• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
ale zväčša to býva tak, že do rodiny ide PRÁVE to, dieťa, ktroé to NAJVIAC potrebuje (zdravotne, časovo, deprivačne...), akže výber ee... :pensive:
13. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak¨potom to budem musiet asi odlozit na neskor...alebo zeby dam svoje do Ded a postaram sa o opustene :grinning: :grinning: ?
a je to skoda, lebo mne jedno, ci biele, ci cierne, ci zlte, ale zdravot. postihn., alebo vazne chore by som fakt teraz nezvladla...no nic, mozno spravim aspon pripravu a uvidime...ide o to, ze by bolo skoda ma "nevyuzit" len preto, ze mozem len "zdrave" /je mi jasne, ze bude aj chjore, ale ine su bezne detske choroby a ine, ked musi byt hospitalizovane...
a neverim, ze najjulinka si dvojicky "nevypapulovala" :grinning: :grinning: :grinning:
a skoda nevyuzit kym som na MD, za tie dva roky by som vypiplala sopar deticiek mozno...
13. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na odlahcenie.. moja Ninuska... chce aby sme si zobrali este dievcatko cinanske.. a musela som jej najst na nete nejake cinske meno takze to bude Luvan che /tak sa to cita/ a zevraj jej to lotosovy kvet..

a kym k nam pride tak si ju vyrobila z papiera a spi s nou.. atd...

a martinka ma dvoky vybrane uz dlhsie.. nebol o ne dotvedy zaujem v zmysle interakcii a pod... a to ani o nasho Danka.. /hoci je zdravy a v domove od narodenia/ a mna teraz zastavuju ze aky krasny chlapec... ze by takeho hned brali... :grinning:
13. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zaujimave, som myslela, ze take zaujimave deti si hned najdu domov... :frowning2:

a ¨Ninuska je zlata :slight_smile: , moje zatial nie su take uvedomele :sunglasses:
13. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a na odlahcenie aj ja- mojmu Simonovi - rytierovi - akoze zly bojovnici ukradli mec...a ja mu vravim, ze ako je to mozne, ze si ho nestrazil a dovolil to..a on, ze : nemal mec pri sebe, lebo bol na dovolenke :grinning:
13. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzus, aj juli dostala dvojky, resp. jej muža (len preto zamestnali!, lebo ako jeden z mála/z nikoho, kto bol ochotný vziať dve naraz), lebo PRÁVE ich potrebovali akútne umiestniť... :confounded: , určite si ich nevypapulovala... :wink:
13. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a,zuz, doplň si pas..., aby sme vedeli, o kom hovoríš... :wink:
13. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojky cernoske.. su mojou srdcovkou... aj som ich velmi chcela ale Boh osud nazvite si to ako chcete to zariadil inak... a poviem ti ze ma dost trapilo ze co s nimi bude.. a preto som bola velmi velmi rada ze si nasli novych rodicov.. a ako bonus budu byvat relativne blizko nas... :grinning:
13. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznačik,,, no ja som veľmi šťastná,,, že to Boh, osud,,, zariadil takto... :slight_smile: veď zas niekedy dáme kávu, aj s dvojkami... :slight_smile: ale už ti ich nedám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, doplnim, ale teraz nemozem, mam "bojovu pohotovost" :grinning: , az vecer.ale na modrej streche mozte kuknut moju kuchynu hehjehe :grinning: :grinning: :grinning: ..
maznacik, fakt som v soku, lebo by som povedala, ze sa o dvojky ludia pobiju :astonished:
13. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzus, veď sa som sa o ne bila,,, celým srdcom... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyslo! aspon dufam...je to uz uzarete, alebo?
13. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matimaxi, :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:

zuzus, ale jedno je: dvojky "na prvý pohľad :dizzy_face: " a druhé je: "ich papiere :pensive: "..., však mati...
13. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno magi,,, presne ako píšeš.... :slight_smile: No ale my ich už máme vo svojich srdciach a odtial nám ich už nikto nevezme... NIKTO!!! a ideálne to bude, keď budú už aj doma... :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...asi si neviem ani predstavit... :frowning2: ..no, hlavne, ze to dobre dopadflo a budu mat rodinku..a ja idem nakrmit najmladsieho clena, pa zatim..obcas nakuknem, popri nahanani zlych bojovnikov :wink: potom
13. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky

ja zacinam dumat, ze budem robit profi :grinning: budem tu s vami stale na nete kvakat a nemat umiestnenie :zipper_mouth: :zipper_mouth: :cry:

no nic, idem nam vybrat na zajtra vylet, nech sa odreagujeme a pisato-pracovato :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary
skore uzdravenie :pensive: a Lukasko sa ako ma?
13. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove,dík! :wink: dala som si movalis, tak sa snád skoro rozhýbem...musím :sweat_smile:
a ZAJKO ( :zipper_mouth: ) sa už má fajn, sem-tam ešte zachrípne a zakašle, ale pohoda... :wink:
pozor, leni, na pusu... :wink: :confused: :zipper_mouth:
13. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:zipper_mouth: :zipper_mouth: som zabudla ako na smrt :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, ze ste zdravi :dizzy_face: inak si predstavujem ako ti tecu nervy, ale neviem si to predstavit :grinning: (zahovaram a srdce mi busi ako zvon :zipper_mouth: )
13. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja nie som kontrola, ani nic podobne :sunglasses: , ale chapem tym narazkam :wink: , tiez som chodila na bbtko ne jadno forum , potom som zistila, ze niekto tam len tak pride bez prihlasena, vynasa...tak sme si vytvorili sukromne forum :wink:
13. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nech ťa neporazí, ja som sa snažila len tak v dobrom... :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
a nepatrilo to voči nikomu (zuzus), ale tak všeobecne...
ja som na to citlivá (nie osobne, ale pracovne :zipper_mouth: ) a pritom viem, že aj sama sa prekecnem... :sweat_smile: :zipper_mouth:
lebo mi to (mlčanie a zatajovanie :zipper_mouth: ) nie je pirrodzené..., ale musím...
také sú pravidlá a ja ich rešpektujem... :pensive:
13. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, vy nieste koníkarky, ale kočíkarky... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

k môjmu malému chorúšikovi sa pridávam aj ja... prevčerom sa so mnou rozdelil o lízatko a zjavne aj o bacily... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a bola som s Maťkom u očnej a tá rozhodla , že Maťo má ísť na operáciu, lebo to očko mu uteká stále viac... a tak to vyzerá, že jarné prázdniny strávi v nemocnici... :frowning2:
13. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko najlepšie maťkovi k narodkám!!!on to má tak blízko pri sebe? aj narodeniny, aj meniny?! :sweat_smile:
a vystihla si to! sme kočíkarky, nie koníkarky... :grinning: :grinning: :grinning:

a uzdrav sa!...
13. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary
no ved to :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Mayp
moji zlatusikovia.. drz sa... a Matkovi dodatocne vsetko naj :dizzy_face:

dnes vsetko naj Stankom, ak tu takeho mame :dizzy_face:
13. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne magimary :wink: , ja mam tiez podobny profesionalny komplex :grinning: ..
u nas po tyzdnoch konecne svieti slniecko a my sedime doma s kiahnami... :angry:
ach jo, idem dovarit obed.
13. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som už tému kočík uzavrela,,, objednala som a hotovo... :grinning:
13. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem variť,,, dnes som nešla do roboty,,, už ma to tam akosi prestáva baviť... :slight_smile:
ešte aj koláč chcem upiecť... Večer príde brat s tehotnou manželkou zas pre info,,, :grinning:
13. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ani mne by sa nechcelo :grinning: ...musis mat plnu hlavu dvojek :grinning: :grinning: ...ja by som asi ani nespala keby som vedela za ake konkretne dieta (deti) bojujem...
13. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, presne tak,,,mám plnú hlavu dvojek,,, :slight_smile: No spať už celkom v pohode spím,,, ale pred IA,,, som niekolko noci prezehlila, preupratovala a podobne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok