• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
to vazne :confused: ?? vsak v marcu mas len 2 deti a tu raz tolko :grinning:
21. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako som preskocil - ty mas az dva 4 kociky??
21. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon to mysliš že jeden človek 4 korby tak bežne predava?, som od dvoch kupila....
21. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem vobec,

ja som myslel ze to bol 4 original, alebo to je 4 podvozok a korby zvlast??
21. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toje podvozok 1-4 a korby si das kolko kces.. ale tak standardne ludia si davaju 2....
21. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vobec nepozanm co je to za znacku nech mrknem na Googli
21. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inglesina.....
21. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem uz spat, dobru noc vsetkym
21. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
21. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja. .cakaju ma 2 nožky na vankuši... fuu... tentoraz o bude schytávať moja hlava.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobre rano...
22. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.
juli, myslím, že je čas priraziť k vašej posteli dalšiu pre lucku :sweat_smile: :grinning:
22. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to ťažko.. .to sa u nas neda..
22. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom len si zvyknúť a veriť, že za 15 rokov nebudete v posteli spať ty, karol, lucka a kiko :stuck_out_tongue_closed_eyes: (prípadne iný nápadník :grinning: ) ale zas aspoň by ste ich mali pod dohľadom :confused:
22. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bre ranko :slight_smile:

juli, to veru nezavidim take spanie :grinning: zlata nasa detska izba a velke postele deti :grinning:
22. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nozky na vankusi - pretocit dieta, pripadne preniest na naseho to ucinkuje
22. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas fungovala malá sama vo svojej postely, tak do cca roka, ked si zacala uvedomovat suvislosti a tiez preliezat ohradkovu postel. tak sme ju dali na velkacsku postel vo svojej izbicke, ale odvtedy docupitala ku nam skoro kazdu noc, taks me ju vzdy vratili naspat. co mi v tom veku samozrejme nevadilo, kedze bola este mini. ale do dnesneho dna zo 7 noci, 6 docupitala a to sa neda vyspat, a nosit 25 kg v noci cez dom sa nam nechce. cize ja pekne v jej postely a ona s muzom v mojej. ale vyhovuje to (najma tym dvom :grinning: , si to vyslovene uzivaju), ja sa dobre vyspim tiez, cize to zatial neriesime.
22. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MATA2 macke a milkovi.. gratulujem ku krstu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: popis co ako bolo... aj nas to bude cakat.. :dizzy_face:
22. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zicon tie tvoje rady.. jak keby som nevedela, že ked si na ten vankuš kcem lahnuť, tak decko musim spratať... :rolling_eyes: :zipper_mouth: Vsak práve.....
22. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak sme dnes boli u doktorky našej.. .tak sme zhodnotili, že celá hospitalizácia bola na nič.. .že presne keby bola ona v praci, tak tam Lucka nie je..... aže vlastne aj tá diagnoza taka smiešna.. a karol povedal jej, žepočul ako sa bavili v nemocnici , že nevedeli napisať dovod hospitalizacie a že potom ai vymyslieť diagnozu........ a v podstate vyšerenia im spravili v pondelok a hned išli domkov.. .celý weekend tam čakali na pondelok a pracovn dobu vastne.... no na nerv.....
Marekov pipik len zaparenina.....takže aj to dobre... trošku som sa bala. .ale jefakt, že to mal lepšie ako sme ho tam rozbalili u lekarky.. .včera som ho spršila rano a aj večer kupala.... takže akurat včera to mal asi také najhoršie....
22. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa len spýtať, keďže dnes sa ma šéf pýtal, kedy sa chystám na materskú, že ako to je, a kedy vlastne budem mocť oficiálne ísť na materskú, keď si dieťatko adoptujem... :wink:
22. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v piatok hovoril Reverz, ja nasim zdravotnikom neverim ani nos medzi ocamy
22. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuu ta verajšia husenka je živá.. .ešte že muž prišiel domov.. .už sa do brokolice pustil... a možem variť deťom brokolicu... už brokolicu nekupim asi... alebo jedine ked muž bude doma.....
22. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina_maxian odo dna nadobudnutia pravoplatnosti sudneho rozhodnutia o predsovojitelskej starostlivosti, aspon u osvojenia je to tak.
22. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem maznacik :dizzy_face:

krst sme mali po omsi,cele to trvalo asi 15 minut,deti boli vystrasene,tak blyzo pri oltari este neboli,hysaky nastali ked im knaz lial vodu na hlavu :sweat_smile:
ale zvladli to super :dizzy_face:
22. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si husenku vcera nevyhodila??
22. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon vies ze je urcite BIO
22. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale krst dietat bez revu. Nas knaz sa pri krste kubka smial od ucha k uchu ked tam taky malycky mesacny reval co mu pluca stacili, ze najkrasia bozia hudba a mal pravdu.
22. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to rozhodnutie kedy nadobudne právoplatnosť? ako dlho už budem mať deti doma? :unamused:
22. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže máme doma alergičku, včera potvrdené od lekárky :frowning2:
22. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok