Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. okt 2009

to kedy ich davas? lebo mne je po hajani vacsinou pokadena... a inak nevydrží tak dlho ležať... a hlavne nie na chrbte.. raz nam pekne spinkala.. tešili sme sa, že sa ani nehabala -.. .to vtedy jak bola chora... spinkala tak akokeby na štroch hore zadkom... no nemala všetko vytečené... mala plienku ošťatú ako chalani maju, ked sa im pipik dobre nezastrčí do plienky, ale ked im v plienke stoji... v sacku samozrejme nič... a pri hybani, ked ešte duplovane ten sacok vadi, tka podla mna hýba riťou ešte viac... sa mrví, lebo to musi vadiť.. vsak to je tvrdý sáčok... taký ten tvrdý igelit...

mixka
13. okt 2009

my ked chytame do sacku tak dame rano a nechame ich, nech s nim behaju a hraju sa. lezia iba ked im ho davame, ale treba aby behali, lebo keby spali tak jasne, ze vytecie 😀

brulka
13. okt 2009

lenuska aj ja sa pripajam s drzanim palcov - nech vam to zajtra vyjde : 😉 😉 😉

najjulinka
autor
13. okt 2009

no dnes behala lucka.. dali sme dole plienku a sacok v nej volne ležal...
no jasne, že po ležiačky ho nalepiš.. ako inak?? vsak nohy doširoka, jak keby rodila chudinka... ...

najjulinka
autor
13. okt 2009

a druhýkrát okrem toho že volne ležal, tak volne ležal v kake.... 😝 takže aj keby volne neležal, tak je na nič...

brulka
13. okt 2009

magi gratulujem ku kupelke 😀 daj nejake foto pochval sa!!!

najjulinka
autor
13. okt 2009

idem do hajan.. .rano som o piatej už na nohach bola a neviem ake rno ma teraz čaká... tak budem uplne KO...

zicon
14. okt 2009

Najjulinka a co sa deje?? Preco jej chytate moc??

cairka
14. okt 2009

dobré ránko.
leňuška, myslím na vás 😵 prajem šťastnú cestu a ešte šťastnejšiu IA 😉

u nás je trocha snehu, tak sa veve vytešuje 😝

mata2
14. okt 2009

ahojte,
lenuska drzim palce 😵 😵 😵

ja uz som dala deckam zimne bundy a ciapky 😲
tak minuly tyzden bolo este 25 stupnov,a teraz toto 🙄

ale potesilo ma ze vdojkam su dobre minulo-rocne bundicky 🙂 ,vtedy boli jak medvediky a teraz su im akurat 😎

martina_maxian
14. okt 2009

dobré ráno baby.... Lenuska, prajem nech sa dnes všetko vydarí.. 🙂 My ideme dnes pozrieť do spisov detí. Mali sme ísť ráno o deviatej, včera volala, že až o druhej..... tak som ako na ihlách,,, straaašne zvedavá... a tešíme sa veľmi.. 🙂 🙂
No a zima tu je hrozná,,, Síce po snehu asi chýru, ale fúčí ako divé.. keby nemám auto, tak ani do roboty nejdem... Ale ešte si dám pri vás kávu.. a pojdem.. 🙂

najjulinka
autor
14. okt 2009

cairka na kontrolu...

maznacik007
14. okt 2009

Dobre rano...

hlasim sa z veternej BA.. je tu hnusne pocasie.. no co uz...

Megi gratulujem ku kupelke....

a hlavne

Lenuska.. myslim na Vas ... nech vsetko dobre dopadne... a vohlady su uspesne.... 😵

najjulinka
autor
14. okt 2009

U nas na teplomeri menej ako včera,a le fučí menej a neprší momentalne. Pojdem s Lucinkou a Marketkou von - asi do lekárne na sáčky 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
14. okt 2009

ja som ninulu od roka.. ked sme chytali moc.. vyzliekla postavila do vane pustila vonu a nestavila taku tu nadobu na moc co maju aj u lekara.. ale da sa aj cista ina nadoba... a tak som to zachytila.. predtym som jej dala pit

mojej tie sacky tiez nedrzali...

najjulinka
autor
14. okt 2009

no neviem.. ona mi pri sprchovaní dajak nepišala a to je tak narovnako asi... možno raz pišala v sprche...

najjulinka
autor
14. okt 2009

inak sme skušali zimne veci predvčerom... A Lucinka sa napchá aj do overalu čo nosila minulý rok.. akože je jej chlp malý - to vidim ja, ona ho zo seba nekcela dať ani dole, že je "dob(r)ý" 😀 😀 😀 Kikov overal som odložila dakde inde, ked ten najdem, tak jej odskušam a mal by byť dobrý... Lebo je o chlp väčší ako ten čo ona mala minulý rok... Takže asi nič nekupujem čo sa zimných overalov týka... Moje drobčiatko zlaté - finančne v tomto nenáročné 😀 😀 😀

maznacik007
14. okt 2009

magi uzasneeeeeeeee 😵

martina_maxian
14. okt 2009

magi je to nádherné... krásne... šikovní ste veľmi... 🙂)

magimary
14. okt 2009

😵 ďakujeme!!! 😵

všetko som si to "naprojektovala" sama ( 😎 😅 aj steny, aj izby, aj obklady, skrátka všetko... bolo humorné sledovať "veľkých" majstrov, ako všade behajú s mojimi laicky nakreslenými nákresmi... 😅 )...

a musím uznať, ža aj ja som spokojná (a happy! 😵 )... skrátka sa mi to páči... 😅 😵 😉

brulka
14. okt 2009

magi parada!!! nechcse pracovat na pol uvazku ako navrhar ??? 🙂 🙂 🙂

brulka
14. okt 2009

mati, lenuska tak sa dnes obe drzte 🙂 moc na vas myslim!!! nech to iskrickuje ako ohnostroj 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

pekné , ale... ja som kritik.. prepač mary... nemá to jednotnú formu... proste každý obklad jak keby uuuplne z ineho domu... nie je jednotný štýl... ja osobne mam rada, ak je dom (byt) v jednom štýle... proste nech je vidno, že to patrí k sebe 😀 😀 😀 Ale tešíme sa, že betonhotel vyzerá tak dobre... a že mu hviezdičky pribudaju 😀 😀 😀 kým prideme, tak to bude 5hviezdičkové ubytko 😀 😀 😀 😉

najjulinka
autor
14. okt 2009

Ja som s Lucinkou a Marketou bola kupit sačky na moč.. .V jednej lekarni nemali voooobec a v druhej 3 kusy mali... no úúúžas.. vela šancí nemáme...

laculik
14. okt 2009

ahojte, ja som vcera napisala pani Bouckovej, ci sa teda na nas niekedy nemrkne a nezapoji sa. A predstavte si! uz mi aj odpisala 😀 , ze buduci tyzden sa moze ku nam pripojit niekedy (mozem s nou dohodnut presny termin), ale ze bude odpovedat a komunikovat len s tym, kto sa podpise celkym menom, lebo aj ona bude vystupovat pod svojim menom. Co mi pride ok a slusne. Pisala mi vsak, ze nevie ci to bude pre nas zaujimave, kedze uz vsetko povedala vela krat. Neviem ci ste ochotne sa podpisat celym menom pod prispevok, resp, ci mate zaujem s nou komunikovat. Nie ze nakoniec s nou dohodnehm termin a budem tu len ja 😀 😀 😀 😀 . Tak piste ci chcete a ak ano tak co a a ako.... Inak velmi mily mail mi napisala a vcera tu aj bola mrknut na nas 😅 .

laculik
14. okt 2009

Magi, si sikulka, musi sa uznat, bez vzdelania a praxe, pekny vykon. Nie je to moj vkus, ale o tom to je, ze kazdy mame iny 😀. My sme si tiez vsetko projektovali a navrhovali,ale sme obaja studovani, takze to bolo jednoduche. A mame aj rovnaky vkus, minimalizmus, pohladovy beton v obyvacke a ziadne kachlicky a obkladacky, liata podlaha atd. Ale mas moj obdiv, ze si si navrhla co sa Tebe paci a bude to aj funkcne, prakticke...super!

najjulinka
autor
14. okt 2009

laculik nemam problem celé meno... vsak aj tak po mediach mi davaju cele meno, tak je to na tu chvilu fuk... 😉
Ja som tiež bytík si navrhla sama prestavbu.. len to sa moc na penženku čumelo, čas a tak a boli sme dost obmedzení, lebo k bytu človek nič nepristavia... ale mna také vecia bavia... 😀

maznacik007
14. okt 2009

laculik ja mam zaujem s nou diskutovat.. inak mohli by sme niekde vytvorit taku uzamknutu diskusiu na inom fore myslim... a tam si mozeme aj mena dat...

co poviete kocky?

najjulinka
autor
14. okt 2009

neviem či sa uzamykať.. .lebo ono zas to možno aj dakomu inemu pomože prečítať si to 😉 proste aj my sme zhanali info na nete a všetko "odomknuté" a "verejné" nam prišlo vhod 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre