• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Kto vyhral?
16. okt 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, no naši :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vo wrestlingu v profiringu u Júlii?
16. okt 2009 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No naši yukki :grinning: :grinning: :grinning: marketka si pýtala kočík posledná, tak sa jej neušiel.. Tak sa hodila patrične o zem... Ale potom sa to mierne vystriedalo...
16. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Dominika, ked ju držím za ručičky, tak už krokuje.. To ešte pred týždnom nerobila :wink:
16. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu mrtvo. idem spať...
16. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako mŕtvo ja som tu :wink:
16. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som ešte tu.. :slight_smile: teda práve som prišla... :slight_smile:
16. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už teda všetky spíte ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko. My sme o polnoci mali deti hore.. .des....
17. okt 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
my sme dnes boli hore aspoň 20 razy...som zabudla stíšiť kúrenie pred spaním a v noci ma to nenapadlo, až o piatej a potom sa mi už nedalo zaspať :rolling_eyes: veve ešte chrní... tak asi dnes bude veselo, ked ma dobehne únava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme hore boli neviem kolkokrát... ale o druhej sme ešte boli hore.. .to bol des....... ani nevim komu som o ktorej v noci flasu podávala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. okt 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja aspoň viem, že prečo sme boli toľkokrát hore...moje dieťa od bábätka neznesie v noci teplo, takže stišujem kúrenie na nejakých 17-18 stupňov - aj to sa ešte odkope :sweat_smile: len cez deň je pri 18 dosť zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja netuším čo im dnes vošlo do hlavy...
17. okt 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som uz hore, ale krpky este spia :dizzy_face:
17. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neprovokuj mixka... také ja nepoznám a ešte o takomto čase...
17. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprovokujem, len pisem, ze este spia :slight_smile:
17. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve už vstala a dožaduje sa raňajok... :sweat_smile:
17. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka uz spieva, takze koncim a idem sa venovat :slight_smile:
17. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
maznacikovcom gratulujem! asi Ta aj potesill, ze rodina bola ok. Mna to velmi potesilo, ked som videla maleho otca, bo som cakala najhorsie a nakoniec je to sympo :wink:
co sa tyka skoly, tak mala je celkom v pohode, v podstate vsetky hodnotenia (kazdy tyzden im pise triedna do ziackej) su pozitivne. Ma trenovat trpezlivost (zeby bola po maminke?) :grinning: . Testy robi nad 90 perc a aj nadstavbove ulohy stiha. Ale je to cele podla mna podmienene s tym, ze uz chodila do nulteho a tam preberali vela veci. A su len 14ti v triede, tak sa im moze venovat. Krasopis ju tiez az tak nebavi, ale snazime sa ju pozitivne motivovat :grinning:, aj ked aj ja som uz zlyhala a zvysila hlas pri DU z pisania :zipper_mouth:.
Kruzky v nultom mala len jeden a to mimo skoly - judo, ale to ma uz treti rok a nastastie ju bavi. Tento rok jej ostava judo, plus ma v stredu v druzine nemcinu. Blbo nam to vyslo s plavanim, na ktore sme ju chceli prihlasit uz dlhodobo a vyslo to ze tieto dva mesiace chodi aj na to. Ale po dohode s malou sme si povedali, ze to skusi a ked jej to bude vyhovovat tak ok a ked nie, tak plavanie odlozime. Zatial je ok, ale ma fakt veeeeeeela energie a potrebuje vybit. Tiez nie som za vela kruzkov v takom malom veku, ja som ich vzdy mala a bola som dost vytazena a mam teraz problem relaxovat, ukludnit sa a uzivat si nicnerobenie :frowning2:.
17. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: teraz pozerame minitalent,amalka ani nedýcha jak čumakuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zrazu aj ja chcem spievať :confused: :confused:,sonka je tiež plná energie,len zápis do mažoretiek sme akosi prešvihli,ona chce pochodovať :slight_smile:
ale judo...može byť zaujímavé :slight_smile:
17. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky a kocur.. :grinning:

laculik ano velmi ma to potesilo.. lebo som ju chcela vidiet.. a bola som nadmieru spokojna.. chceme ich v DD nastevovat.. a vybavime aby mohli aj oni nastivit nas.

vcera som detom kupila hracku dankovi toto
http://pre-najmensich.heureka.sk/fisher-price-cd-prehravac/

a ninka si kupila nejaku anabellu ale nakoniec znarodnila dankovi aj tu jeho hracku.. a hra sa s tym :grinning:

nasa ma dost kruzkov :sweat_smile: ale ona sa nechce vzdat ziadneho.. v pondelok ma poobede balet a potom o stvrtej dramaticku pripravu v utorok chodi do kniznice v stredu ma vytvarny v strtok v druzine tanecny a v piatok balet.. a v nedelu ma zbor a este anglinu jeden krat mimo skoly v skole ma 2 krat do tyzdna..

zatial to zvlada lebo ulohy si robi v druzine.. povacsinou.... hrat sa tiez stiha.. momentalne frcia babiky... ona sa rada hra /pod stromcek chce od Jeziska novu postielku pre babiky/

a co sa velmi cudujem ona zboznuje druzinu... druzinarka je moja kamoska.. fajn baba a oni take vymyslaju... ze superstar a stale nejake sutaze a hry...

u nas je jjto tak ze vsetky kruzky su v ramci skoly a druziny a ucitelia zo zusky chodia bud ucit tam alebo si pridu pre deti /budovy su kusok od seba/ aj ich dovezu spat do druziny... takze aj to nam vyhovuje...
17. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moja mama chodila na hudobnú a na výtvarnú.. A na základe toho nas dala všetky deti na výtvarnú... S tým, že najstaršiu Lucku dala o 2 roky skor ako sa začinalo chodiť (vtedy sa chodilo od druhej triedy do ZUŠ a ona chodila od prípravky) a jedneho brata dala o rok skor ako sa začíbalo chodiť (vtedy sa začínalo v prvej triede a on začal v prípravke)... Ale na hudobnú nas nedala ani jedneho :grinning: :grinning: :grinning: Neskor, ked bratia povyrástli, tak ich začala baviť gitara - jeden sa vtedy prihlásil na nejaký kurz, druhý samouk... a sestry chodili na nejakú tanečnú alebo čosi tiež... to čo si už povyberali ako staršie... Ja som našich preesvedčila na hádzanú a ako som ich presvedčila, tak som si to rozmyslela... oni ma nechceli na hádzanú moc dať :grinning:
17. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
moji dnes prvýkrát drichmošili do 8.00, teda Paťo. Maťko zvykol potiahnuť svojho času aj do 9.00... :slight_smile:

a musím ich pochváliť, lebo dnes sa prvýkrát spolu vydržali hrať viac ako hodinu. ja som si v kľude upratala, umyla riad, dala prať a oni sa nebili, nekričali, neškriabali... ...som sa cítila ako v siedmom nebi... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ešte čo sa týka tých krúžkov, Maťkovi by bodol aj nejaký športový, no také majú až od 2 triedy... ale určite mu viac ako 2 krúžky nepovolím.... až keď bude starší a budem vidieť, že to zvláda. nech to nemá ná úkor učenia...

idem pridať ešte nejaké fotky .... :wink:
17. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vytiahla som dnes Lucke hračkársku kabelku.. .Možte 3x hádať kto s nou tu potom vkuse pobehoval... Naša najväčšia baba... Mareček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak Lucinke sme namerali 38°C ... Jáj my sa z toho asi nevyhrabeme... ale sa sťažovala, že "au zuby",tak snad len to to je... na jednej strane jej určite chýba stolička (stoličky)...
17. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa pridavame.. 37.5 teplota totalne nekludny navrete dasna presvitny soplik.. prip. jemne do biela len nosit ... a hrozne slinta....

tak neviem... odsavame soplik / mame odsavacku na vysavac/ davam do nosteka nivea spej.. tu morsku vodu ci co to je nurofen sirup a kombinujem s paralen cipkom v casovych odstupoch...
samozrejme dasienka natieram tym gelom na zubky...

nekasle kaka normalne...

asi vydrzime do pondelka a pojdeme k nasej lekarke.. nech ho popocuva a vezme mu CRP ci nahodou nie je zapal... na pohotovost sa mi nechce ist lebo to je na kramaroch a ze sa tam caka... tak neviem...

ma to od vcera...

aktual info teplota je pod 37 muz mu meral..
17. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my aktuálne 37,7 ... Same od seba kleslo.. a celkom fajn, lebo na večer skor ide hore ako klesá, tak snad to bude fajn...
17. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a v noci mal 38 potom mu to ale zislo po nurofene.. a rano teplotu uz nemal... :confounded:
ja si uz normalne nepametam ako to bolo s ninusou... ta tusim hnacky mavala pri zuboch.. to on nema len tu teplotu a fakt hrozne slinta...

tak baby radte mam ist na tu pohotovost na kramare????
17. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maznacik na pohotovosť nieeeeeeeeeeeee ....
17. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok