Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
17. sep 2009

presne! nech pýa tabletovú formu!!! nech im vysvetlí, že sirupy do nej nedostanete...
lieky sa dajú v pohode našiť podľa potreby dieťaťa!

cairka
17. sep 2009

ono to dochádzanie tiež nie je bohviečo, minulú zimu, ked bola veve chorá nám hrozila nemocnica veľmi intenzívne, len sme boli v kontakte s dieťaťom s kiahňami, tak že by nás museli dať na infekčné, tak nás neprijali, ale dochádzali sme 2x denne inhalovať a zatiaľ čo hospitalizované deti išli na tretí deň domov zdravé, my sme tam chodili ako blbci 6 dní a som presvedčená že preto, že vždy kým sme prišli k autu a od auta na dodelenie sa nadýchala studeného vzduchu... takže čo jej inhalátor pomohol, to zas ten studený vzduch pokazil

cairka
17. sep 2009

písala yukki, zajtra sa operácia nekoná, pokazil sa im prístroj 😒 a nechcú ju pustiť na víkend domov za kikou 😢

lenkove
17. sep 2009

Juli ja som mala zapal slinnej zlazy, nastastie len slaby asi,lebo to moc nebolelo, lekarka vravela ze je to inac velmi hnusna bolest... mala som na to Algifen kvapky a studene obklady... Mojkovia zlati.. fakt by ju mali pustit domokov, ked to nie je nic infekcne.. teraz je pre vas aj prievan nebezpecny 🙄
nech je Lucinka skoro v poriadku

magimary
17. sep 2009

aj ja som mala zápal slinnej žľazy (pod jazykom), ale neboli si istí... 😖
bola som aj na rtg, a že som tam mala aj nejaký "kamienok"... 😝
podľa mňa aj u luc inky to budú musieť ešte presen potvrdiť al. vylúčiť... ale skrátka presne určiť

lenkove
17. sep 2009

Mary
kamienok 😅 😅 to som nastastie nemala, ani piesok.. uaaaaaaaaaaaaaa... :( luto mi je drobceka maleho... ale mama Juli to zvladne... 🙂

najjulinka
autor
17. sep 2009

baby ona pochopila, že palec nemože cmulať............ už ide palcom do pusy a pri puse sama si to rozmysli a chyti s alen za ličko............... moja velkačka..... 😔

lenkove
17. sep 2009

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/205125/Thri...

baby, pomoc.. pozrela som si Natyn clanok a ukazku k tomu na Markize.. Ja mamu toho chalana poznam, chodila som s nou na nemcinu tu, v De, minuly rok 😔 a detiska ma v DD, som sa jej cudovala ze ako moze byt bez deti (vravela ze ma deticky) a ona, ze sa o nich staraju doma a ze im stale pise listy ☹ ☹ mi to prislo divne, ale proti gustu.. a to tak.. ja som mimo.. a chlapcek aky zlaty...

maznacik007
17. sep 2009

pozrela som si to a mam pocit ze ten maly sa podoba na nasho... danka... 😎

lenkove
17. sep 2009

Maznacik,
a vies ze aj mne to napadlo? ten nostek 🙂
inak, mamina bola vacsia ako na kurzoch nemciny, by som sa nedivila keby bola tehulka..

maznacik007
17. sep 2009

lenkove.. jeho mamu no comment... ako mne pride divne ze si niekto odlozi deti do domova... a ako sak nech sa stat stara...
lepsie by bolo keby boli deti uz davno v nahradnej rodine..

najjulinka
autor
17. sep 2009

😢 😢 😢 tak išli pred chvilou akurát 😢 😢 😢

cairka
17. sep 2009

juli, do nemocky? 😖 😢 či kam?

maznacik007
17. sep 2009

Juli isli do nemocky???? a bude K. s nou ... ?

najjulinka
autor
17. sep 2009

išli... zavola mi čo a ako..... neviem nč....... Lucka to zatim statočne nesie..... akože fakt neplakala vela ani nič.... dokonca teraz mala teplotu 36,6 pred odchodom...... vypila pohar džusu s vodou... papať nekcela....... ale ja bojim.. .tam su asi také postielky ako v decaku....... a že tam bude plakať.. .a že karolovi nedovolia byt s nou nonstop a tak.. .proste neviem čo a ako..... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Dali jej poobede sáčok na moč... ale všetok moč vytiekol do plienky... takže nemaju ani vzorku zatim..... a tolko vyčurala.. by so povedala že na jej zdravé pomery až prííííliš vela... proste doobeda mala suchú plienku... tak to asi všetko poobede išlo... a vytieklo zo sačka do plienky..... a proste všetko hra proti nam.....

najjulinka
autor
17. sep 2009

Nenechali si ju tam!!!!!!!!! baby ja som šťastný ako blcha... najšťastnejší človek......

najjulinka
autor
17. sep 2009

Ja ju tak luuuuuuubim.. .strááááášne.......

maznacik007
17. sep 2009

super ze si ju tam nenechali.... fakt som rada 🙂

martina_maxian
17. sep 2009

Juli, teším sa, že ti ju tam nenechali, a že ju budeš mať doma... 🙂 Tak nech ti rýchlo vyzdravie... aby nemocnicu nemusela ani len vidieť..

najjulinka
autor
17. sep 2009

som nenormalne šťastná............. moj malý uačač bude domka s nami hajať... nevyhajime sa tak či tak.... ale ona bude domka.......

najjulinka
autor
17. sep 2009

už idu domkov...už somm videlanaše auto bočiť na hlavnej.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laculik
17. sep 2009

jezkovi oci, co sa tu udialo za pol dna 😒 . Nastastie bude doma, juli. ja z celeho srdca nenavidim nemocky, mam podla mna normalnu fobiu. A byť na deckom odd, boze chran. Tak vam zelam pokojnu noc, hlavne nech sa to uz len zlepsuje... A urcite by tam nechali aj Karola, ved to si inak ani neviem predstavit. No, ale to je uz nastastie nepodstatne 🙂. Napiste aj mne IP, ze co je s yukki.

najjulinka
autor
17. sep 2009

tak je doma okupkana... nastavime si budika... a budeme zberať moč..... 😅

mata2
17. sep 2009

to je super,ze je lucinka doma....a co jej vlastne zistili? 😕

najjulinka
autor
17. sep 2009

zatial zapal tej slinnej žlazy
ale potrebuju vylučiť močove veci.. a kým nevylučia to, tak antibiotika nemože

najjulinka
autor
17. sep 2009

proste či nema zapal aj inde

najjulinka
autor
17. sep 2009

inak karol si to teraz pochvloval... že mlada doktorka aže jak z americkehofilmu... proste zlatí....

lenkove
17. sep 2009

Juli
som nesmierne stastnaaaaaaaaaaaa 😵 😵 ze Lucinka je doma.. nech sa aj skoro vylieci 😵 😵

mata2
17. sep 2009

ozaj,vazila som dvojky.v januari mali :
macka: 10,5kg
milko:9kg

dnes:
macka 13,1kg
milko:10,5kg

najjulinka
autor
17. sep 2009

tak konečne som si párka dala aspon... Domča mi asistovala... ale zvladli sme to .... leb dnes len jogurty a také veci som zjedla aj tolen tak troška... nejak som nemala huť v týh stresoch.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre