• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
tak yukki sa úspešne prebrala po narkóze :wink: písala už teda asi o štvrtej, ale ja som sa sem až teraz dostala :sweat_smile:
21. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, to je super, tak ju pozdravuj, nech je rýchlo doma... :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, keby som už mala po príprave, tak verte, že už sme v Košiciach na návšteve a už si ich pomaly aj domov beriem... ale neviem to akosi urýchliť... čo ma dosť hnevá...
21. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, hlavne je, ze to yukki dobre dopadlo a snad bude doma cim skor :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, cirkular "xxl" je lepsi ako nas sused s cirkularom "s", bo tam sa mu drevo zasekne a to pazvuuuuuuuuk. ble.
21. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuu laculik... tie zvuky pozám... naš ocko cirkuloval vždy ked sme kceli haji... no budiček... skorojak z tej reklamy džusovej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale akože nebol hnusný, žeby o siedmmej začal. .to len my (ja) tak dlho v posteli ráno lubim byť....
21. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak prečo aj v poistovni štesti aj v Panelaku u v domovoch Lucinky..... ??????
21. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, asi veľmi obľúbené meno.. :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A susedia s cirkularom na zabitie, sice ma na to narok ale v sobotu cele dopoludnie od rana u svokry do cca 14 sused pilil drevo na zimu, lebo mu ho doviezli a my sme mali grilovacku uz sme z toho boli na infarkt. CCa o 14 strasny zvuk, zaseklo mu kotuc, strasne nadavanie, zrazu nejaky sramot, sused si pristavil repbrik, kukol cez plot a ci nemame karbosku, aby to mohol opravit a pokracovat. Aj sme mali ale sme zatajili. No nezabili by ste ho??
21. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac zajtra vecer my dorazi rodinka
21. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
koniec prazdnin zicon...
21. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prazdniny jak pprazdniny, ked niekto necha list uloh dlhsi ako psy jazik
21. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon lepšie ako ked ti dakto nechá 4 deti doma :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak tí o si mailujeme, tka mate nejaké foto v schránke :wink: :grinning:
21. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tí o si mailujeme, tka mate nejaké foto v schránke

Nerozumiem
21. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj preklepy.. .nám blbne aj klavesnica a aj moje preklepy k tomu......

to neva zicon.. .nemusiš rozumieť.. tým čo mail došiel pochopia... :grinning: :grinning: :grinning:

Inak neviem či Lucinku dostaneme z nšej ostele... už tak suverejne spi v našej,že cipana....
21. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechaj ju tam, chuda si zasluzi
21. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac ten kocik, kde ste splasili??

Pockaj buduci rok ked budu aj utekat aj revat a kazdy svojim smerom
21. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no diky.. .a kedy začne zas spavať vo svojej.. akože do kedy ju mam nechať???????

jeden kočík je od Olomouca a druhý od Malciek... ked si dobre pamatam...
21. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac k tym 4 deckam doma, mas predsa na pomoc aj Babku, alebo nie?
Ja by som tiez moju mamu alebo svokru zniesol ako pomocnika max pol dna a uz by som penil.
21. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babku?? ktoru??? akože moja mama v nedelu ked mala tu akciu "kreslim rodinu na asfalt" , tak sme sa stretli a pokočikovala, kým som nakupila v Bille a potom povedala, že ma odprevadi domov... a pomohla mi s detmi hore a doma ich začala vyzliekať a prebalovať... akože sa mama nenudí.... a po tom čo ich vykradli, tak ocko nechce o prazdnom dome ani počuť navyše....
a svokra okrem toho, že bola zasadne proti domovackym detom, tiež pracuje a ešte ma doma babku po výmene bedroveho klbu...
21. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a už vidim ktorá babka by fungovlaa jak hodinky... žeby mi 9,30 stal pred blokom na kočikovanie... a o 11,45 deti doniesla a potom aj poobede by mohla.... tiež tak nejak ako hodinky - prísny vojenský režim u nas...
21. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty mas na to ja rozpis dna??
21. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ten kocik ste kde splasili, a nehovor my tvojim lakonickim stylom v obchode, lebo toto nieje bezna vec, ktoru kupim na kazdom rohu ako take chicco
21. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a babi mi doniesla aj gulaš včera, ked už sme sa stretli....
21. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon citas??? vsak som ti odpisala.. .od ruky oba... snad nekces adresy ludi.. lebo netušim...
21. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, kraaaasne detusiky :dizzy_face: inak si nejdem ani predstavovat, co to musi byt za fusku tlacit taky tank :sweat_smile:
21. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tank.. .kríže človek citiked to tlačí. .ale viac kríže citiť ked tlačím tandemáč Marco... takže da sa....
21. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok