• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Najjulinka vazne mas kde prespat??
6. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dajme tomu, že nahradne rodiny su užasne... zicon na to sa zgrupujeme...lebo aj taketo služby sa bčas zídu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac dnes som sa dozvedel ze v Bez servitky sa hlasuje za najlepsiu paticu kucharov. Hlasujte za mna prosim tuto:

http://www.markiza.sk/bez-servitky-anketa?offset=10

Diky moc za kazdy hlas.
6. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zahlasovala zicon :wink: a inak dost dobre sa poznam s Luciou, ta je tam tiez, som ani nevedela, ze tam bola.
juli a kedy presne pridete? a ak nemate kde prespat, daj vediet, nieco by sme vybavili :wink:. aj ked nechapem ze vam markiza (ci kam idete) nic neponukne ?!?
6. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neprišli inštrukcie.. potešilo by ak by niečo zohnali a zacvakali... :grinning: :grinning: :grinning: ale zatim mame len zmluvu,kde je, že musime byť pritomni aj na generalke aj na natacani... zatim nič viac...
6. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite aj noclah musia zabezpecit!
6. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ono to je jednodnova zaležitost, tak preto neviem... a ak noclah, tak či pred aleo po.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ale ved mate dlhu cestu mali by vam zaplatit den pred a este aj po :sunglasses: vsak nech sa postaraju ved to nie je sranda cestovat s takymi malinkymi detickami!
6. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čo sa robí pri zimnici? veve sa zobudila a úplne ju drgľuje, pritom teplotu má len 37,6 :unamused: ale leží pod perinkou a trepe ju od zimy :confounded:
6. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brulka, však možno ano... uvidime... a dumam, že to už radsej asi zimné gumy mať.. hmm.. zas pustime žilou... :grinning: :grinning: :grinning: auto riadny žrut hned na začiatok... už nech sa to ustáli... :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiha cairka, tak toto sme my ešte nemali...

jááj a aby som nezabudla.. lucka tu guličku pod uchom ma užminimalnu, takmer nenahmatatelnú :wink: žiadne opušisko :grinning:
6. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc. Idem do hajan. Snad budeme uspešni v noci ako predošlu noc.. .celá noc prespatá.. .a keby aj den bol tak uspešný... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: no nič.. .snivajte s nami.... :grinning:
6. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka sús nájsť cez google možno niečo vyhrabeš :wink:
6. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka teplota moze este len stupat vacsinou ked dosiahne svoj vrchol tak zimnica prejde. dala by som jej termoflasu (ak mas) a cipok. drzim palciska nech to rychlo prejde!!!!
6. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dík. ja ešte dúfam, že to je len zo stresov - zo škôlky a tak :unamused: no som zvedavá, čo bude ráno, lebo chorá bývava často, ale zimnicu mala raz, pri vysokej horúčke...
6. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som moc nepomohla ale nech jej to prejde čím skôr :wink:
6. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podarilo sa jej zaspať, idem aj ja, ktožvie aká bude noc... dúfam, že do rána bude OK, nech môže ísť do škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú noc
6. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc všetkým pá :wink:
6. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky už spíte ???
6. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj aj idem do hajan.

drzim palce nech je veve rano fit - u deti to byva casto - jeden den 38 a druhy den aj zabudnes ze nieco bolo - snad to aj u vas bude mat taky priebeh :wink: dobru noc babky
6. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mati ty workoholik a to mne vravis nech sa setrim a ty takto neskoro chodis z prace :wink:
6. okt 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati - paradny kocar pre dvojicky

http://www.firstwheels.nl/de/city_twin/
6. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež ešte tu to bolo pre cairku dobrú noc ja som ešte prilepená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zrejme tu asi už nik nie je tak ja teda tiež odchádzam dobrú noc :wink:
6. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďa, riadne tekvičiská sa Vám urodili! A kočky sú ako vždy-KOČKY!
Cairka, ako?
Dobré ráno všetkým!
7. okt 2009 o 06:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym.
7. okt 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, teda ak to tak môžem napísať :unamused:
tak ste mali pravdu, že veve len začína, zimnicu mala ešte 2x - o druhej, teplota 40,3 a pred hodinou 40,1 :zipper_mouth:
ani po sirupoch sme sa nedostali pod 39
hovorím jej, že do škôlky nemôže ísť, že sa najprv vyliečime a potom pôjde, tak mi pritakala, že "no, aby sebastiánko neochorel" :grinning: ostatné deti môžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nie.. .Ale Sebastianka by asi nevydržala nepobozkať... Tak by bola šanca vysoká :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme celú noc prespali... Prší, takže detom sme dali flaskua zatial sa nepýtaju von z postielky... Asi si myslia, že je ešte noc, lebo je trošku viac tma ako inokedy :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás detto. Včera som Kiku zjazdila keď vstala o 6 že sa vstáva až keď je vonku vidno. A teraz ešte čuší v posteli! Ale netuším či spí alebo len čaká na rozvidnenie.... :sweat_smile:
7. okt 2009 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domča práe ohlásila spodný zub - škrípaním :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok