Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
16. sep 2009

mary ja tam vidim jeden rozmer.. .vobec nie je rozdelene či ked druhe babo leži alebo sedi.... no proste mne to takto nestačí...

cairka
16. sep 2009

rita, dobrú a kľudnú noc 🙂

magimary
16. sep 2009

zicon, v tom prvom linku...
juli, stačí, nestačí, aj tak to pre Teba už nie je aktuálne...máš sleepy, či...?

najjulinka
autor
16. sep 2009

no zicon asi prečo kcem rozmer pomeraný... normalnemetrom..... na nete je stale rozličné info. .aj ked som si ja kupovala kočik, tka som výrobcovi pisala, lebo on sam mal 2 rozne rozmery na sranke.... 😀 😀 😀 😠

najjulinka
autor
16. sep 2009

jak neaktualny.. .vsak počet deti mi stal enarasta mary 😝 😝 😝 😉

magimary
16. sep 2009

to fakt chceš ďalší kočík?!? šak sa kočíkujete aj teraz...

martina_maxian
16. sep 2009

ahoj magi, ako zuby, ešte bolia??

zicon
16. sep 2009

Sorac, ale ja som ich tiet zobral podla druheho linku,. a teraz babo rad

najjulinka
autor
16. sep 2009

joj mary... zatim nie... ale zaujima ma to.... som kočikovodvojčatová maniačka... musim mať prehlad...

magimary
16. sep 2009

mati, ahoj, bolia... 😝
ale mám "dávku" v sebe (panadolu 😅) a gel na ďasnách, tak snáď to vydrží aspoň na lepšie zaspanie... 🙄
tak ty si dnes mala správy, ako si predpokldala,aj keď si predsa v kútiku duše verila... 😔
ale o to viac by ma zaujímal presný názov Tvojej diagnózy, lebo takéto striktné názory (a nemožnosti otehotnenia) sa mi zdajú až príliš...

zicon
16. sep 2009

Dobru noc, dnes to tu moc nezije

najjulinka
autor
16. sep 2009

my na babetku čakame prirastok... tak tam vkuse nakukam.. Lucka nam teplotuje... a ja dumam, že zajtra k lekárke.... ale či lekarka čosi porieši,a lebo budem vyzerať za debila....... no čo ked to nie su len zuby???

martina_maxian
16. sep 2009

budúci týždeň v piatok idem na 5 dní zas na Kramáre, tak to tam odpíšem a potom ti tú diagnózu dám vedieť... ok? Dnes som sedela so 4 kardiologmi a povedali mi, citujem: "keby sme ti teraz povedali, že možeš otehotnieť a mať dieťa, tak ti všetci štyria podpíšeme ortiel smrti."
Tak viac mi nebolo treba... ☹

cairka
16. sep 2009

juli, riešim podobnú dilemu...veve strašne kašle zasa, tak rozmýšľam, či nemá fakt chytené priedušky a ísť ráno k mudre, abo či jej len zatekajú soplíky z nádchy a budem vyzerať ako debil 😅

najjulinka
autor
16. sep 2009

no my sme dosiahli 40ku...... 😢 😢 😢 ja Vam neviem... to zuby asi nie... a posledne sa na zuby stažovala asi predvčerom.......... odvtedy nič 😖

najjulinka
autor
16. sep 2009

tu sa už asi spi......... 😒

zicon
16. sep 2009

Zase sme vonku.

zicon
17. sep 2009

Bre ranko

rita55
17. sep 2009

Dobre ranko 🙂 noc bola super...vstali sme o polnoci a teraz 🙂 toto babo je uzasne 🙂

najjulinka
autor
17. sep 2009

ahojte....... my dumame či ist k lekarke dnes alebo zajtra.... 🙄

cairka
17. sep 2009

dobré ránko.
my noc príšerná 🙄 rita, závidím 😅
teraz ráno má veve nižšiu teplotu, tak s mudrou počkáme do zajtra, ak jej bude lepšie, tak budeme pokračovať v domácej liečbe, ak nie, tak zbehneme. len nech tam nechytí niečo iné zas...

juli, to už je moc na zuby... 😖 držte sa

mixka, vy ako?

cairka
17. sep 2009

juli, a má niečo iné aj , či "len" tú teplotu?

najjulinka
autor
17. sep 2009

trolilinku grcla ale velmi malilinko...

lenkove
17. sep 2009

dobre ranko
dievky moje tak ste sa rozchoreli? myslim na vas, keby som mohla kila zdravia vam poslem 😔 drzte sa a malinki nech sa liecia... 😔

magimary
17. sep 2009

no, teda, fakt to tu nejako pochorelo... 😒
len sa rýchlo uzdravte! juli, to nie sú zuby...ak nie sú príznaky dých.systému, môže to byť:
A) močový systém
B) rýchly horúčkový "vírus", ktorý ako prišiel, tak odíde... (u nás sa tomu hovorí aj: "zápal švindľov")

a včera ste spomínali ten Jetix, tak som práve našla toto:
http://www.rodinka.sk/index.php?id=592198
inak,mne sa jetix nezdá vhodný pre deti(!)-ani pre väčšie, nieto ešte pre malé... 😠 😖 🙄
lepšie, keď už, tak potom : Jim-Jam a Minimax...
z podobného dôvodu teraz končí aj Jetix a začína náučný a výchovný Disney kanál 😉

magimary
17. sep 2009

ozaj, lenkove,dík za fotečky! konečne somm Ťa "bližšie" (vizuálne) spoznala... 😅 😉
ako dopadla Janka s Martinom? už boli u lekára? 😕

martina_maxian
17. sep 2009

ahojte dievčatá... nech sa vám detičky rýchlo vyliečia všetky...

cairka
17. sep 2009

magi, ja si tiež myslím, že Jetix všeobecne nie je bohviečo, ale Lazy town je fajn. A kedže nemáme minimax, ani JIm-Jam, tak občas lazytown prežijeme. som sama zvedavá, čo zač bude ten disneykanál...

magimary
17. sep 2009

no, to som zvedavá aj ja... 😉
no, my tiež nemáme Jim-Jam (a ten sa mi zdá úplne najlepší-pre ten náš vek), ale je u babky, my máme minimax, tak občas púšťame ten...

mixka
17. sep 2009

ahojte 🙂

tak mame chore deti a ja zacinam byt tiez ☹ volali sme k doktorke a ze radsej nech sme doma, pokila to vypada len na virozu, ze ma totalne plnu cakaren, ze je toho strasne vela ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre