• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
matimaxi, dík za typy :wink: nad tým zašitím som rozmýšľala, len to som chcela, aby nosila do škôlky tú bundu a neviem, ako by sa pani učiteľky tvárili, keby jej museli pomáhať s obliekaním cez hlavu :sweat_smile: ale to sekundové skúsim...

ináč baby, ktorási ste sa pýtali na "povinnú literatúru", tak by som ešte doplnila "Proč jsou šťastné deti šťastné". celkom ma oslovila :wink:
18. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to coze je tu take ticho :confused: ???
18. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj,, aspoň mi nič neušlo... :sweat_smile:
my sme sa pred chvíľou vrátili z narodeninovej párty nášho "prvého" profisynčeka!!!o chvíľu prihodím fotky nášho veľkáčika... :dizzy_face:
18. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tu nakukam a nič, tak nič...
18. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som vam na chvilu krpky :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj baby na JOJke vravia, že ni sme dobrým vzorom našim deťom, ked zavislačime na nete :sweat_smile:
18. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco, ved aspon budu pocitacovo zdatne :grinning: teda nase budu isto, lebo ocko ich vyskoli a to sa tesim :dizzy_face: ked naucil mna, nauci kazdeho :grinning:
18. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no naša Lucka , ked jej dačo zakazujem, tak ma posiela k počitaču sadnuť :grinning: :grinning: :grinning: nech dám pokoj :angry:
18. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas za to, ze si za pc vacsinu dna :grinning: mne to povedat nemozu, lebo to nevidia, ked su hore, pc je bokom
18. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas je PC aj za telku, aj za prehravač, aj za všetko... Lucka minule nepýtala tanci tanci, ale "outube" :grinning: a samozrejm si pýta konretne pesničky aj... :grinning: no a ešt elúbi dívať sa na Kika (foto a video) na počítači...
18. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale tiež vie že ked je čierna obrazovka, tak "počitač haja" :grinning:
18. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixiatka sú zlatučké! Isto by som im hádala vyšší vek-podľa tých fotiek iste :slight_smile: ! Musia byť veľmi šikovné!
18. okt 2009 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zlaté su mixiatka :dizzy_face:
18. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixiatka ako furt vyrehotané :grinning:
magi, aj slniečko je úžasné :dizzy_face:
18. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkenzi fotečky aj u nás... :dizzy_face:
timuško je úplne úžasný chlapec (trochu viac :sweat_smile: rozmaznaný), ale aj tak úžasný... :dizzy_face: a múdry...
neuveretiľne sa tešil, že sme prišli... :dizzy_face: Zuzka hovorila, že nád každý deň spomína-má nás tam na veľkej spoločnej fotke ( s ním zo dňa, ked odchádzal), ktroú dostal, ked už bol doma a každý deň na ňu pozrie a všetkých pomenuje a úýta sa, kedy už konečne prídeme... a podľa jeho spontánnej radosti vidím, že to Zuzka nehovorila len tak... keď prišiel jeho ocino domov (ešte naháňal trojku sviečku po BA), tak Timuško celý prešťsastný kričal: "oci, Tobiáško a Tomáško je už tu!!!" a keď to hovoril šťastím žiaril :dizzy_face: -asi takto... :sweat_smile:
potom ešte niekoľkorktá ako sme tam boli za mnou len tak piršiel (a ako som sedela na zemi pri Zajkovi), tak mi dal pussu a nádherne sa usmial... a za "krstným" stále chodil ako chvostík a stále od neho niečo chcel... bol púodarený...akoby od nás odišiel len včera... a už sú to dva roky... :pensive: :dizzy_face:

a naše najmenšie slniečko má dnes svoje prvé meninky... :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixiatka su nadherne.. krasne babulky..
18. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary zlatý je Timi.. .a L. prajem vsetko naj k meninkám...
18. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi asi takto si predstavujem ideálny vzťah profi a novej rodiny až mi slzička vybehla ste zlatý na tých fotkách :dizzy_face: :dizzy_face: všetkým oslávencom gratulujem :slight_smile:
yukki mixiatka su užasné malilinkaté a také zlatúšiky ja by som si hned jedno od mixky požičala :grinning: naprl. Lenku :grinning: ta je somnou parťačka :grinning:
18. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za pochvaly :dizzy_face:

yukki, kazdy im hada viac, ako naozaj maju. narodili sa malinke, potom krasne dobehli a teraz predbiehaju :grinning:
18. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniečko je šťastný chlapček! A iný MODEL!
18. okt 2009 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maggi, fesaaak :dizzy_face:
18. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
L&L sú krásne ružičky... a úplne naj sú v tých krabiciach-úplne ako bambuľky v škatuliach... :dizzy_face: , škoda, že "sem" nakuknú len občas, ale aspoň to "tu" oživia... :wink: :dizzy_face:

lenuške všetko naj, ak sa nemýlim, na FB som zazrela, že máš dnes narodeninky (ak sa nemýlim :sweat_smile: )... a šťastné srdce naplnené láskou ku konkrétnym trom dietkam... :wink: :sweat_smile: (D+S+?)...

a náš Zajko"L" a ostatní, ďakuje(-me)!!! :slight_smile:
18. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemýliš sa megi :slight_smile: vďaka
18. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mixka dievčatká sú krásnučké... hotove modelky... :slight_smile:
18. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixiatka su hlavne straaasne opice :angry: :grinning:
18. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Nemal som cas, v piatok kamos mal svadbu, v sobotu dospavanie, poobede vyzdvihnutie maleho, dnes kupanie v Gyore, bolo tam uzasne. Ako vyzera stredajsia diskusia?
18. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, ked už sme pri oslávencoch, tak dnes oslávila svoje tri rôčky aj Silvinka... :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
hoci sme sa báli, že... :pensive: , dnes (síce ešte slabučká a bez nálady) oslavovala...
ona sa vtedy, keď bola bábenko, ochotne delila o maminkine mliečko s našim Timuškom... :wink: :dizzy_face: , keďže sa narodila o tri dni po ňom...
a dokonca...mojej priateľky synček (narodený o 4 dni po Timuškovi) ležal v pôrodnici na novorodeneckom vedľa "nášho" Timika... a kamoška ho vtedy odfotila spolu s jej malým v postieľkach (nevediac, že raz bude vyrastať pri jej synovi)...
18. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To je pekne mary... Aspon má foto ešte z nemocnice :dizzy_face:
18. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a Silvinke hlavne vela zdravia k jej 3 rôčkom...
18. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je...aj má tú fotečku založenú v knihe života... to je jeho "najrannejšia" fotečka, málokomu ( z domova) sa taká 3-dňová podarí... :wink: :pensive: :dizzy_face:

a za Sisinku vďaka!
18. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok