• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
autor
Dobre rano... Lucinka mi tu pije ako veľká :grinning: ( = z pohára)
26. sep 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a co Lucinka a nocnik :wink: ,lebo u nas nic.Ja uz neviem ako na nu.A leukoplast tiez nevadi :frowning2:
26. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.. :slight_smile:
26. sep 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nijako ešte s nočníkom... Ale momentalne som sa prestala snažiť.. davame pauzu a potom zas skusim... Asi hromadne už na to pojdem... S tým, že zvyšok nech si skuša a nad Luckou budem asi stáť... Takže musím dokupiť nočníky... IKEAcke sa mi páčia... Len IKEA daleko... Nekcem žiadne hebeda.. .tento jeden mame velky a ostatné nech su stohovatelné....
26. sep 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
tak ja idem na tie hriby :grinning:
26. sep 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam nefrologicka vravela, ze upne staci, ked sa deti zacnu ucit na nocnik v 2,5 roku. a musim povedat, ze nase si zatial neuvedomuju suvidlosti, ked sa ich spytame, ci robili kaka do plienky. ako vedia, co sa pytame a kam sa kaka robi, ale nevedia povedat ci robili a uz vobec nie, ze idu :grinning:
26. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucinka teoriu ovlada.. prax je na prd.. .mna len zaraža, že sama sa na nocnik pýtala koncom aprila a pomenovala presne čo ide robiť... či pipi alebo kaki.... odvtedy nič!!! takže to potvora vie... keby nevedela, tak človek mavne rukou....
26. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka ,ale nasa dr ma nato iny nazor :angry: tak som jej povedala,ze co mam s nou robit ked sa nechce pytat.Ona posedi na nocniku,ale to je vsetko.A stihla dodat,ze su deti ktore chodia na nocnik uz v 9mesiacoch.Co uz snad sa to niekedy naucime :wink: Zeny co idete varit?
26. sep 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nas neurologička v decembri by chcela na kontrolu aby prišla u Lucka bez plienky........ Pri najhoršom jej dam dole plienku v cakarni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keby sa pototo.. .tak poviem, že sa asi boji lekarky.... :grinning: :grinning: :grinning:
No nie.. .proste ked bude mať plienku, tak bude ma plienku.. .ked sme prežili, že si sadla až 13 a pol mesacna, tak prežijeme aj ked bude ako 2 a polročná plne plienkovaná.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli to s tou cakarnou aj mna napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli do 15ky sa určite naučí :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko. tu je riadne rušno dnes ráno :grinning:

my sa chystáme von, máme dohodnuté stretko s kamoškou, ale je tam strááášna zima :angry:
26. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás slnečno ale chladno
26. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je ináč slniečkovo :slight_smile: len sme boli zvyknuté na iné teploty :angry:
26. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas kraaasne svieti slnko :dizzy_face:
26. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ale ved ja mám 25 stuňov na balkóne a je krásne teplúčko :wink: :slight_smile:
26. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máš lepšie otočený byt :wink: my máme na západ a v tieni stromov a máme momentálne 16 stupňov a veru teplo od okna nejde :wink: sedím pri okne, takže cítim, ako sem ťahá ...brrrrr...a ak vám svieti slniečko na teplomer, tak jasné, že je viac, my máme bežne k večeru na teplomeri cez 40 stupňov, lebo celé poobedie nám tu svieti slniečko :slight_smile:
26. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teplomer nemame uz pol roka, tak ani neviem, kolko je st vonku :grinning:
26. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nesvieti mi naň a vyt máme východ západ tuším takže do obeda mi svieti do obyvačky a spálne a poobede do kuchyne a detskej tak tu mám krásne :wink: :slight_smile:
26. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa presťahujeme ku vám :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chcem prestahovat prec z ba :slight_smile:
26. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príd tuším už 2 roky suseda oproti slubuje že predá byt že to nezvláda platiť tak sa jej opýtam? :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko izbak to je ??
26. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo pre cairku pre teba je malý :grinning: je to trojizbák :wink:
26. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, skoda :frowning2: cairka ma nejaku protekciu, ci co :angry: :grinning: ???
26. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale vy by ste sa tam nezmestili oni sú len dve :sunglasses: ale môžme kuknúť blízko nás neaký fajn domček pre vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sla hned, ale nasho ocka nedostanem tak daleko :angry: :grinning:
26. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka, len musíš ukecať susedu, aby nám ten byt podarovala :grinning:

som dávala tabletku do práčky a veve hovorí "bola chorá práčka? už bude zdravučká!" :grinning: :grinning: :grinning:

ideme von, snád nezmrzneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: majte sa
26. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však podnikať môže hocikde a je tu viac mies kde ísť ho lesa na prechádzky a pod však cairka a lepší vzduch :grinning:
26. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však predáš ten čo máš nie? príp ju musime neako oblbnúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok