• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
ahojteeeeeeeeeeeee, už som doplakala,,, ja som to pozerala len pred chvílou, lebo som ešte trčala v práci... ale Martin mi to nahral,.,,,,
no Juli bola si tam perfektná,,, super ste všetci... ale moji dvojky sú najkrajšieeeeeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
naše malé veľké lááááásky... ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli máš pravdu,,, teraz bude určite nával na socke... všetky budú chcieť moje hviezdičky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a kde ste vlastne tie plienky odlozili? :slight_smile:
11. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a povedaa si vašim známy, že sa majú dnes večer pozerať na "vaše" deti?... :confused: :pensive:
ja by som bola na tvojom mieste tiež hotová... :dizzy_face:
11. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinika na objem ich tak vela nebolo.. to bolo "duté" auto.... ale počet sedel, tak ako Vilo vravel... a polku si nechal decák, takže tak asi.
11. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za prvou veou mal byť tento smajlík: :sweat_smile: a nie tento: :pensive:
11. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno všetkým som povedala,,, a podla ohlasov všetci pozerali.. :slight_smile:
pridala som fotky z IA.. :slight_smile:
11. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onečne sa môžem mrknúť aj ja!!! :dizzy_face:
a hned idem na to!
11. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké krá :dizzy_face: sne deti!!!
odkiaľ sú mi len známe?!?... :grinning:
teraz budú mať v tom (menejznalé) koníkarky mierny chaos... :sweat_smile: :wink:
11. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary ja mam pocit, že tu menej znale konikarky ani nie su dnes :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka nadherne fotky a este nadhernejsie dvojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mati, už máš vybraný kočík? :sweat_smile:
uz som sice videla tie fotky aj predtym ale musim to napisat..

nemormalne sa k sebe hodite .. a tvoj muz s Marketkou.. no uzasne.. uplny tatino.. :dizzy_face:
11. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary... inak my sme na rovnakej vlnovej dlzke.. momentalne.. akurat som sa to mati isla opytat cez skype :grinning:
11. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magy,, už mám vybratý, okukaný, ale ešte som ho neobjednala.,.,. ale už to dlho nepotrvá a objednávam,,, :slight_smile: ešte sa v nakupovaní len rozbieham... :wink: :wink: :wink:
11. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja by som už hniezdila a nemôžem, tak aspoň hniezdim s inými... :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
11. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je super,,, ja sa snažím tiež.... ale ešte mám pred sebou sťahovanie, tak sa trochu brzdím... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja kcem hniezdiť.. l ekým nemam dalsie deti doma, tak netuím čo dojde... lebo aj ked sa dá rezervačka na niektoré deti, tak preda nikotré deti postretne to šťastie, že su hned fuč v rodine na furt :wink: tak možu sa minuť skor, než by k nam mali dojsť...
11. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak mary.. poznam.. inak ja uspokojujem svoje chutky momentalne cez sestru co caka dievcatko v januari... :grinning:

juli sak ja mam pocit ze ty hniezdis takmer pernamentne :grinning:
11. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a vybrala si si ten, čo si hodila vtedy link (bumbleride)?
11. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tento rok to bolo brutalne ..tolko porodov za rok asi každu ženu vyšťaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyzera to tak, že dalsie rodime až v 2010.. .celkom by sa to hodilo. .zašli by sme s našimi troma zvyšnými pokladmi na sankovačku na Oravu, nech si užijú aj normálne detstvo, nie len to kolektívne u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak toto mi pride nefer voči detom, že mnohe veci nemožme, že je nas tak vela.. hlavne nefer voči lucinke, lebo ostatnísu u na chvilu,a le ona furt... ale kceme po odovzdani vždy brať dovolenku a dobehnuť a nabehnuť také veci čo normalne nemožme... a viem, že ako luck abude odrastať, tak už to nebudu také jasle... že sa nam to stale viac a viac vekovo roztiahne... vsak zacali sme s vekovým odstupom 26 dni.. teraz je vekový rozostup skoro rok a pol a teraz dufame v menšie bábo ako dominika a zas sa to natiahne trošku vekovo.. ono to ma nevyhody ale ja vyhody ked su deti v cca rovnakom veku... len teraz mame 4 deti vo velmi naročnom veku... proste plno veci to dokaže, ale ešte to nevie odhadnuť čo ano a čo nie...
11. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky lucim sa idem spat..

ten bumbleride.. bol krasny... :dizzy_face: aj ked mne sa uz na take vacsie deti paci aj cossatto.. :wink:

juli upln eta chapem.. sak si zoberte dovcu.. nech sa trosku zrelaxujete... a aj lucka si vas viac uzije..
11. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno magy,,, ten bumbleride som si vybrala... :wink: páči sa mi vyzerá taký pevný,,, :slight_smile:
11. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rodinka Julinkina boli ste nádherní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
držíme Vám palce všetkým a pozdravujeme

tá Orava by určite stála za zváženie ved vieš prečo,lebo potom navštívite aj nás :slight_smile:

hlavne všetko naj dvojkám k novým rodičom a úspešným IA

STE PROFÍCI :wink: :wink: :wink:
11. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak potom budeš referovať, ako si s ním spokojná a odkiaľ ho napokon berieš?
11. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akú farbu?
11. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ktorú farbu martina? :grinning:
11. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné,, všetko ti potom poreferujem a možno dáme potom aj nejaké stretko.. :slight_smile: a idem ho objednať odtial, čo si mi ty poslala tú linku... :wink:
autor
mary mame jasno čo kceme vedieť, len ja sa pýtam jak tatr :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
juli, my sme už fakt diagnostická kategória... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok