• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
tak potom je magi realnejsie, ze sa stretneme na kramaroch :grinning:
28. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas su jasnym znamenim dve rovnake a VZDY ruzove deti :grinning: to nema nikto :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mixka, myslím, že by som mixiaka odhalila hned na prvý kuk... :sweat_smile:
a zicona tiež poznám na prvý kuk (neváhala som, či je to on, či nie :wink:, bola som si 1000% istá) a najmä,keď zazriem jeho tichú a príjemnú spoločníčku držiacu sa ho za ruku/rameno...ale spoznala by som ho aj bez nej, ale nebola by som si tak istá... :sweat_smile:
28. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takto na prvy kuk odhalila laucik podla kika, lenze to som nemala deti so sebou a nedavala pozor na to, co kde vyvedu :grinning:
28. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz videla zicona s malym a zenou v ikei... :grinning: a uvidime sa teraz na stretnuti nahradnych rodin ak teda pride.. 5.11
28. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niekedy by som sa uz mala aj s mixkou stretnut aj s alex tu z MK.. co povies mixka?
28. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne rozmýšľam (čo tá chorá hlava nevymyslí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), že spíšem zoznam, kto s kým sa už OSOBNE pozná...
a budeme mať prehľad,kto sa musí ešte stretnúť s kým, aby sme sa vzájomne poznali nielen virtuálne, ale aj reálne... :sweat_smile: :wink:
28. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik, tvoje cislo mam a ked pojdeme do toho senca, tak ti volam :wink:
28. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a malo by sa uz konecne naplanovat nejake stretko, lebo je tu kopa ludi, ktorych veeelmi tuzim vidiet nazivo :dizzy_face:
28. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, malo :slight_smile: ale furt sa mu nejak nechce, tomu stretku sa naplánovať :sweat_smile:
28. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ho zacnem teda planovat ja :slight_smile:
28. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začni :wink: najlepšie bude, ked hodíš miesto a dátum, lebo to zas zapadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spacham nejaku tabulku a budete sa vyjadrovat... miesto a datum...
28. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam len, ze sa potom vacsina prihlasi a nepride :grinning: a sa potrepem niekam do tramtarie s detmi :sweat_smile:
28. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam nie :grinning:
28. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi to vazne :frowning2: :frowning2:

No nevsimol som si, mal som naponahlo.
28. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stáli sme pri tebe niekoľko minút...
práve ste s manželkou obzerali matrac do detskej postele... :wink:
28. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozrejme ze prijdem, a co ste ma neoslovili??
28. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viem, ze sa velmi nepozname, ale asi chapete nasu radist: od dnesneho dna sme o s v o j e n i !!!!!!!
28. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predosvojeny alebo osvojeny??
28. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz navzdy!!!!!!
28. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželááááááááááááááááááááám, púpavka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zicon, my sme schválne pri tebe nahlas hovorili, aby si si nás všimol Ty a nie aby sme my Teba oslovovali, keď si mal po boku svoju polovičku (aby sa necítila nepríjemne) :wink:
28. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super G.R.A.T.U.L.U.J.E.M
dakujem, je to teda parada...
Veru veru, Zicon, nabuduce uz do teba velmi drzo drgneme a ohlasime sa. My sme to zvazovali aj vcera, ale akosi sme sa neodhodlali. :grinning: :wink:

A s tou chorobou to vyzera u nas ako u Magimaryovcov. Odvcera uplne z kopca, kasel tuberacky huronsky, hrdlo, hlava, cele telo boli. A decko ma stale nevycerpatelnu energiu. :sweat_smile:

Jaj, a este moj muz vcera v IKEA okusil tie slavne gulicky, co sa na ne Julia tak tesi...a teda co ja viem... :sweat_smile: Ale mozno tomu raz prideme na chut...lebo omacka bola vyborna, len tie gulky mi akosi divne pripadali. :slight_smile:
28. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je normalne ze obcas stretneme nahodneho znameho, to nieje ziaden trapas.
28. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac vcera sa my skoro stal maxitrapas. Predavaju tam take uplne biele palice od metly a pani to niesla ako slepecku palicu v priestore medzi pokladnou 2 a vydajnym pultom stravy. V poslednom momente som si vsimol co ma v ruke, skoro som ju pod pazuchu doviedol k podladni. Asi by zirala.
28. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupaviena GRATULUJEM.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super správa.. :wink:
28. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mixka, ja by som ťa teda veľmi rada stretla osobne... A tiež som laculíka spoznala podla Kika, jeho som celkom dobre poznala z fotiek.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok