• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
vsak este nemrzne, pockaj v zime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tým vzduchom to asi žiadna sláva nebude, ale oproti blave by mal byť lepší :sunglasses: a chodiť je kde, to je fakt
26. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mixka tu by si si užila naozajstnú zimu nie ako v blave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka, no snád predám, ale asi nie za cenu 3izbového :sweat_smile: mimochodom už 2 mesiace nemáme kupca a s cenou dole nejdem zatiaľ, takže to asi tak skoro nebude

a už fakt pádime, čaute
26. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu zimu vam fakt zavidim, ja milujem taku poriadnu s kopou snehu :dizzy_face: ale clapkanice, ako su tu, tak to nemusim teda :rolling_eyes:
26. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak prehovor mm a bude nás tu celkom dosť. smejka tuším potom lenkove, cairka ja a ty sa to v tomto kraji zas rozrastie ak som niekoho zabudla prepáčte :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mi nepodari, som rada, ze pristupil na dom dostupne pri ba :confounded:
26. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ja viem kebyže mal muž stabilnú prácu ako môj vo fabrike tak pochopím ale podnikať môže ozaj všade :unamused:
26. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, ale mame tu rodinu, kamaratov a marian kapalu :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý má niekde rodinu a mne sa otec odsťahoval do BB je daleko a kamarátov si nájdeš všade tu by si mala hned 4 ja, cairka,smejka, lenkove. :wink:
26. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapalu :grinning: kapelu malo byt :rolling_eyes: :sweat_smile:

hej viem, ale ked nechce, tak co narobim...
26. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba na neho zatlačiť že sú tu nižšie ceny domov aj potravín atd atd. viac moťností v ZA kraji na výlety príp. orava liptov a je to bližšie od nás ako od vás musíš ísť na to diplomaticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, keby si videla co ma stalo sily a diplomacie ho ulomit na odchod 60km od ba :grinning: je to vysledok niekolko rocnej prace :grinning:
26. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a keby sme rovno vybavili dom tu a aj našli zázemie pre robotu? a mamča byšla nie? a postavili ho pred hotovú vec bud my alebo kamaráti v BA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by sa isto potesil a zacal si balit veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to idem teda vybavovať a najlepšie neako blízko nám potom ťa budem informovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ralanka
a ked uz budes vo svungu, mne nejaky stavebny pozemok s dobrou infrastrukturou, vhodny na podnikanie v cestovnom ruchu, ok? :grinning: :grinning:

hriby som nenasla, len par bedli, musite si nasusit z inych zdrojov :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som doobeda s Lucinkou a Mirkou vyvetrala nové kabátiky... :dizzy_face:
26. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj a Lucka obzerala výklady.. nadabili sme na výklad so podným prádlom.. ja podprsenky nenosim... Lucka okomentovala výklad "Gaťky".... "Duda"....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bedle si potri horčicou osoľ okoreň a klasika obaľ a vypraž mňam mňam aj mi sme ich mali minulý týždeň ked sme boli na hubách to je dobrota :grinning:
26. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no byba že by som si za to pýtala aj províziu a budem podnikať aj ja v poradenských službách? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byť baby samozrejme :grinning:
26. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ralanka

ja tu nemam nasu horcicu, touto tu, aj ked je k parkam ok :wink: radsej nevarim :slight_smile: ale vyprazat budem aj ked je to nezdrave :slight_smile: Inak, kamarat ma cely cas bavil pribehmi o otravach zubami a prednaskami o jede muchotravky zelenej... som sa potom uz aj tych bedli bala :grinning: :grinning:

A poradenske sluzby su dobry napad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon nemusím hladať zápočtové lesty ako teraz už mám z toho mix :unamused:
26. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neako mi nejde písať to vidno že nomôžem v noci spávať potom to tak vyzerá :grinning: :grinning: :grinning: tak prosím zhovievavosť s mojími komolininami :grinning:
26. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja huby moc nemusim.. Papam len bedle a perly (tj. muchotravky ružove)... a len na oleji okminovane a osolené a na chleba... mnááááááááááááááááám.. .trááááášne dobré.... stráááááááááááášne..........
26. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ralanka
som v tesnom zavese :grinning:
otrava zubami = otrava hubami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Juli,
pockaj, ked si Lucka za 8rokov zmysli, ze NUTNE musi nosit podprsenku :grinning: :grinning: :grinning: mne mama kupila asi k 12-tinam a ja som ju straaaaaaasne nechcela nosit :rolling_eyes: :fearful:
26. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si prvu kupila na stužkovu. .som musela koli šatam a vystrihu... radsej pri predklone nech vidno podpiru ako moje nahé "lentily"....
26. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j=oj to také malé hríbiky v kapustnici to je niečo fantastické už mám jednu 4l fľašu nasušenú a dva balíčky nadusené v mraziaku na polievku a 5 baličkov do kapustnice a tak no a ešte by sa nám bodlo mi huby veľmi radi aj radi na ne chodíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ty nelubis nic, tak ma neprekvapuje, ze ani huby :grinning:
26. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok