Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
1. okt 2009

Dobré ránko všetkým 😉
cairka tak ako Veve išla s radosťou do škôlky či ani moc nie?

cairka
1. okt 2009

takže radšej nech je hladné... 🙄

ralanka
1. okt 2009

takže tu môžeš byť dosť dlho prilepené 😀 😀 😀 😀

cairka
1. okt 2009

ralanka, v podstate s radosťou 😵 a ked ju radosť opúšťala som zmizla 😅

zicon
1. okt 2009

Nie na chlebe musia byt zbytky pomazanky,

cairka
1. okt 2009

no to hej, tu mi najrýchlejšie ujde čas, ak tu bude niekto prilepený so mnou...ak nie, tak pôjdem upratať, hoci teraz máme vcelku upratané, lebo sme sťahovali izbu izbu, tak sme si aj popratali popri tom... ale kúpeľna by sa nenahnevala, keby som ju šla vydrhnúť 😅

ralanka
1. okt 2009

no mm tu bol včera prilepený do 1:30 čo viem potom som šla spať takže dnes bude dospávať tak tu môžem byť ja .Navarené mám tak žiaden problém 😀 😀 😀 😀 už mám aj foto na FB 😉

zicon
1. okt 2009

Nechcem byt prorok ale ozajstna kriza pride cca medzi 2 a 4 tyzdnom, ale to je normal

cairka
1. okt 2009

zicon, ja viem a rátam s tým... v podstate už zajtra tam asi nepôjde taká natešená, ked si to už vyskúša... hlavne aby bola zdravá aspoň mesiac, nech sa poriadne adaptuje, aby už potom po chorobe sme nezačínali na novo...

cairka
1. okt 2009

idem do toho obchodu, nech sa stihnem vrátiť, kým pôjdu sa prejsť ...

ralanka
1. okt 2009

no ved si povedala, že tu budeš s nami prilepená 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
1. okt 2009

ved potom už budem, len musím ísť dať prefotiť kartičku poistenca a kúpiť jej tú kefku a pastu... a lízatko som jej sľúbila 😅

adrianamickova
1. okt 2009

ahojte
ja mam dnes prísť s pikaom po sonku do škoky 🙂

ralanka
1. okt 2009

jééj to by som si aj ja dala to som nemala strááášne dlho ale mám akurát hrozno ktroré je sladučké takže na dnes sladkého dosť 😀 😀 😀

yukki
1. okt 2009

Ahojte koníkarky, konečne som podrobne prelúskala všetko čo ste popísali kým som bola v špitáli a....

všetkým Vám veľmi pekne ďakujem, že ste na nás mysleli a držali palce. Veľmi mi to tam pomáhalo. Ď!!!

Teraz ma ešte čaká cca pol roka nepríjemnej liečby a potom už by to mohlo byť OK. Apropo-ak niekto čaká biele dieťatko v Košickom kraji poteším!prepustila som ho. 😝

Cairka, som zvedavá, čo bude Veve rozprávať na obed...a učiteľka tiež. 😉

yukki
1. okt 2009

A ozaj, čo je s Mexx? Ako sa im darí príprava a ako sa im darí s Vilkom? 🙂

magimary
1. okt 2009

ahojte, ludia!
dnes ma čaká boj... 😲 ☹ 😝 🙄
idem k (tej novej) zubárke... pomooooooooooc... nemôžem sa ani na jesť, čo mám tak stiahnutý žalúdok... 🙄
ale musím niečo zobnúť..., veď ktovie, kedy budem potom jesť...idem tam na jedenástu s bratom-on mi to vybavil (ja netuším, kde to je, niekde v Senci)...jáj, snáď to prežijem... 😅 🤐 😨 😝

cairka, myslím na veve... 😉 , to ticho poznám... ja ho teraz zažívam, keď miZajko spí..., preto potrebujem ( 😅 ) ďalšie mimi..., ktoré "vykryje" chvíle ticha... 😅

magimary
1. okt 2009

wow, yukki, ešte aj ďalšia terapia? 😲 nenapíšeš bližšie (v IP)?...ako staré "košické bíle" si posunula? teraz by to asi nebol pre Teba vhodný čas, však?
mexx, mala problém s pC, ale ten už snáď pominul, en sa nehlási...bud. stredu by som s ňou mala byť na schôdzi, tak uvidím, či sa dovtedy ozve...

ralanka
1. okt 2009

mary no zubára ani ja nemusím takže držím palce 😉 nech to moc nebolí ja tiež k nemu nechodím 😒 ,viem že je to nezodpovedné ale sa bojím a idem len vtedy ked už ma bolia zuby čo chvalabohu bolo srtašne dávno 😀 😀

laculik
1. okt 2009

ahojte, cairka, myslim na teba 😉 , nezabudnem nikdy ked isla mala do skolky... uplne sa viem vzit do tvojich "chaos" pocitov 😉
magi, drzim palce k zubarovi!
Dnes som grogy, vcera sme oslavovali 60ku kolegovu. Sme sa narehotali, on ma totizto pozna od mojich 16tich cize 20 rokov a jeho dvaja byvali kolegovia boli moji frajeri (a jeden aj stale je 😀 uz partner moj ).
dio ako?
ja tu knihu zivota nerobim, mame fotky v kompe. Ale minule, ked sme si pozerali album malej, prve cca 2 roky som jej dala obcas vyvovalt nieco a nalepila do albumu, tak mi prislo luto, ze maly nema. Cize som sa prave teraz rozhodla, ze mu idem tiez spravit 😉.

ralanka
1. okt 2009

baby to je od vás pekné že robíte tie knihy života aspon aj budúca rodinka vie čo všetko ste s ním prežili a ako vyzeral/a úplne maličký/á to je super 😉 🙂

zicon
1. okt 2009

Som jak chrapun, diky moc za gratulacie k meninam az teraz som sa k tej teme. nemal som cas.

martina_maxian
1. okt 2009

Ahojte dievčatá, magi, držím palce u zubára, nech to máš rýchlo a úspešne za sebou.. 😉

cairka
1. okt 2009

baby, ďakujeme, som aj šmírovala ked som šla z obchodu, ale ešte asi nešli von, idem ich vyzerať z okna 😅
ináč nákup spravený, pračka perie...a čo s načatým dňom 😅 juli, pošli mi jedno dietko 😉 kľudne aj mareka uplakaného, ked bude sám si poradíme 😎

yukki, ja som tiež strašne zvedavá, čo porozpráva veve aj učiteľka, ked po ňu prídem 😅

zicon
1. okt 2009

Ozaj z pondelka ten Damsky Magazin - ze bouckovej Rok Kohouta a ortoped, len ste to spomenuli o co sa jednalo??

cairka
1. okt 2009

zicon, no to bola téma, že "adoptovali sme si rómske dieťa" a ten ortopéd tam mal zas svoju nejakú tému, ale ked sa bavili o tej adopcii, tak sa ozval, že on čítal rok kohúta, a že by to mali všetci adorodičia zvážiť...

zicon
1. okt 2009

A ako ta tema dopadla 1,15 hod nemam sancu odsledovat??

zicon
1. okt 2009

Pre toto zastavam nazor ze Rok Kohouta je kniha, ktora nemala byt vydana, je to nezodpovedny pamflet, ktory nahrava na mlyn roznym ludom co o adopcii nemaju predstavu a maju voci kofolkam oredsudky.

cairka
1. okt 2009

nijak, povedal si svoje a neriešili ho...

tak už k nám môže prísť aj neohlásená návšteva zo sociálky 😀 ináč veľkáči išli kolo nášho domu a malkáčov som bud nestihla (bola som v kúpeľni), abo išli na druhú stranu...

cairka
1. okt 2009

baby, o príspevok pestúnovi treba požiadať, či to dajú automaticky? zajtra zanesiem lístok, že je v škôlke, tým pádom mi končí nárok na rodičovský a ten pestúnsky pre mňa sa vybavuje ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre