• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
A pravdu najjulinka ty si to vedela?
11. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až plačem :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuzasne, velmi vam to prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2009 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: krasne klobuk dole :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka Maxian mate nadherne deti.... :dizzy_face: /

:dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vbehnem vám sem...

najjulinka....ani neviem, ako to napísať, nenapadajú ma žiadne vhodné slová...ale hádam len toľko - klobúk dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je to naozaj úžasné, čo s manželom robíte...to chce srdiečko veľké ako 2 svety, nie jeden...
prajem vám a aj vašim detičkám - tie ktoré máte ale aj tým, ktoré k vám ešte určite prídu.....všetko dobré
11. nov 2009 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koki :grinning:
juli zlati ste :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne nas to doma dojalo a to sa pozname osobne :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fuuu ludia linky žhavé, naskakuju mi tu okná zo skypu a pod....... ludia u nas teraz preťažený kábel k počítaču... fuuu...
ale vystrihli Lucinku zo študia ako robila šou.... (To Karola až nastvalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
11. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska až kričala, že "kde berú lucku" ked prišla vaša babi po ňu :grinning: :grinning: lucku pozná z fotiek :wink:
11. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a hlavne Julinka.Oznamovala som všade u znamych,že bude julka čo ju ,,poznam" bude v telke nech pozeraju ale take slzy štastia mi tiekli.Bolo to nadherne vysnívane naozaj krasne.Julinka všetko naj do dalšich dní želame cela rodinka :dizzy_face:
autor
mixka to načo pišeš, že sa pozname osobne??? háááá??? to sa tu musiš chvastať, že celebritu maš za kamošku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
najjulinka - krásne detičky máte!!!

Tie dvojičky sú strašne krááásne :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka...slniečko......dvojky...nádherní......Dominička, bábo...Lucinka chorúšik, veľká kočka už...krásne detičky. :wink:
11. nov 2009 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka bola na natačani chorá... V podstate sme mali asi najhoršiu noc v živote pred nami , ked u nas nakrucali sen.. .takže tak... jednu noc neprespatú čerstvo za sebou a druhu ešte brutalnejšiu pred sebou... keby natačali o den neskor, tak sme tam uplne živé mrtvoly všetci....
11. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka bola úžasná, z tej bude dobrý kvietok, ked sa poriadne udomácni :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie ostatne veci mate?
11. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka, po tomto vysielani bude po detoch dopyt, krasne su, okate, roztomile, nech sa im najdu skveli rodicia :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najjulinka bolo to krasne :slight_smile: obdivujem tuto vasu pracu baby, fakt, klobuk dole
a najjulinka mas nadherne deticky :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martina myslim, že si našla deti v hodine dvanastej... zajtra napriek nestrankovému dnu na soc. uradoch budu stať rady zaujemcov o dvojky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Juliiiii až teraz ste medíálne hviezdy :dizzy_face: užáááááásne supeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face:
juli, boli ste hviezdy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
juli, ale vsak to vsetci vedia, ze sa pozname :grinning:
autor
zicon ešte čosi sme rozdali, predali... a kona sa zbavime asi tiež.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukana, maximalne tak asi o mMrku može byť dopyt.... ostatné smola.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
11. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt? Lucinka na nom nejazdi?
11. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď vravím, že mala choručké oči... :pensive:
11. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok