• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
yukki, gratulujem :dizzy_face:
28. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki,
ked neboli bodkovani, ked ste boli spolu malo by to byt ok.. Inkubacna je 10 dni sa mi zda, drzim palce..

a blahozelam Yukki a drzim palce ELi :dizzy_face:
28. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,
eli držím palce,,, mňa čaká prvá IA 6.11, ale tešíme sa.... nech ti to dobre dopadne a nech máš malú skoro doma..
yukki gratulujem.... skvelá správa,,, a čo tu bude? dievčatko, alebo chlapček? :slight_smile:
28. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MArtina Yukki super tesim sa z interakcii... jaaj.. aj ELi.. nejdes do NR v piatok? nahodou.. by sme sa stretnut mohli..

mati no tych susedov nezavidim.. to je pohroma... my sme teda v bytovke... ale taky maly vchod a slusny.. ja nechavam vo vchode kocik so vsetkym bycikle.. nezamknute.. a nikdy nic nezmizlo.. decka mi odbehnu kupit rozky a tak ked potrebujem... takze sme spokojni..

a co mame ten starsi domcek na dedine tam mame tiez fajn susedov.. aj pomozu ked treba.. takze ja sa nestazujem.. :wink:

maly stale vykrikuje Kde je kde je.. rozrozpraval sa a pribral... Ninuska vyhrala na karnevale v druzine prvu cenu za masku tak bola vcera vytesena...

idem vas pocitat
28. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile: :slight_smile: yukki,Kika :slight_smile:
28. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, od nás práve odišla sociálka(!!!) :dizzy_face: , konečne :sweat_smile: prišli a odišli(aspoň to máme z krku), ale prišli nečakane, keď som bola ešte v pyžame, ale potom keď prezvonila telefonom aspoň som sa obliekla, ale o upratovaní nebolo ani reči...ešte šťastie, že tu mám ten "udržiavaný poriadok" (keďže som sa dnes nemala v pláne ani z neho vyzliecť, keďže sa mi dooosť zhoršil stav... ( :rolling_eyes: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), nenormálne ma bolia pľúca, chrbát... vyzerá to na doktorku, ale zatiaľ sa tomu bránim... a aj s tomušom by som asi mala ísť, lebo dnes opäť 38-čky a prepadnuté a prevrátené oči, kruhy, bledosť, a najmä tiež neskutočný kašeľ (možno tiež pľúca... :cry: ) a v noci ďalšie z jeho "čísel Cirkusu Humberto" :rolling_eyes: , mal zimnicu a triašku asi 20min. v kuse a nie a nie sa prestať triasť i napriek tomu, že tatik už na ňom ležal takmer celým telom...

no, skrátka, noc aj deň od veci,ale aspoň sa teším, že mám "hento" z krku... :pensive:

a pani a pán zo sociálky len položili tých povinných 10 (či koľko?) otázok, povypytovali sa na celý náš byt (hoci hovorili niekoľkokrát, že si ho pôjdu pozrieť, napokon nešli-asi ich odradil môj zdravotný stav...) a odišli (asi po polhodinke)...
28. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a blahoželám všetkým interakčníkom... :wink:
28. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, gratulujem k úspešnej návšteve so sociálky :slight_smile: a teda vás tie choroby riadne drapli :confounded: držte sa
28. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dvojičky spia... Fuuu bez mlieka šli, tak rev bol hrozný a ešte o chlp skor išli... Ale do 5 minut tvrdý... Mirka nehaja, ale ona chudinka navyše v Luckinej postielke, lebo jej už je zbalená... Ale potrebovala som par minut na dobalenie vecí... Lebo s nimi sa nedá...
28. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli,
stastnu cestu a drzte sa :sunglasses:
28. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, šťastnú cestu. to už dnes vyrážate?
28. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magimary
myslim na teba a skore uzdravenie... vsetkym :pensive:
28. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dík.
Áno cairka.
28. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz a stretko v BA nebude?? Alebo mi zas nieco uslo??
28. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi sa moc toho stihat nebude zicon.. .s kýmsi som dohodnutá , s kýmsi asi smola... pravdepodobne v piatok poobede bude IKEA, tak tam by sme čosi mohli stihnuť, ale uvidime
28. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piatok poobede IKEA moze byt, posielam ti IP.
28. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nič neslubujem. keby to vyzeralo nadejne, že deti budu v pohode, tak si hodíme rande :grinning:
28. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary gratulujem k nasteve uspesnej a prajem skore uzdravenie...

juli tebe stastnu cestu... a v piatok poobede sa pomotam po ikey... aj s detmi.. tak mozno sa steretneme
28. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az bude nejaka hromadna stretanica myslite aj na nas, pokusime sa dovalit :grinning:
28. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat papam zemiakovu placku :dizzy_face: , kto sa prida :grinning: ???
28. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som si dala veru...s kyslým mliekom...mňam ... pošli
28. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka tak ja slintam az na monitor... zemiakova placka mnaaaaaaaam
28. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednu som dojedla a bojujem s chutou dat si este jednu :grinning:
28. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, provokuješ :angry:
už viem, čo si spravíme zajtra na obed :sunglasses: alebo dnes na večeru? :sweat_smile:
28. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nebojuj a daj si
28. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedam zicon, bolo by mi bleee :rolling_eyes: ja mam nejake posahane travenie :pensive:
28. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicin, nečítaš všetky príspevky?
nevšimol si si, že včera si sa mohol stretnúť so mnou a s mexx v Ikea? či ty si vyberáš, koho chceš stretnúť a koho nie? :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
lebo my sme včera po tebe kývali, žmurkali a hovorili sme Tvoje meno, resp. prezývku (zicon) a Ty nič...! a bol si od nás asi 50cm...! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, mali ste ho zduchnut :grinning: ked mna takto niekto stretne, kludne to spravte, lebo ja ciham len po krpkach :grinning:
28. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, my kým by sme sa len takto náhodne stretli, tak skôr asi krpky vyrastú a ty už nebudeš číhať... :sweat_smile:
lebo, ja keď sa dostanem do Ikey, tak len ak sa udeje nejaký zázrak (typu: mexx) :sweat_smile:
28. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, mňa by ani vo sne nenapadlo, že zicona stretnem NÁHODNE v martine pri bežnom venčení dieťaťa...takže nikdy nehovor nikdy :wink: a tiež som ho musela osloviť ja, ale tie tmavé deti sú celkom dobrým poznávacím znamením :grinning: a teda v ziconovom prípade aj pani zákonitá, lebo to už by bola veľká náhoda, keby to nebol on :sweat_smile:
28. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok