Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
1. okt 2009

no rano už jej asi vyplachnem tú flašku čo tu máme.. kukla som ju... tak na vypláchnutie akurát.... len nech to nevidi.. .lebo to su lieky... a to je des.... 😀 😀 😀

cairka
1. okt 2009

ale to už asi nebude dobré...to sa musí vymíňať do 2 mesiacov 😉

najjulinka
autor
1. okt 2009

jáááj... to som nevedela... ešte som si to teraz nprečitala
vtedy ked kiko bral som si to čitala.. jemu predpisala lekarka nejak maličko len... to si pamatam, že to nebolo podla navodu 😀 😀 😀

najjulinka
autor
1. okt 2009

tak este chvilu vydrží lucinka.. .už +/- jeden den.... le by sa mi hodilo, keby sa znormalizovala čim skor..... 😅

cairka
1. okt 2009

v tom paneláku to s tou lucinkou riadne krútia...

najjulinka
autor
1. okt 2009

ale tam to je nejaká haluz v panelaku. som to minule kukala a učky sa pýtala, že či si ju može na dlhšie vziať.... 😀 🤐 🙄 😅 😔 😖 🤐

mixka
1. okt 2009

pozdravuje vas mimina, nema net 🙂

najjulinka
autor
1. okt 2009

že aj my ju mixka 😀 😀 😀

zicon
1. okt 2009

Ja asi umriem. Teraz som si pozrel Damsky magazin, a to dieta v tej komentovanej casri medzi tymy kockmy je viete kto - Jakub, a ja som sa tam l mihotiez, no co uz clovek ani nevie kedy sa ocitne v TV. Natacali to v Presporkove pre uplne iny ucel.

A mna ide rozhodit zo slov pana doktora "Uzasna kniha Rok Kohouta."

zicon
1. okt 2009

sa tam l mihotiez - sa tam mihol tiez 😎

najjulinka
autor
1. okt 2009

zicon vsimli sme si 😉 😀 😀 😀 Aj Kubka, aj Teba

zicon
1. okt 2009

A nic ste nehovorili. To ste tajnostarsky. Ty mas asi precitany Rok Kohouta, myslis si ze ta kniha je uzasna?

najjulinka
autor
1. okt 2009

Nemam prečítanú tu knihu...
Ja tolko času nemám...
Podla toho čo som o knihe čítala, tak užasna nie je, ale nie je ani natoko mimo, jak si z nej ty mimo 😀 😀 😀
Proste je to autorkin pohlad na prežité veci....

zicon
1. okt 2009

Nuz ale jak som pisal, pohlad polocvoka ktory sa pokusal vychovat deti a nezvladol to je brany verejnostou prilis vazne.

najjulinka
autor
1. okt 2009

zicon ale ber to na vtedajsiu dobu - príprava nulová, trnd dopciu utajovať ešte aj dieťaťu.... no to už sae o sebe je o prolem.. a ked sa k tomu nalepi už čokolvek , tak je to ešte horšie... proste tk to dopadlo.. .a je to pomerne časté, že adoptované deti končiliv puberte v diagnosťáku.. .proste to bolo pomerne bežné, že sa tie adoptované deti nezvládli... len o tom nikto nepísal............ a jedna napiše.. zo svojho pohladu ako to bolo a je za "inú"....

najjulinka
autor
1. okt 2009

trnd dopciu = trend adopciu
sae = same
prolem = problem

zicon
1. okt 2009

Nuz ale ked pisla v prvej knihe ze sa nane divne divala namiesto toho ze by sa tesila tak to jasne dokazuje jej vztah

cairka
1. okt 2009

ja som to čítala...ako beletria to nie je najhoršie...a to je všetko, čo mám ku knihe povedať...že si niekto myslí, že to je ako biblia, tak je to jeho problém, nie môj

najjulinka
autor
1. okt 2009

zicon ide o to ake deti si človek vezme... tešiť sa teší.. .predtým... ale napr. my pri dvojkach sme sa ani na ne divat nemohli... nie to ešte divne.... nezažiješ - nepochopíš.... zatim detí 6 a každé uplne ine.... no resp. dvojky revali skoro rovnako....

zicon
1. okt 2009

Nuz ale ked vdaka beletrii niekto ta bude lutovat, vsak aj tak zle dopadne tak dakujem.

cairka
1. okt 2009

zicon, čítal si indiánske leto? lebo to je prekrútené, ona opisovala svoje pocity v tom zmysle, že akú majú divnú tvár, že nič na nej nevidí zo seba, že sú tak cudzí...akože áno, mala tam pár viet, ktoré aj mňa zarazili, ale zrovna ten opis je vytiahnutý z kontextu..

najjulinka
autor
1. okt 2009

zicon a aj bez beletrie ma ludia lutuju a to vidia len 2 deti v kočíku.... 😝

cairka
1. okt 2009

prečo by ma mal niekto ľutovať? a keby aj, on si robí čierne myšlienky, nie ja 😉

zicon
1. okt 2009

necital, ja take veci zo zasady necitam - skoda penazi na taketo knizky.

najjulinka
autor
1. okt 2009

no tie naše dti boli cudzími ludmi... nektorí cudzí ludia su pekní, niektorí až tak nie.... ale nevidime sa v nich hned.. .a potomzrazu tie pekne oškaredeju abysa na nas podobali, tie škarede opekneju, aby k nam pasovali a vtedy to vzniká všetko 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 (Snád nam to raz Lucinka odpustí, že sme si ju nechali 😅 )

cairka
1. okt 2009

zicon, existujú aj knižnice 😉 a keby na mňa niekto vyvalil, že ma ide ľutovať kvôli roku kohúta, tak si aspoň viem odôvodniť, že nemusí 🙂

zicon
1. okt 2009

Dobru noc, idem spat, dufam ze o 1 nebudem buntosit.

najjulinka
autor
1. okt 2009

zicon a porozpraval si sa o tom tvojom samonasierani s nejakým odbornikom???
Lebo čo mna može tankovať, že ma ktosi lutuje?.... akože jeho problem, nie moj... mam tolko detí ako kcem, mam také deti ake kcem... mam to tak ako CHCEM JA! ... lebo je to moj život.... 😉

najjulinka
autor
1. okt 2009

ludia si dovod na lutost, posmešky a ohovaranie najdu vždy ked kcu.. alebo na nasieranie sa....
ale stale je to ich problem.. nie moj...

zicon
1. okt 2009

Este jedna vec, kniznice existuju, ale viem ze dost casto tam mavaju starsie knihy a vraj hodnotnu literaturu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre