Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
14. okt 2009

tak druhý sačok sa odlepil,a le je v nom asi 5 kvapiek, tak prilejeme k predoslemu... a na dnes končime...

magimary
14. okt 2009

juli a ty čo teraz zbieraš moč? či pôjdete to hned odniesť do nemocky, či čo?
moč snáď neodnesiete až zajtra?!? 😨 😅
moč musí byť čertsvý a aktuálny, inak sa "skazí" a je nevyšetriteľný 😝 😉
ale ak ho idete ešte teraz odniesť, tak pohoda...

martina_maxian
14. okt 2009

ahojte, dievčatá máme to za sebou, Juli požiadali sme o stretnutie s deťmi, takže čoskoro sa snaď vidíme... 🙂

zicon
14. okt 2009

Maly ma potesil - vytiahol som gitaru reku ze si zahrame a zaspievame a kym som ju naladil on doniesol DVD Lolek a Bolek a ze nieee spievat toto, a nepresvedcil som ho. Asi si chce chranit hudobny sluch

najjulinka
autor
14. okt 2009

mary k lekarke.. nam povedala, že čím čerstvejší ma byť, ale z predošleho dna v pohode, len ho treba v chladničke držať...... zajtra rano ide moč k lekarke.. .to nebude mať ani 24 hodín...

magimary
14. okt 2009

😨
no tak u nás sa nosí moč nie starší ako dve-tri hodky (aj v škole sme sa tak učili)...
😖
a čo ja viem, tak baktérie tam pôsobia takmer okamžite, tak si neviem predtsaviť deň starý moč...
ale ked vám tak povedala...
takže u nás za západe sme opäť niekde inde... 😉

mixka
14. okt 2009

aj nam mudra vzdy vravi ze treba ranny moc a nie z druheho dna 😖

magimary
14. okt 2009

ved preo vstávame o piatej ráno, ked treba idniesť moč na 7-mu alebo ôsmu..., však mixka? 😅 😉

yukki
14. okt 2009

Pekný večer prajeme! A u nás sype a sype, už je bielo a sme sa šmýkali a guľovali!

martina_maxian
14. okt 2009

ahoj mixka.. 🙂 ako sa máte?? nedáme stretko?? 🙂 😉

magimary
14. okt 2009

matimaxi, a čo si sa dozvedela v spisoch? páčili sa vám detičky? a mužovi? 😉 😅 🙂

martina_maxian
14. okt 2009

magi,,, nebolo to veľmi pozitívne,čo sme sa dozvedeli, ale detičky chceme,,, 🙂 aj Martinovi sa detičky veľmi páčia.... požiadali sme o stretnutie s nimi... 😉

magimary
14. okt 2009

no detičky už toho majú za sebou dosť... 😢 , preto boli (a ešte možno trošku sú) vystrašené, ked prišli do rodiny... 😔
ale dôležité je, že ich aj tak chcete a ste priparevní zabojovať a dotiehnuť to do konca aj s ich boliestkami a zraneniami... 😉 😔 😵

martina_maxian
14. okt 2009

áno magi, veľmi chceme, veď detičky za nič nemožu a sú úžasné a urobíme všetko preto, aby mali u nás domov, aby sme boli rodina a aby boli šťastné... 🙂 🙂 🙂

magimary
14. okt 2009

a ešte ma zaujalo (ale je toúplne od "mima" 😅 ), že aj ty mati si martina, aj tvoj muž je martin a aj priezviská máte na"M" a "naša" mexx to má v rodine tak isto...aj ona maťa, aj on maťo a aj priezviska majú na "m"... pkená zhoda... hoci,, ty ešte asi ani mexx nepoznáš... 😉 (no ked si spraví PC, určite sa ozve...

martina_maxian
14. okt 2009

no vidíš a aj detičky sú mm, tak sa k nám proste úplne hodia.. 🙂 🙂 🙂
Je to sranda, zvláštna zhoda náhod.. 🙂

maznacik007
14. okt 2009

nahody neexistuju... 😉

adrianamickova
14. okt 2009

čaute 🙂
my ešte nechceme zimu,sneh yukki nezávidím 😝

magimary
14. okt 2009

a ešte aj deti dubble"M" 🙂
krásne... 😵

adrianamickova
14. okt 2009

martina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hurááá

martina_maxian
14. okt 2009

adriana aj my sa veľmi tešíme, požiadali sme hneď aj o stretnutie, tak snáď ich budeme čoskoro aj vidieť a možno držať v náručí... 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
14. okt 2009

zimné fotky 🙂 a Sonka sa smeje ako Kika na piecku sedí 😵 😵

adrianamickova
14. okt 2009

drobci sú chutnučkí,to bude láska na prvý kuk 🙂 🙂

martina_maxian
14. okt 2009

adi, no ja úplne dúfam, že to tak bude.. 😉 😉 😉

najjulinka
autor
14. okt 2009

no nekcem si predstaviť, ked my by sme mali ranný moč chytať... to je najhoršie na chytanie.. .najlepšie po poobednajsom spanku... vtedy je najviac a väčšinou sa nekaká vtedy....

najjulinka
autor
14. okt 2009

na M je najviac mien krstných 😉

magimary
14. okt 2009

no, ale vtedy "chytajú" moč všetci u všetkých detí... 😉
dieťatko a kaká a ciká tesne pred zobudením...a treba to stihnúť ešte predtým... 😉

najjulinka
autor
14. okt 2009

no u nas nie vžd tesne pred a hlavne a vstva +/- hodina...

najjulinka
autor
14. okt 2009

mary my ešte mameproblem s kakou po antibiotikách.. akože to nieje uuuplna sračka,a le je to ešte dosť des.. tak jak prišla z nemocnice, tak ešte stále to ma take všelijaké s tou kakou...... takže nam to stažuje to tým močom....

cairka
14. okt 2009

ahojte. no nie je nad to, ked sa už vie dieťa pýtať cikať 😀 ináč nám tiež vravela mudra, že max. 2hod. starý moč

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre