Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
17. okt 2009

baby ja som paranoik.. nasla som ze ked slinta tak slintavka.. a ze by mal mat nejake afty v puse tak som pozerala a nema.. takze asi to budu "len" tie zuby...

najjulinka
autor
17. okt 2009

maznacik klud.. kým su to take normalne teploty a lieky na teplotu zaberajú, tak klud...

tak hovädzia polievka sa varí.. mňáááám...

najjulinka
autor
17. okt 2009

38,3... čípok... 😖

laculik
17. okt 2009

maznacik, nie pohotovost! jedine, ze ma nad 39 a nevies dlhodobo stiahnut a zda sa ti "divny". Ak mu to neprejde, tak chod v pondelok na crpcko. Malemu ked isli zuby - stolicky - vsetky 4 naraz, tak horucka 39 daco tusim dva-tri dni, ale nurofen sirup vzdy zabral. A hlavne som mu to prerezavanie videla - cervene dasienka, tak sme ani k mudre nesli.

laculik
17. okt 2009

este som sa chcela opytat, ze vasi prvaci maju vyucko do ktorej? Mala kazdy den do druhej a az potom je druzina. Medzi 12.30 a 13 maju obed, ale od 13-14 este konverzaciu anglina - kazdy den okrem pondelka a doobeda maju gramatiku anglinu. cize dva krat denne Aj. co je super. A do druziny chodim po nu medzi 15.30 az 16.00. Ked ide niekedy MM, tak samozrejme az okolo 16.30 😠 . MM ju kazde rano vozi.

cairka
17. okt 2009

jejda, tu sa to rozmarodilo 😖 prajem skoré uzdravenie

mixka
17. okt 2009

fiha laculik, to toho maju dost prvacikovia 😕

laculik
17. okt 2009

maju, ale kedze su uz ako tak nauceni na skolu z nulteho, tak im to podla mna nepride moc. A su jak certi zrovna oni vsetci, cize ich treba dost zamestnavat. Inak obdivujem ich triednu aj ich druzinara, lebo su fakt mali diablici vsetci. Uz triedna z nulteho hovorila, ze dost makacka s nimi, lebo sice vedia ale tym padom im treba viac nakladat. Obdivujem ucky v skolach, ale aj v skolkach, fakt maju moj obdiv!

mayap
17. okt 2009

laculik,
môj Maťko máva pondelok, utorok a v stredu 5hodín (do 12.15 hod) a štvrtok, piatok 4 hodiny (do 11.20 hod). na obedy chodia už z družiny okolo 12.30. poobednú družinu majú vo svojej triede.

AJ majú len raz za týždeň (škoda...)
inak, mne sa zdá byť vyučovanie do druhej troška dlho, nie...???

mixka
17. okt 2009

laculik, ja som robila 2 roky vychovavatelku v SKD a profesne to boli moje najkrajsie roky zivota, praca, ktoru som si uzivala kazdu minutu a keby sa dal cas vratit, chcela by som to prezit este raz 😵 a moja prva trieda boli uuuzasne decka a nasla som ich na fb, vtedy mali 7 rokov a teraz kraaasnych 20 🙂

laculik
17. okt 2009

Do druhej mavali vyucko uz aj v nultom 😨 . Ale nikdy ma to nenapadlo, ze by to bolo vela. Resp. sa nikdy mala nestazovala. Oni su s triednou do tej cca 12.30 a potom uz nastupuje druzinar a anglinarka. tak to asi ani tak neberu, ze do druhej drú.
mixka, to poznam, ja ked som ucievala ako mlada baba 5-6 rocnych vytvarnu, tak teraz su to dospelaci. A jednu ziačku som minule stretla v meste s dvojickami detmi 🙂. Inak ja som ucila 7 rokov na VŠ, a tiez to bola docela show 😀.

eli77
17. okt 2009

Baby idem sa pochvalit...v pondelok rano ideme na prvu IA 😵

mixka
17. okt 2009

eli, drzim palce 😉

eli77
17. okt 2009

mixka dakujem 😵

najjulinka
autor
18. okt 2009

eli držím palce. Dobre ranko všetkým. Tak my sme spali celkom fajn, až o piatej sme Lucke dali zas čípok... 38,3 mala...

mixka
18. okt 2009

bre ranko 🙂 mna boli hlava jak kona 🙄

lenuske zelam k dnesnym narodkam vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

lenuska74
18. okt 2009

Dobre ránko 🙂
vďaka mixka 🙂 aj mňa bolí, ale hrdlo jak koňa, žeby to bolo tou závislosťou tu ? 😀

lenuska74
18. okt 2009

Eli budem na Vás myslieť a nech Vám to výjde 😵

maznacik007
18. okt 2009

LEnuska vsetko najlepsie k narodeninam.....

tak baby dnes sa maly zobudil... /noc bola ok.. hore bol len raz/ a nic.. ziadna teplota.. nepisti... tak uvidime.. vyzera v pohode..

marodom prajem skore vyzdravenie...

mixka
18. okt 2009

lenuska, to bude niecim inym, ver mi 😉

lenuska74
18. okt 2009

mixka tak potom mi len ostáva, že som chorá z Blavy :D

lenuska74
18. okt 2009

hej a vďaka maznáčik 😉

mixka
18. okt 2009

to som zrovna lenuska nemyslela, ale kedze sme boli v auparku spolu, je to dost mozne 😀

lenuska74
18. okt 2009

a ako sa maju myšky moje ? su aspon oni zdravučké? 🙂

mixka
18. okt 2009

hej, mysky su zdrave az moc, podla toho ako vymyslaju 😀

maznacik007
18. okt 2009

Len nech vymyslaju... babulky... hlavne ze su zdrave... su hrozne rozkosne....

inak to stretko v auparku.. poprosim urcite na ten utorok.. lebo v pondelok ideme na ten pohreb..

cairka
18. okt 2009

ahojte
leni, všetko najlepšie k narodkám 😵 prajem ti veľa zdravia, ale hlavne nech sa na teba už usmeje šťastie 😉

baby, neviete poradiť ako opraviť zips - teda zips je úplne OK, ale na tej strane bundy, kde je tá časť zipsu, čo sa vkladá sa to vaneske na bunde rozstrapkalo a neviem, ako to teraz prichytiť, aby sa dal zapnúť...skúšala som to zospodu prichytiť a zalakovať, troška to spevnelo, ale mám taký dojem, že viac, ako 2 dni to nebude držať. dúfam, že chápete, čo vlastne myslím, lebo to neviem lepšie opísať 😅

martina_maxian
18. okt 2009

ahojte dievčatá, krásnu nedeľu prajem, a chorúšikom skoré uzdravenie...🙂
eli gratulujem k prevej IA, dúfam, že to čoskoro budem môcť napísať aj ja... 🙂

maznacik v pohode, sme teda dohodnuté na utorok 16:30,, ak by sa ešte niekto chcel pridať, kludne može.. 🙂

cairka, skús to zalepiť sekunďákom,,, alebo zaši celý spodok a bude si ten kúsok obliekať cez hlavu... 😉

komisakpd
18. okt 2009

mixka take velke deturence ty uz mas..ved nedavno boli take malinkate..ako ten cas letiiííííí

inac my sme boli s maximom v nemocnici 10 dni...pre vysoke horucky neznameho povodu..a teraz sme este tyzdne stale doma, priniesli sme si choroby domov..aj ja aj maxim..tak verim, ze nam to cim skor prejde..maxim berie uz 15 den atb..tak by sm chcela uz nabehnut na normalny system..

najjulinka
autor
18. okt 2009

Tak ja som vyvenčená , už mám v sebe hovädziu polievku a idem si dať druhé - knedlik, omáčka a hovädzie mäso 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre