• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Ja by som von ani nevisiel
13. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna prave Navrat sklamal :frowning2:
13. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som ešte v robote a vonku tma,,, aj domov by som mala ísť, nie??? ale zima tam je.. :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, no že tým rozčuľovaním nad boučkovou si ubližuješ viac sebe :wink:

juli, a čože?
13. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tebe sa v tej robote nejak páči :grinning:
13. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka maš IP... roste na to, že podporuju aby deti boli v rodinach mi to pride proste na hlavu čo teraz bude... :unamused: mám bobky už teraz...
13. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti už sú v posteli. Maťko ešte z posledných síl šomre... on sa musí pred spaním vykecať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Paťko sa rozhodol, že ide spinkať s tatinkom. ...tie bojové výkriky so spálne stoja za to. zatiaľ podľa hlasu vyhráva malý...
... dnešný Paťkov obed skončil rovnako ako včera... :rolling_eyes: . a ľahšie jedlo ako rybu udusenú na vode a zemiačiky a sparená zelenina nepoznám...
13. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasa som sprosty, Najjulinku predbehnem ked dodam Nic nove
13. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli co sa deje? myslim ten navrat?

mayap.. to mi je luto.. a lekarka co vravi..
13. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi, a mixované by nestrávil lepšie? jedny známy majú autistického syna a on ked zacíti kúsok jedla, v tom momente ide všetko von...ale zas ked paťko papá raz v pohode a inokedy nie, tak bude problém asi inde :unamused: no nezávidím vám toto :confounded:
13. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co spyyte
13. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nakoniec som musela ísť uspať malého sama. zaspal pred 5 minútami... :pensive:
cairka, on by mi mixované nezjedol. ja už fakt neviem čo s ním. niekedy môže miešať všetko ako tehotná žena a zostane to v ňom a niekedy má problémy aj z dietneho jedla...
... ono je v konečnom dôsledku jedno či prísne dodržiava diétu refluxáka, alebo papá všetko doradu... výsledok je taký istý... :pensive:
13. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kočky myslite zajtra na nás ideme nakoniec autom v tomto nečase do BA na IA
13. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim myslim myslim a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
13. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
držím palce lenuska
13. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, drzte sa!
13. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak super, ze tento mesiac uvidim lenusku a juli :dizzy_face:
13. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska,
aj my budeme na vás myslieť... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, čo máš s návratom? :confused:
u nás ešte stále majstri dokončujú špárovačku kúpelne a potom už len krása... :dizzy_face:
leni, máš skype... :wink: :slight_smile:
13. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka všetkým aj ja sa teším mixka len nech prežijem tu cestu a bude super :slight_smile:
Megi vďaka si poklad ak to výjde tak máš na tom najväčšiu zásluhu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, kiežby to len vyšlo v dobrom (pre vás všetkých), :pensive:
čo tam po zásluhách... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, v tomto nemá návrat prsty!!! teda nei priamo a najmä nie organizačne... :unamused: :wink:
13. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak dnes pošli 2 sáčky na moč u Lucinky a nemame ani kvapku.... :angry: :angry: :angry: Neviem či te sáčky fungujua akú maju pravdepodobnosť uspechu... zatial len raz sa na čosi podarilo do sačka (nevylialo sa všetko proste).... to koli sackom na šťanku s prepačenim) asi budem musiť vyjsť do oho nečasu... keby na tom aspon pisali aku to ma uspešnosť, žeby som vedela či kupiť karton alebo kolko ich tak asi budeme musieť skusiť.... snad nebudem chodiť každý 2.den do lekarne po nich.... v takom nečase.. .brrrr...
13. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sme boli minuly tyzden na nefrologii sme vynimocne chytali do sacku, lebo sme neskoro isli chytat do skumavky, krpky boli vycikane a chytili sme obom plny sacok :slight_smile: nieco asi robite juli nedobre, ked sa nedari...
13. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak Lucinke aj v nemocnici sacky davalia z jedneho kvapku zachytili... a inak nič.. .a Karol dáva, lebo to v nemocnici videl... možno keby sme lucku priklincovalia a by sa nehýbala... ale postojačky priklincovať.... možno.. len mi to pride surové...
13. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priklincovat nie, ale baby pri tom lezia a v pohode drzia. a nedokazali by ste lucku ukecat aby sa vycikala do skumavky ???
13. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za nejaky super uplatok pochopitelne :grinning:
13. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve odišli majstri!!! :dizzy_face:
máme krásnu prekrásnu kúpelnu a ostatné!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a sme o 600€ ľahší... :confused:
13. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok