Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
2. okt 2009

Ahojte

Cairka, blahozelam k velkackej Vevuske 🙂 Inak, ako to vyzera so zmenou? ved je to nekonecny pribeh 😠 ze sa tie urady nehanbia.. asi cakaju ze stratis nervy a zmenis si meno ty 😝 😝

Julinka
male su nadherne, v tych obleckach, ako princeznicky 😵 Inak, ked si pisala ze ti je jedno, ze ta ludia lutuju ako sa divas na to ked ta obdivuju? 😀 😀 ste skveli 😵

zicon
2. okt 2009

Nuz vies my chlapy. 😀

Ja strach ze nas to pobudi nemam

najjulinka
autor
2. okt 2009

lenkove no ked obdivuju, tka poviem, že nie je čo... že mam to tak ako som chcela... ked povedia, že to je obeta, tak odpoviem, že dvojičky sú obeta, ostatné nie 😀 😀 😀

janivonbenji
2. okt 2009

cairka,
no super, že ako to Vaneska perfektne zvláda ( a ty tiež 🙂 )...

...my, našťastie, sme tiež v pohode a kubko sa do škôlky vyslovene teší, lebo má rád učky, neustále pre nich vymýšľajú super veci, ktoré ho ohromne bavia...a dokonca už tam má aj takú prvú lásku - mi hovorila učiteľka, že sa od seba s tým dievčatkom nehnú, musia vedľa seba sedieť, keď papajú, postele majú vedľa seba a sú stááále spolu...no sa mi zdá, že doma chovám malého casanovu 😀 😀 😀

lenkove
2. okt 2009

Jeeej, Jani, to je krasne 🙂 ja som mala takeho kamosa v skolke, vydrzalo nam to do puberty, potom sme sa nejako stratili a nakoniec sa stal knazom 😀

Juli,
😉 ostatne mas za odmenu 😀 😉

najjulinka
autor
2. okt 2009

lenkove mojho brata skolkarska laska skončila v kláštore..... 😨

ale najnovšie správy su, že predsa len dostala chuť "normálne" žiť a v kláštore nie je.......

yukki
2. okt 2009

Hm, podivné...moja škôlkarská láska tiež skončil v seminári...sme ich teda dosť odradili v tom predškolskom veku asi.... 🙄

najjulinka
autor
2. okt 2009

moja školkarska laska býva stale tam kde bývala... s mamou o 2 brány dalej 😀

najjulinka
autor
2. okt 2009

Nám už začali kúriť 😕

najjulinka
autor
2. okt 2009

idem do hajan.. .tu mrtvo...

najjulinka
autor
3. okt 2009

Dobré ráno 🙄 🙄 🙄 Lucinka v noci 38,8........ Kakačku má.... 😒 😢 ☹

cairka
3. okt 2009

ahojte. ja som večer zalomila s veve o osmej 😅 a spali sme škôlkarsky do siedmej.... teraz ideme na burzu, držte palce, nech dobre predáme 😉
juli, chúdatko, liečte sa....

všetkým peknú sobotu 🙂

najjulinka
autor
3. okt 2009

A to dnes máme celý den filmovačku.. .ešte včera večer zavolai, či všetko platí, či možu prisť.. .sme z toho uplne na nerv... Lucinka ako chorá je strašne umnaukaná, lepivá......... 😔 ☹ 😢 No už mam z toho sračku skoro aj ja........ Ale ked sme povedali, že pride ujo na navštevu a bude mať kameru , že to je velký foťák, tak sa usmiala, že bude s ujom robiť kuk.......... tak uvidime....... nie je to beznadejné...

cairka
3. okt 2009

😀 😀 😀 herečka 😀 tak držím palce, nech vám to vyjde 😉

najjulinka
autor
3. okt 2009

No je to herečka.. .to ano.. .tak dúfame.... 😀

ralanka
3. okt 2009

Dobré ránko všetkým a krásny víkend prajem 😉 🙂

cairka
3. okt 2009

ralanka, neprídeš kuknúť na burzu? bábätkovských vecí tam býva najviac a bývajú veľmi pekné za veľmi rozumné ceny 😉 ja dúfam, že budú aj veci na veve 😝

ralanka
3. okt 2009

a kde to býva cairka? to počujem prvý krát

janivonbenji
3. okt 2009

ahojte,
...to je ale fakt divné, lebo aj moja prvá láska skončila v seminári a je teraz kňazom....ale škoda ho tam, lebo by bol veľmi dobrým otcom, nemiesto toho je "pastierom"....ako tak rozmýšlam, či my všetky sme nemali ako prvú lásku toho istého 😀 😀 😀

...aj my hlásime chorúšika, zatiaľ bez teploty, ale kašle s dosť škaredo...tak uvidíme, čo sa z toho vykľuje....

julinka, potom daj vedieť, kedy bude filmovačka v tv...

cairka
3. okt 2009

v martinskej knižinici, na dvore, organizuje to materské centrum a maminky si samé predávajú veci po svojich drobcoch. často sa tam dá kúpiť kus za pár centov-pár eur , samozrejme záleží od maminky, koľko si určí... ale ja som zatiaľ vždy veve nakúpila do 5 eur kopu oblečka...a väčšinou sú to veci po jednom dieťati, takže naozaj pekné, nezničené, hlavne tie bábätkovské...

ralanka
3. okt 2009

a kedy to býva lebo teraz som akosi finančne pred výplatou 😀 😀 tak by som šla inokedy síce už mám vecičiek z MMB, BB ale by som vybrala väčšie čísla

cairka
3. okt 2009

no najbližšia bude cca. v apríli 😝 😀

ralanka
3. okt 2009

to býva iba 2x ročne či ako to je a teraz je dnes? kde si môžem o tom zistiť info?

cairka
3. okt 2009

http://www.mrc.sk/

býva 3x ročne, na jar, v lete a na jeseň...
my ideme , čaute

ralanka
3. okt 2009

díky za info a dobre nakúp 😉 🙂

najjulinka
autor
3. okt 2009

Teda ten kňaz je iný casanova... 😝 😀 😀 😀 Sa nezda...

lenkove
3. okt 2009

DObre ranko

Juli, liecte sa... mojimoji 😔 😔

Mixka a ty ako, lepsie??? ja neviem, ci take uznavas, ale nejaky homeopatik napr? moja kamoska tiez mala dlhotrvajuce kasle, choroby a jeden z BA ju "vyliecil".. Zrejme placebo, ale aspon je zdrava 😀 . jo, ale zakazal jej jest sladkosti 😉

inak, baby, to ta nasa skolkarska laska musela precestovat cele Slovensko a to sa mi verit nechce, lebo my dvaja sme boli vzdy spolu 😀 . A az tak som ho nevystrasila zjavne, on je z tych knazov co sa zenit mozu 😉

a tak u mna vedie Julinkina laska, ktora stale zije s mamickou 😀

inak mna hrozne boli chrbat, som vcera hrdinka nesla k lekarovi a dnes to vidim na pohotovost, ked neprestane.. zijem len v nejakych polohach.. mam strach ako odoslem tuto spravu, ze sa budem musiet pohnut inym smerom 😉

magimary
3. okt 2009

ja som bola včera celý deň na burze (ale to sme len veci preberali, nevykladali), cairka a za 30 € som nakúpila vecí (všetkým deťuškám, aj tým, čo ešte len prídu 😅 😀 ) snáď na rok... 😀 , ale snáď som si zaslúžila, veď som tam stála a vykladala vecičky celý deň... 😉, Prišlo 83 predávajúcich ( 😲 😅 😵), lebo viac sa už nezmestilo... 😒
u nás býva burza 4x za rok (jarná, letná, jesenná, zimná) a pre MC to organizuje moja maličkosť s mojou vernou spoločníčkou a ďalšími odvážnymi a ochotnými mamičkami 😉 (však Andy!? 🤐, 😉 🙂) , my predávame (nie mamičky a potom z toho máme 20% pre centrum) a aktivsitky si môžu vybrať v piatok večer (od 20_22h) a ostatné mamičky dnes celý deň...
teraz ideme makať do podkrovia... 😝 (nebyť toho, tak som aj dnes na burze)...
tak krásny deň všetkým, pá!

cairka
3. okt 2009

ahojte, sme doma 🙂 tak som dnes spokojná, aj sme niečo predali, aj kúpili, takže super...len ma mrzí, že nemali žiadne tepláky pre veve...bud malé, abo veľké, abo úplne chlapčenské, ale čo už, obeháme sekáče 😝 ale super, kúpili sme pulovríky do škôlky, bundu aj na teraz, aj jednu bud na jar, abo o rok... a bolo krásne a kopu detí, takže veve bola celé doobedie v pohybe a teraz už spí 😵 ja idem variť obed...

mixka
3. okt 2009

ahojte 🙂

tak aj ja som dnes bola nakupovat, ale v rakusku detom kase a nejake potraviny 🙂 ludi tam bolo neskutocne vela, som si povedala, ze budem chodit len cez tyzden a najlepsie asi doobeda 😀 dnes bol tusim nakupny den 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre