• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
No lepsie ako kusnutim.
7. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, aj veve po každom novom zube týždeň škrípala kým si zvykla, že ho tam má...našťastie už má všetky :sunglasses:
7. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magimary,,, výborný a pravdivý článok... :frowning2:
7. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes by sme mali byť myslím v novom čase... :wink:
7. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, tak ho idem kúpiť... som zvedavá... :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, super! :wink: :sweat_smile:
a viac v printovom článku nie je? iba toto, čo aj tu? :confused: :slight_smile:

mne sa práve telefonicky ohládsila návšteva so sociálky :sweat_smile: , ale musím sa smiať, lebo je to práve pani, pre ktorú som robila sériu prednášok o NRS po celom našom meste..., takže sme spolu úzko spolupracovali... :sweat_smile:
je to také zaujímavé..., aje teraz v telefone sme sa na tom smiali... :slight_smile:
7. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ty potkan :grinning: to neber osobne, len sa mi páči reakcia v diskusii :wink: ale v článku moc nenapísali...

ináč veve má zas zimnicu a momentálne 39,9, leží na mne, volala som mudre, tak máme počkať do zajtra, ale začína kašľať a chrčať...konečne som ju aspoň na jablko ukecala, lebo dnes ešte nič nejedla...
7. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli to je super,,, a tie mená dvojičkám zmenili zámerne?? nevolajú sa náhodou Marek a Markétka???:slight_smile: Inak zajtra máme posledné sedenie u psychy,, tak snaď budú čoskoro naše.. :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso tak to bol inteligentny prispevok
7. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som ešte nič nestihla prečítať.. .máme rozruchu a rozruchu... Modre z Neba sa asi nezdá až na najvyšších miestach.... ale to je nič.. .oproti druhému telefonatu - kolegyna čo mala v profi dieťatko, tak ho adoptívna matka vrati do domova... tak ide vybavovať, nech sa vrati k nej... on sice už mesiac ma miesto neho iné dieťa,a le nech jej daju aj jeho naspäť......... nemam slov... zlatý chlapec.... žiaden grázel...... mi je až zle.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v printe je asi viac foto...
7. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zmenene je zamerne.. nemala som na to povolenie od riaditela, tak sa to urobilo tak ako sa može aj bez povolenia... :wink: bolo to narýchlo...
7. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adoptívna vráti? :fearful: to bol len v predadopčej ešte asi, čo...ale to je jedno, chúda dieťa :zipper_mouth: aké veľké?
7. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli pekne foto v NC... ten prispevok no comment

a to vratenie.. no to snad nie je mozne... nemam slov.. chudatko...
7. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v predadopčnej.... školkar je malý
7. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to fakt hroznnee

Ozaj ako je to s pripravou? Pri kazdej adopcii, pestunstve ju treba?? Alebo ak som raz absolvoval doma mam osvojenca tak uz nemusim??
7. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže si to už plne uvedomuje :pensive: bobatko maličké, kde mala tá mater hlavu ked ho brala :zipper_mouth: snád sa podarí aspoň to, aby išiel k tej svojej profi, aspoň nejaká istota pre neho
7. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
u nas v noci prsalo....samozrejme mi zmoklo pradlo na snure :angry:
to preco vracia toho chlapceka??? :astonished: to ho poznaci na zbytok zivota.... :pensive:
7. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka tak asi pojde k profi, len nemože užaj a už je v domove,a le navštevy ma profi povolene, aj postielku už jej presťahuju k nej... a pozajtra to asi už pojde všetko....... no držme palce.........
7. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím mu palce...nech sa s tým popasuje :unamused:
7. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že tam strašne plače :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi to teda dost zle cita, preco ho vratili?stalo sa nieco vazne?my mame maleho doma 9 mesiacov, si neviem predstavit, ze by siel prec...muselo byt nieco vazne na pricine...
7. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak je stary??
7. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mu nedivím...
mňa by tiež zaujímalo skutočné prečo...a po akom čase, koľko už bol v rodine? keby bol už väčší, že nejaký malér by vyrobil, ale čo môže škôlkár také strašné vyviesť...
7. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon musis si urobit min. aktualizaciu.. zavisi to od subjektu kt. ta pripravoval. kde sa ako dohodnes.. a od casu kedy si robil pripravu k adop. Kubka...

Juli ta sa aj hrozne cita... nieto ze to chudacik maly musi prezit.. a skolkar... sa to je hrozne... ako to nechapem.. ze niekto si uz dieta zoberie.. a pochvilu si to rozmysli... ako keby to bola hracka alebo co...
7. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso, nuz az trase. Daj podrobnejsie info
7. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia,pod tym tvojim clankom sa uz rozbieha diskusia... :angry: :angry: :angry:
7. okt 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dalsia perla.. D. mal termin ockovania.. lebo je pozadu v ockovacom plane.. a mne to nikto nepovedal.. do povolenia mu dali ze je ockovany podla planu.. ale volala som dneska s lekarkou... no tak to poriesime.. proste vzbavujem vybavujem... vkuse... cosi...

idem kuk na tu diskusiu
7. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok