Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adrianamickova
4. jún 2009

kamoške dcéra v školke sponku pukačku dajako prehltla,bola panika veľká,ale ako vošlo tak po 2 dnoch vyšlo 😨
a pohoda

najjulinka
autor
4. jún 2009

no to sklo je ostre, inak by som nepanikarila.. .ale Lucka mi kaku hlasila "pali" a chytala sa za plienku.. .nikdy to tak nehlasilo.. .zjavne ju to škrabalo v plienke.................... je to také tenké dlhé sklo....

adrianamickova
4. jún 2009

ja viem,muselo to byť nepríjemne,moja 😖

magimary
4. jún 2009

juli, neboj...
keď už je vonku, je to to najlepšie...
A najmä, teraz už len naozaj pozoruj, či nemá čerstvú al. natrávenú krv v stolici (ale keď nemala doteraz, niet sa čoho báť 😉 )...
a ešte k tej krvi, ak by bola čerstvá, je to lepší prípad (je to z konečníka), ak by bola natrávená, je to z vyšších častí tráviaceho traktu... (to by bolo na okamžitú pohotovosť 😒 )...
ale, ak sa zatiaľ krv nikde nezjavila, neboj, bude dobre... 🙂
netreba ani volať doktorke,len viac pzoruj obsah plienky... 🙂

riťku má, predpokladám, v pohode...

najjulinka
autor
4. jún 2009

tak mary som to s lekarkou na fore skonzultovala... 24 hodin este sledovat... jednu kaku odvtedy už máme.. .pravdupovediac až som sa bála ist prebalovať... a minula som milion vlhčených vreckoviek a potom som sa v tom este fajne pobabrala.. .sakra.... kedysi to bola robota pre väznov s hovnami narábať.... 😝 Beeeee... V podstate ked to vyšlo von, tak je fajn... aj ja si myslim,a le radsej som sa chcela uistit od viacerých... a hlavne jeden lekársky názor aspon... a mám a fajn... tak som rada... ale aj tak je to nerv... lebo to také tenke skoro 2cm dlhé sklo.... ☹ čistý zázrak, že doteraz bez krvi... nebolo to totiž v tej kake ani zabalené moc.. .len tak špinavé od kaky... preto som si to hned vsimla.............................

magimary
4. jún 2009

no, každopádne, lucinku opatrovali všetci anjeli!!! 😨 😔
lebo fakt, pri takej tenkosti a dlžke skla, mala fakt šťastie... 😔
ešteže tak...
a tie nervy ti úprimne verím... 😖
ja som bola na tom podobne-po tom strašnou megaočkovaní... 😒

najjulinka
autor
4. jún 2009

Lucke zjavne nič nie je... Ale ja som chodila celé poobedie ako s nasoleným zadkom........... ☹ 😖
A zajtra som celý den detmi sama... a aj teraz... tak je to také, že cipana čo ked... tak este s dvoma detmi budem utekat na chirurgiu... jak cigáni. .celá perepuťa 😀 .. .ale vsak pri našej cigánočke máme narok na ciganske maniere............ no snad sa nikam utekať nebude.......

najjulinka
autor
4. jún 2009

joj a ešte samozrejme mobil nechal manžel doma, že ide hrať football a tak aj tak s nim pobehovat nebude....... joj milujem také... ja ked som to sklo videla, tak mna mdloby obchádzali....................................... 😢 😢 😢

najjulinka
autor
4. jún 2009

Som prihodila foto skla do albumu. .a to je z neho už trošku ulomené.. .lebo som skumala čo to je....

rita55
4. jún 2009

juli 😨 pri nej stali asi vsetci tam hore....ach jaj 😨

najjulinka
autor
4. jún 2009

ludia ja asi nezaspim dnes... uplne mi je na nič , ked si predstavim čo vsetko mohlo a može byť.........

smejka
4. jún 2009

juli no mala lucinka stastie....no hlavne ze je to vonku uz....ja si myslim ze uz to bude ok

najjulinka
autor
4. jún 2009

jeeejej jedna baba z ineho fora caka siedme bábo myslim... a hodila foto ultrazvuku.... a... a je to rovno aj osme babo 😀 😀 😀

magimary
4. jún 2009

juli, že ôsme 😅 😵 ...
krásne...

a to sklo_skutočne neskutočné, že sa lucinke nič nestalo (na 99% sa už ani nestane 🙂 )...

myslím, že viem, čo prežívaš...mne bolo v ten deň očkovania celý deň až fyzicky zle, čo som stáe tŕpla, čo sa vyskytne... 😖 ☹ , už som videla tie najhoršie scenáre-od epileptických záchvatov cez nevyjasnené kŕče-vyrážky až po... 😔 (smrť... 😔 , no, bála som sa aj toho najhoršieho, že čo keď mu tá megadávka ublíži tak, že sa mi nepreberie...keďže som čítala o prípadoch, kedy sa po bežných očkovaniach čatsejšie vykytol SIDS... 😔 )...

ale, myslím, že vy už máte najhoršie za sebou, tak sa upokoj a uvoľni...ver, že už nič horšie nebude... 😉 , keď ju Anjeli doteraz chránili, tak si to teraz nepokazia 🙂 😅 😉
myslím na vás... aby ste spokojne spali (Ty aspoň tak, ako lucinka)...

a Kaa ani nevie, čo sa udialo? 😕 ten ešte len bude prekvapený...

magimary
4. jún 2009

ozaj, my máme zajtra ďalší pokus s mandlami...
ráno nastupujem s Tomíkom na Kramáre a ideme na mandle... 😒
už by v tom musel byť fakt pes zakopaný, keby nám to opäť nevyšlo... 🙄
no, snáď už nestihne do zajtra ochorieť (aj keď aj to mse už zažili...naposledy 😝 )
a potom o dva či tri týždne by sme mali zmáknuť už konečne aj tie vajka... 😖

tak si na nás trebárs spomeňte... 😉

najjulinka
autor
4. jún 2009

Karol už vie. Je doma už. A samozrejme namäkko z toho, tak zas Lucinka vsetko moooože......... 😀 😅

Inak ukázala na zadok, že "au", okupali sme a kukli... Nič tam nemá.. tak bud ju stipalo od kaky (si nepamatam ci rano kakala, ale poobede až 2x) alebo hovorila Karolovi, že tam mala au... Joj taký čas keby radsej kecat este nevedela, lebo tým "au" nás akurát vystraší...

yukki
4. jún 2009

To viete že si spomenieme 😉

macocha
4. jún 2009

Juli, uups, to taký kus odbili z pohára a si nič nevšimli??? Lebo to museli čerstvo, keďže to bolo ešte v jedle. Budeme držať palce, ale hádam už je teraz ozaj za vodou.
😉
Magi aj Tebe držíme palce - teda Tomíkovi.

yukki
4. jún 2009

No, mne bolo dosť mäkko pri tej sklenenej trieske...len čítať o tom... 😖 neviem neviem čo by som ja robila...dúfam, že to už bolo všetko, čo Lucinka spapala...a vykakala 😖

macocha
4. jún 2009

Baby chysta sa niekto na letny pobyt Asociacie nahradnych rodin v Drotari?

dioliana1
4. jún 2009

Dobru nocku 😉

najjulinka
autor
4. jún 2009

fiha. kedy bude?

dioliana1
4. jún 2009

My mame stretko profirodín 11.6. na Sigorte 🙂

najjulinka
autor
4. jún 2009

Nas 12.6. čaká neurologia 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jak fajne, že je leto.. Dufam, že bude teplučko... Nech ich nemusim naobliekať.. .nech su šup šup vyzlečené oblečené...

macocha
4. jún 2009

Juli 12. - 18. 7. Ak to teda patrilo tomu Drotaru.

najjulinka
autor
4. jún 2009

aha... a ako sa da prihlasiť alebo kde info dostanem... cena a tak.. .či to len pre pozvaných???

macocha
4. jún 2009

Ja neviem, došlo mi to mailom, tak asi nie len pre pozvaných, ale písali že kapacita obmedzená...
ak dáš mailovu adresu do IP, prepošlem 🙂

najjulinka
autor
4. jún 2009

kludne aj sem: najjulinka@azet.sk - to je taký verejný mail 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. jún 2009

baby ja to sklo nemožem ani vidieť.. mi je až zle... 😠 😖

macocha
4. jún 2009

Ti verim, ze je to tazke, ale asi radsej sa snaz nepozerat... budete pozerat o rok, ako na raritu, ako pomaly zabudnutu spomienku 😉

Mas tie info v maili. Len sa chcem opytat, Ty uz si bola s nimi na pobyte? A tie co organizuje Tvoja mama, oni nejako spolupracuju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre