Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
mixka
28. okt 2009
yukki, gratulujem x-)
lenkove
28. okt 2009
Yukki,
ked neboli bodkovani, ked ste boli spolu malo by to byt ok.. Inkubacna je 10 dni sa mi zda, drzim palce..

a blahozelam Yukki a drzim palce ELi x-)
martina_maxian
28. okt 2009
ahojte,,
eli držím palce,,, mňa čaká prvá IA 6.11, ale tešíme sa.... nech ti to dobre dopadne a nech máš malú skoro doma..
yukki gratulujem.... skvelá správa,,, a čo tu bude? dievčatko, alebo chlapček? 🙂
maznacik007
28. okt 2009
MArtina Yukki super tesim sa z interakcii... jaaj.. aj ELi.. nejdes do NR v piatok? nahodou.. by sme sa stretnut mohli..

mati no tych susedov nezavidim.. to je pohroma... my sme teda v bytovke... ale taky maly vchod a slusny.. ja nechavam vo vchode kocik so vsetkym bycikle.. nezamknute.. a nikdy nic nezmizlo.. decka mi odbehnu kupit rozky a tak ked potrebujem... takze sme spokojni..

a co mame ten starsi domcek na dedine tam mame tiez fajn susedov.. aj pomozu ked treba.. takze ja sa nestazujem.. 😉

maly stale vykrikuje Kde je kde je.. rozrozpraval sa a pribral... Ninuska vyhrala na karnevale v druzine prvu cenu za masku tak bola vcera vytesena...

idem vas pocitat
adrianamickova
28. okt 2009
super 🙂 🙂 yukki,Kika 🙂
magimary
28. okt 2009
ahojte, od nás práve odišla sociálka(!!!) x-) , konečne :-N prišli a odišli(aspoň to máme z krku), ale prišli nečakane, keď som bola ešte v pyžame, ale potom keď prezvonila telefonom aspoň som sa obliekla, ale o upratovaní nebolo ani reči...ešte šťastie, že tu mám ten "udržiavaný poriadok" (keďže som sa dnes nemala v pláne ani z neho vyzliecť, keďže sa mi dooosť zhoršil stav... ( 8-( 😞 :-p ), nenormálne ma bolia pľúca, chrbát... vyzerá to na doktorku, ale zatiaľ sa tomu bránim... a aj s tomušom by som asi mala ísť, lebo dnes opäť 38-čky a prepadnuté a prevrátené oči, kruhy, bledosť, a najmä tiež neskutočný kašeľ (možno tiež pľúca... 😢 ) a v noci ďalšie z jeho "čísel Cirkusu Humberto" 8-( , mal zimnicu a triašku asi 20min. v kuse a nie a nie sa prestať triasť i napriek tomu, že tatik už na ňom ležal takmer celým telom...

no, skrátka, noc aj deň od veci,ale aspoň sa teším, že mám "hento" z krku... |-|

a pani a pán zo sociálky len položili tých povinných 10 (či koľko?) otázok, povypytovali sa na celý náš byt (hoci hovorili niekoľkokrát, že si ho pôjdu pozrieť, napokon nešli-asi ich odradil môj zdravotný stav...) a odišli (asi po polhodinke)...
magimary
28. okt 2009
a blahoželám všetkým interakčníkom... 😉
cairka
28. okt 2009
magi, gratulujem k úspešnej návšteve so sociálky 🙂 a teda vás tie choroby riadne drapli :-S držte sa
najjulinkaautor
28. okt 2009
Dvojičky spia... Fuuu bez mlieka šli, tak rev bol hrozný a ešte o chlp skor išli... Ale do 5 minut tvrdý... Mirka nehaja, ale ona chudinka navyše v Luckinej postielke, lebo jej už je zbalená... Ale potrebovala som par minut na dobalenie vecí... Lebo s nimi sa nedá...
lenkove
28. okt 2009
Juli,
stastnu cestu a drzte sa 😎
cairka
28. okt 2009
juli, šťastnú cestu. to už dnes vyrážate?
lenkove
28. okt 2009
Magimary
myslim na teba a skore uzdravenie... vsetkym |-|
najjulinkaautor
28. okt 2009
Dík.
Áno cairka.
zicon
28. okt 2009
Nuz a stretko v BA nebude?? Alebo mi zas nieco uslo??
najjulinkaautor
28. okt 2009
asi sa moc toho stihat nebude zicon.. .s kýmsi som dohodnutá , s kýmsi asi smola... pravdepodobne v piatok poobede bude IKEA, tak tam by sme čosi mohli stihnuť, ale uvidime
zicon
28. okt 2009
Piatok poobede IKEA moze byt, posielam ti IP.
najjulinkaautor
28. okt 2009
nič neslubujem. keby to vyzeralo nadejne, že deti budu v pohode, tak si hodíme rande 😃
maznacik007
28. okt 2009
mary gratulujem k nasteve uspesnej a prajem skore uzdravenie...

juli tebe stastnu cestu... a v piatok poobede sa pomotam po ikey... aj s detmi.. tak mozno sa steretneme
mixka
28. okt 2009
az bude nejaka hromadna stretanica myslite aj na nas, pokusime sa dovalit 😃
mixka
28. okt 2009
akurat papam zemiakovu placku x-) , kto sa prida 😃 ???
cairka
28. okt 2009
aj ja by som si dala veru...s kyslým mliekom...mňam ... pošli
maznacik007
28. okt 2009
mixka tak ja slintam az na monitor... zemiakova placka mnaaaaaaaam
mixka
28. okt 2009
jednu som dojedla a bojujem s chutou dat si este jednu 😃
cairka
28. okt 2009
mixka, provokuješ ]-(
už viem, čo si spravíme zajtra na obed 😎 alebo dnes na večeru? :-N
zicon
28. okt 2009
Tak nebojuj a daj si
mixka
28. okt 2009
nedam zicon, bolo by mi bleee 8-( ja mam nejake posahane travenie |-|
magimary
28. okt 2009
zicin, nečítaš všetky príspevky?
nevšimol si si, že včera si sa mohol stretnúť so mnou a s mexx v Ikea? či ty si vyberáš, koho chceš stretnúť a koho nie? :-N 8-( 😃
lebo my sme včera po tebe kývali, žmurkali a hovorili sme Tvoje meno, resp. prezývku (zicon) a Ty nič...! a bol si od nás asi 50cm...! :-p 😃
mixka
28. okt 2009
magi, mali ste ho zduchnut 😃 ked mna takto niekto stretne, kludne to spravte, lebo ja ciham len po krpkach 😃
magimary
28. okt 2009
mixka, my kým by sme sa len takto náhodne stretli, tak skôr asi krpky vyrastú a ty už nebudeš číhať... :-N
lebo, ja keď sa dostanem do Ikey, tak len ak sa udeje nejaký zázrak (typu: mexx) :-N
cairka
28. okt 2009
magi, mňa by ani vo sne nenapadlo, že zicona stretnem NÁHODNE v martine pri bežnom venčení dieťaťa...takže nikdy nehovor nikdy 😉 a tiež som ho musela osloviť ja, ale tie tmavé deti sú celkom dobrým poznávacím znamením 😃 a teda v ziconovom prípade aj pani zákonitá, lebo to už by bola veľká náhoda, keby to nebol on :-N