• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
juli akoze decak vam ich zobral? alebo vy ste im darovali??
11. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čitam reakcie k tomu linku z uputavky na dnesnu relaciu a presne dakto pise, ž enepovie karol ine kao "ty koky"... a presne som pislaa, že to zostrihali, ajk keby ine nehovoril :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo už.. .a už tam ktosi o dvojky piše, že ich kce.. ja som to vravela.... že o dvojky sa pobiju....
11. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no premýšlam nad tou čiernou Lava, alebo červenou Ruby.... páčia sa mi,,, :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,ťažký výber... mne sa asi páčia všetky... :sweat_smile:
ale ten čierny sa mi pre černičky zdá príliš čierny... :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
11. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja červenu nemusim,a le zas je to bezpečnejšia farba ako čierna :grinning: :grinning: :grinning: Ja by som brala čiernu asi - neutrálna farba a možeš dať deti v hocakej farbe do kočíka a aj ty sa do hocakej farby možeš obliecť a vždy sa ti bude hodiť.. ked budeš túžiť po zmene, tka im das proste inej farby deku na nohy alebo čosi a máš hned uuuplne iný kočík :wink:
11. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi aj mne tak,,, ale pekný je,,, :wink: :wink: mne sa ten zelený moc nepáči.,,, to by bola si tá posledná voľba... :wink:
autor
čierny pre černičky to je fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
fíha už to tam je. ..su rýchli :fearful:
11. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá už spííííte???? :wink:
11. nov 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nieeeeeee :wink:
11. nov 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akurát som Dominike mliečko davala.
11. nov 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina blahoželám ku krásnym detičkám a nech Vám dobre dopadne súd :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka a veľmi sa mi páčila Tvoja veta,že aké dajú také budem ľúbiť veľmi krásne.... :sweat_smile:
11. nov 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vivien ale je to tak.. akože jasne , že to trvá kým ich človek lubi, však su to vlastne cudzí ludia,a le ťžko sa "vyberá"... proste je to tak ako som povedala :wink:
11. nov 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien ďakujem,,, sú úžasné a veľmi sa na ne tešíme,,, veľmi...:slight_smile: Ja sa ich už neviem dočkať.. :wink:
12. nov 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fuuuuha už je zajtra... Idem asi do hajan....
12. nov 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja,,, je mi smutno za dvojkymi, stále to tu dookola pozerám,,, :slight_smile: Ľúbim ich,,, veľmi... krásne sú... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko,

ja som sa uz vecer nedostala k netu, ale dychtivo sme pozerali. :wink: Fakt, Juli, uplne ina si bola v studiu, ked ta namalovali, som pozerala prekvapene, ze aky rozdiel to urobi na kamere (teda akoze nie zeby si bezne zle vyzerala, len velky rozdiel v tych "obycajnych" zaberoch). :wink: A tiez som bola prekvapivo chvilami dojata, co ja nezvyknem byt, ale cele mi to tak milo a dojimavo vyznelo vcera... :slight_smile: Jaaaj, a ze Ká je teda velky sympatak, sme chceli povedat... :wink:

Mati_Maxi, som obdivovala tvoje deti, ze ake su uzasne cokoladkove, a hovorila som MM hned, ze tie Juliine dvojicky si teraz budu brat taki ini manzelia, taki krasne blondavi obaja, budu exoticky vyzerat. :grinning: A sa pytal, ze ci tiez si baba z Konika, a ked som vravela, ze ano, tak sa smial, ze to uz jaka sme tu uderka... :grinning: :wink:

Zicon, naaahodou, ja som pozerala vtedy velmi zhavo aj to tvoje varenie... :wink:
12. nov 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno. Robím si kávu. By som ešte spala.... :rolling_eyes:
12. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinka boli ste super vcera :dizzy_face:
12. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno... Juli, ja som kávu práve dopila,, Som v práci, ale dnes len krátko, nemám tu šéfa,,, tak mám konečne veget... :slight_smile:
Inak dostala som nejaké IP, že či tie dvojky neboli náhodou v Modrom z neba... :slight_smile: No ja budem mať čoskoro roma filmové hviezdy....:slight_smile:
Inak možem tu nechať ten album z fotkami z IA, alebo to mám vymazať... :wink:
Krásny deň prajem všetkým... ........ a idem objednať kočík... ale akú farbu... ?? to je dilema... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina.. tie foto si kludne nechaj..

a posli este raz ten link na kocik.. nechce sa mi to dohladavat :grinning:
12. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram az teraz :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204012
tak baby raďte, ktorá farba, je pre dvojky najlepšia... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci aj spicy ale nakoniec by som sa rozhodla pre lava.. a farebnejsi fusak alebo deku...
12. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiež páči aj tá červená (pre dvoječky asi najviac), aj čiernai (veľmi, ale z nej by som mala obavy-aj vyblednutie aj také pocity, že čierne kočíky mi boli oddávna nesymaptikoš, ale tento sa mi aj tak páči...ale mám pr ňom také zmiešanejšie pocity), ale mne aj tá zelená... :dizzy_face:
ja by som ale pristala, keby bola nejaká tmavomodrá (ale taká tam nie je :sweat_smile: ),lebo k takej mám všetky doplnky... :sweat_smile:
12. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu spicy som videla na "živo fotkách", ale nepôsobila na mňa až tak dpobre...tie farby sú v skutočnosti (na tej oranžovej) také tlmené...a ani tá kombinácia s tou modrou mi až tak nesedí...
ale čierna s farebnou dekou nie je zlý nápad... :wink:
12. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok