne všetučko sami, ale vždy sme aspoň niečo videli, ako to robili nejakí majstri predtým a teraz toto skrátka nič..., tak len tápeme, ako na to... ako na IT to máme naštudované, ale také detailíky, že ako prevrtať plechy-profili s minisamorezkami nikde nie je napísané :sweat_smile:
15. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na to maju aj dvere v byte zámok :wink: alebo sa pridáva hore na dvere háčik ako v kadibudkách :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veľa trpezlivosti tebe magi a hlavne tvojmu manželovi.,..
15. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, teraz zase pokračujeme až cez weekend :grinning:
15. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si aspon oddýchnete a naberiete nové informácie.. :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka a vy kedy sa budete sťahovať?? už viete...? :sunglasses:
15. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa len pred chvíľou dotrepali z vonku, tak veve ešte len večeria :sweat_smile:

juli, no ja som práve všetky kľúče z dverí vnútorných dala preč, lebo mám v živej pamäti, ako sme neter nevedeli dostať z kúpeľne u starkej...a to som tam s ňou bola ja ako zodpovedná osoba a starká býva v dome a v kúpelni len zavreté miniokno, hoci už sme zvažovali aj že sa tam nejak vyštveráme a vybijeme, ked sa jej teda našťastie podarilo odomknúť nejakým zázrakom. ale vchodové zamykáme doteraz, hoci už je to skôr zvyk ako nutnosť
15. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no na to su lepšie tie háčiky vyššie.. .lebo ak sa zabudne kluč vo dverách, tak je to v prdeli....
15. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj synovec sa zamkol na panskom verejnom zachode a sa nevedel odomknuť..... no moja sestra darmo čakala pred panskymi zachodmi na neho....
15. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
žeby 305?
15. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok