Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
17. sep 2009

Mixka, tak nech ste všetci rýchlo zdraví.. 😉 😉

mixka
17. sep 2009

dakujeme martinka 🙂

rita55
17. sep 2009

no prave volal mm ,ze nam vytapa kuchynu 😠 😠 😠

najjulinka
autor
17. sep 2009

Mary, že možu byť aj zuby vravela moja mama.. .ale zatial to nechavame na "zápal švindlov"... aj ked aj močové veci ma napadli už........
No naša doktorka ma tento týžden dovolenku........... takže s našou lekárkou som konzultovať nemohla.......

zicon
17. sep 2009

rita55 drz sa - a hlavne klud a mysli na toto:

Vytopenie kuchyne - netastna, neumyselna nehoda.
Priskrtenie suseda - umyselny trestny cin

najjulinka
autor
17. sep 2009

Terazma celkom pohodovu teplotu.... 37,3°C, pred hodinou a pol mala 37,6°C......... posledne mala čípok o štvrtej nad ranom.... takže dobre teraz........ asi zas noc bude kritická.. .bojim.....

najjulinka
autor
17. sep 2009

Ja už som si konečne dala rannú kávičku teraz... a kupila som v lidli ten limetkový suchý koláč... že Lucke.. .ale onanekce... mňamky....

ralanka
17. sep 2009

ahojte musím sa všetkým pochváliť posunuli sme sa v poradovníku a sme na tretííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
už aby to šlo čo najrýchlejšie

cairka
17. sep 2009

ježiš, káva, ja som na ňu zabudla 😨 to budem krásna, ked vypijem takú studenú - ja som si totiž ráno uvarila 😅

juli, tak to je celkom fajn, možno to fakt bola len nejaká rýchla viróza.
my to máme opačne, ráno 37,7, teraz 39,3 🙄 a zastavuje sa jej nádcha, zajtra nás mudra neminie...

najjulinka
autor
17. sep 2009

Lucinka nesoplí, nekašle........ nič, "len" teplota....

najjulinka
autor
17. sep 2009

a ina nejake spravy o yukki?????????

cairka
17. sep 2009

ralanka, super 🙂

yukki, ide zajtra na operáciu...

najjulinka
autor
17. sep 2009

uha.. .a čo?????? ked nemožeš verejne cairka, tak aspon IP...

ralanka
17. sep 2009

ďakujem pekne cairka už len dúfam že to bude ako vianočný darček pod stromček 😀 😀 😀 😀

cairka
17. sep 2009

ralanka, no do vianoc by malo, ked ste tretí, nie? ved to je ešte 3 mesiace 😉 držím palce 😵

ralanka
17. sep 2009

no ak sa budú rodiť deti čo v poslednej dobe moc nešlo až teraz tak by to malo byť no už len sa modliť 😉

rita55
17. sep 2009

ralanka super 🙂 tesim sa s tebou 🙂 🙂 Zicon ty vies potesit 😀 cairka co je z yukki 😕

ralanka
17. sep 2009

rita díky a aj vám všetko dobré nech sa maličkej darí a nech je zdravá ako buk 🙂

najjulinka
autor
17. sep 2009

Tak Lucinka sa chytá za ucho.... ale keby to bolo ucho, tak to je iná bolesť... to som si odžila.. .to by tu nebola takto bez revu...... pneumokoky je očkovaná.... tak čo okrem zubov može byť dakde okolo ucha?............ lebo pred dvoma dnami, ked som to zhodnotila na zuby, tak mi ukázala pred ucho... tak presne ako je klb čeluste... a taraz sa chytila za ucho....

ralanka
17. sep 2009

baby normálne plačem od radosti ale aj od cibule 😀 😀 😀 😀 lebo idem variť 😉

najjulinka
autor
17. sep 2009

ralanak pred zimou a v zime tých detí na rozdávanie je viac.... 😉

ralanka
17. sep 2009

juli si nepila niečo? 😀 😀 😀 😀 😀 som ralanka 😀 😀 😀 😀 ale to len podlichujem 😉

cairka
17. sep 2009

juli, skús jej zatlačiť odzadu na uško...ale tiež si myslím, že by nebola kľudná, veve si teda zápal ucha odrevala kvalitne, to revala 2 dni v kuse ( a ani sa jej nedivím, mne k tomu tiež moc nechýbalo, ked som mala zápal pred dvoma rokmi)
ale ináč tu v mt je vraj rozšírený zápal dasien, ale neviem presne ako sa to pozná

magimary
17. sep 2009

ralanka, no konečne!!! už by vám mohli aj niekoho ponúknuť! 😅
čo je yukki, že operácia?! please, aj ja hcem vedieť!
juli, posledné zuby (myslím zadne) vystrľujú do uši..., takže malá mpôže v pohode ukazovať na ucho... 😒 (viem, o čom-aktuálne-hovorím 🙄 )

najjulinka
autor
17. sep 2009

ešte uzliny mi kamoška dla typ, žeby to mohli byť.........
no ono je to na tej strane čo jej stoličky zadne chybali... a aj pred dvoma dnami na tu stranu ukazala, že ju boli.. .terza sa na tej strane za ucho chytila........ le ucho samotné to nebude.. .to tak ako pišeš cairka, to su proste iné muky..................

ralanka
17. sep 2009

no vidím že aj ja som opitá tou dobrou správou a pletú sa mi písmenká 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
17. sep 2009

no preto tie zuby tiež mi pripadaju ako jediný "rozumný" dovod.. .ale nekcem to na zuby zvaliť len tak... . samozrejme dnu do pusy ma už nejaký ten týžden nepusti......... neviem nič skontrolovať....

magimary
17. sep 2009

hej ucho sú ukrutné bolesti...to nebude samotné ucho, "len" také vyžarovanie bolesti...
a uzliny samé o sebe nebolia, len sa vedia zdúriť a zväčšiť, ale obvykle nebolia 😉 (výnimkou je mumps 😝 )

najjulinka
autor
17. sep 2009

no baby ma napuchnute pod uchom....... teraz to jasne vidno...

ralanka
17. sep 2009

mary díky 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre