Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
26. sep 2009

vsak este nemrzne, pockaj v zime 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
26. sep 2009

no s tým vzduchom to asi žiadna sláva nebude, ale oproti blave by mal byť lepší 😎 a chodiť je kde, to je fakt

ralanka
26. sep 2009

no mixka tu by si si užila naozajstnú zimu nie ako v blave 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
26. sep 2009

ralanka, no snád predám, ale asi nie za cenu 3izbového 😅 mimochodom už 2 mesiace nemáme kupca a s cenou dole nejdem zatiaľ, takže to asi tak skoro nebude

a už fakt pádime, čaute

mixka
26. sep 2009

tu zimu vam fakt zavidim, ja milujem taku poriadnu s kopou snehu 😵 ale clapkanice, ako su tu, tak to nemusim teda 🙄

ralanka
26. sep 2009

no tak prehovor mm a bude nás tu celkom dosť. smejka tuším potom lenkove, cairka ja a ty sa to v tomto kraji zas rozrastie ak som niekoho zabudla prepáčte 🙂

mixka
26. sep 2009

to sa mi nepodari, som rada, ze pristupil na dom dostupne pri ba 😖

ralanka
26. sep 2009

čo ja viem kebyže mal muž stabilnú prácu ako môj vo fabrike tak pochopím ale podnikať môže ozaj všade 😒

mixka
26. sep 2009

to ano, ale mame tu rodinu, kamaratov a marian kapalu 🙂

ralanka
26. sep 2009

každý má niekde rodinu a mne sa otec odsťahoval do BB je daleko a kamarátov si nájdeš všade tu by si mala hned 4 ja, cairka,smejka, lenkove. 😉

mixka
26. sep 2009

kapalu 😀 kapelu malo byt 🙄 😅

hej viem, ale ked nechce, tak co narobim...

ralanka
26. sep 2009

treba na neho zatlačiť že sú tu nižšie ceny domov aj potravín atd atd. viac moťností v ZA kraji na výlety príp. orava liptov a je to bližšie od nás ako od vás musíš ísť na to diplomaticky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
26. sep 2009

jaaaaj, keby si videla co ma stalo sily a diplomacie ho ulomit na odchod 60km od ba 😀 je to vysledok niekolko rocnej prace 😀

ralanka
26. sep 2009

no a keby sme rovno vybavili dom tu a aj našli zázemie pre robotu? a mamča byšla nie? a postavili ho pred hotovú vec bud my alebo kamaráti v BA 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
26. sep 2009

tak by sa isto potesil a zacal si balit veci 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
26. sep 2009

no tak to idem teda vybavovať a najlepšie neako blízko nám potom ťa budem informovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
26. sep 2009

Ralanka
a ked uz budes vo svungu, mne nejaky stavebny pozemok s dobrou infrastrukturou, vhodny na podnikanie v cestovnom ruchu, ok? 😀 😀

hriby som nenasla, len par bedli, musite si nasusit z inych zdrojov 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. sep 2009

Ja som doobeda s Lucinkou a Mirkou vyvetrala nové kabátiky... 😵

najjulinka
autor
26. sep 2009

Jáj a Lucka obzerala výklady.. nadabili sme na výklad so podným prádlom.. ja podprsenky nenosim... Lucka okomentovala výklad "Gaťky".... "Duda"....... 😝 😀 😀 😀

ralanka
26. sep 2009

no bedle si potri horčicou osoľ okoreň a klasika obaľ a vypraž mňam mňam aj mi sme ich mali minulý týždeň ked sme boli na hubách to je dobrota 😀

ralanka
26. sep 2009

no byba že by som si za to pýtala aj províziu a budem podnikať aj ja v poradenských službách? 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
26. sep 2009

malo byť baby samozrejme 😀

lenkove
26. sep 2009

Ralanka

ja tu nemam nasu horcicu, touto tu, aj ked je k parkam ok 😉 radsej nevarim 🙂 ale vyprazat budem aj ked je to nezdrave 🙂 Inak, kamarat ma cely cas bavil pribehmi o otravach zubami a prednaskami o jede muchotravky zelenej... som sa potom uz aj tych bedli bala 😀 😀

A poradenske sluzby su dobry napad 😀 😀 😀 😀

ralanka
26. sep 2009

no aspon nemusím hladať zápočtové lesty ako teraz už mám z toho mix 😒

ralanka
26. sep 2009

neako mi nejde písať to vidno že nomôžem v noci spávať potom to tak vyzerá 😀 😀 😀 tak prosím zhovievavosť s mojími komolininami 😀

najjulinka
autor
26. sep 2009

Tak ja huby moc nemusim.. Papam len bedle a perly (tj. muchotravky ružove)... a len na oleji okminovane a osolené a na chleba... mnááááááááááááááááám.. .trááááášne dobré.... stráááááááááááášne..........

lenkove
26. sep 2009

Ralanka
som v tesnom zavese 😀
otrava zubami = otrava hubami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Juli,
pockaj, ked si Lucka za 8rokov zmysli, ze NUTNE musi nosit podprsenku 😀 😀 😀 mne mama kupila asi k 12-tinam a ja som ju straaaaaaasne nechcela nosit 🙄 😨

najjulinka
autor
26. sep 2009

ja som si prvu kupila na stužkovu. .som musela koli šatam a vystrihu... radsej pri predklone nech vidno podpiru ako moje nahé "lentily"....

ralanka
26. sep 2009

j=oj to také malé hríbiky v kapustnici to je niečo fantastické už mám jednu 4l fľašu nasušenú a dva balíčky nadusené v mraziaku na polievku a 5 baličkov do kapustnice a tak no a ešte by sa nám bodlo mi huby veľmi radi aj radi na ne chodíme 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
26. sep 2009

juli, ty nelubis nic, tak ma neprekvapuje, ze ani huby 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre