Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

silviaa
13. nov 2009

verim, verim 😀 ....nemas teraz nakupovaciu maniu? ja by som asi nic ine nerobila iba hladala krasne malicke vecicky...xixixi

magimary
13. nov 2009

ozaj, veru mati, tému kočík si síce uzavrela, ale včera si spomínala aj , že sa chystáš (včera) na nákupy...aj si niečo zohnala 😕 😅
a presne viem precíiť, čo cítiš a čo máš v hlave... 😵
to je to úžasne, vzrušujúce hniezdenie... 😵 😅

suezana
13. nov 2009

Keby ste ma videli 😀 čítam, vaše príspevky, malá mi doniesla bábiku Chouchou a usmievam sa na ňu a nežne ju upravujem 😀 😀 😀 tú bábu 😉

ralanka
13. nov 2009

ahojte babky ja len na skok 🙂
zuzus vitaj! 😉 🙂
zuzus nemusíš sa báť, že budeš trapošiť my čakáme síce na adopciu nie na profi ako chceš ty ale už 2 a3/4 roka a furt ked sa niečo opýtam čo povedali tety na úrade tak sa cítim ako idiot lebo tu mi baby z praxe povedia úplne niečo iné takže z toho si nič nerob 😀 😀 😀 😀 😀 . Môj názor pokiaľ nemáš jedno dieťa takto bud profi adopcia alebo pestún. tak stále nevieš o čom to poriadne je až ked si to neotestuješ na vlastnej koži súdy a iné vybavovačky. Takže aj ja sa stále považujem za amatéra 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. nov 2009

Ahojte. Dvojičky su pridelené a nie mne ale manželovi... Takže tak ako dakto napísal... 😉
Lucka s Mirkou samé zatancovali "kolo kolo mlynské" - tj. ja som nemusela s nimi do kruhu... No škoda, že to nemam natočené 😵 😵 😵 😵 😵

ralanka
13. nov 2009

u nás nič nové som bola osobne v MT sa opýtať, že momentálne majú útlm, že sa nerodia detičky no tak zas nič ☹ ☹ ☹

najjulinka
autor
13. nov 2009

ralanka takto pred 2-3 rokmi to v novembri u nas vypuklo a mali deti taký kooopec, že davali aj pohlavie vybrať a že brutálne poskočil poradovník, že takmer všetci sa naraz dostali na rad 😉 na zimu to inak vždy ide viac... 😉 len teraz je ešte teplo... tak treba vdufať v sneh a mrazy 😝 😝 😝 😝 😝

ralanka
13. nov 2009

no minulý rok sme sa tiež cez zimu nepohli začiatkom decembra nám povedali, že sme ôsmi a do apríla bolo len jedno dieťa tak dúfam, že túto zimu to bude lepšie 😒

magimary
13. nov 2009

tak, my sme okúpaní, hlavička umytá, nechtíky ostrihané,skrátka komplet kompletka... 😅
a zjavne je Zajik spokojný s kompeltkou a teraz si tu spokojne búcha dreveným slonom po drevenom stole 😝 😅
práve som tiež odosielala aktuálne fotečky malého, takže ide...(do zoznamov)... a zároveň som sociálnej prezradila naše "úmysly"... 😉
celkom sa s nami tešila a naznačila dobré výsledky (samozrejme, že to nezávisí od nej, ale poteší to... 😅 )... 😉
no, uvidíme...
len naše papiere z úradu stále nedorazili do návratu!!! 😠 skrátka úrad ešte nevyslal žiadosť o našu prípravu v Návrate...nechápem! veď kedy tu už boli?!!! 😠 😖
stále som v kontakte s návraťačkami a stále nič nemajú... 🙄

najjulinka
autor
13. nov 2009

naše papiere došli k priprave, ked už sme s pripravou začali... tak som išla posuriť na urad a akurát to poslali vtedy, že čakali na odpis - odpis niekedy trvá dlho...

najjulinka
autor
13. nov 2009

a z uradu na navstevu tiež boli až ked sme chodili napripravu...

bubi35
13. nov 2009

ahojte.Julinka ked si písala do modreho z neba za aku dlhu dobu sa ti ozvali?

najjulinka
autor
13. nov 2009

23.8. som pisala a určite sa mi ozvali ešte v auguste. Možno 31.8. - to neviem, ale určite ešte v auguste... 😉

bubi35
13. nov 2009

no tak som zvedava lebo ja som im tam pisala už 2x teraz tak snad sa ozvu.

najjulinka
autor
13. nov 2009

ale ono to bolo také predbežné.. to naviackrat telefonovali a aj rôzni ludia telefonovali z Modreho z neba... 😀 😀 😀 😀 A potom naraz dakedy v štvrtok sa ozvali, že v sobotu 3.10. pridu točiť, či OK... Tak sme boli s mužom na rozvod, jemu to pripadalo ako brutál, že ani nie za 48hodin nabehnu kamery... 😀 😀 😀 😀

bubi35
13. nov 2009

tak to troška poznam lebo bracho bol vo vymene manželiek.A tam cez tyžden švagrina volala,že sa hlasia a cez vikend im užaj volali,že sa uskutoční vymena.V tomto su dosť pohotoví ale to by mi nevadilo ja to chcem pre rodičov.

najjulinka
autor
13. nov 2009

STV1 😉 teraz!!!!!!

bubi35
13. nov 2009

no teraz to je asi tema čislo 1 všade.Pekne si to naštartovala 😀

magimary
13. nov 2009

kto to tam bol v tom dámskom magazíne ako profirodič? neviete? 😕

cairka
13. nov 2009

ahojte.
teda človek sa tu pol dňa neukáže a nestíha čítať 😕
už ani neviem na čo som chcela reagovať 😅

najjulinka
autor
13. nov 2009

jáj inak k šikovnosti deti som kcela.. .včera rano mareček do pol pasa vyzlečený.... len punčošky mal... (spava v pančuškach, bodynku a v overalikovom pyžamku - lebo prikrývka u nich nehrozí)
Mirke zas nevadí, že si tie prsty cmula cez tričko, takže sme si moc nepomohli asi............. a keby bola šikovná jak dvojičky, tak si to tričko aj dole dá 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. nov 2009

A Lucka dnes svoj slovnik rozšírila o slovo "narodil"... takže už čohvil ami bude vedieť aj otázky položiť.. .zatial este asi echápe čo to je, lebo nema to ako pochopiť... ale slovo už je v jej hlave... 😉 😀 😀 😀 😀 Som jej vysvetlila zatial, že ked sa dakto narodi, tka že to je najmnšie babo akoé može byť, že menšie už byť nemože - niečo v tom zmysle... Tak si to nechala vysetliť.. .celkom sa jej to pozdávalo a prirovnala to k bábike... lubi babatka a lubi ked je dačo malilinke.. .ona vie objimať aj malilinke koliesko z autička alebo malilinku paličku, lebo proste vie, že malilinke vecičky na to su 😀 😀 😀 😀 😀 na lubkanie... 😀

bubi35
13. nov 2009

no to je tak aj u nas juli.Musia byť oblečení na noc lebo paplonik nema šancu a to Mareček už dokazal komplet sa vyzliecť a okoštovať kaku lebo aj plienku dal dole a akurat tam bola.Bol ako od čokolady 😀 😀

najjulinka
autor
13. nov 2009

bubi my sme dorazli skor ako sa povyzliekal komplet... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Marketka sa raz kompletne, ale nekakala, len pišala, ale musela ešte pred hajanim, lebo postel bola komplet opišana... inak matrac by jej neuschol do večerneho hajania, ešteže sme mali jeden nazvyš... resp. Domča ma aj ohradku , tak z Dominikinej postielky matrac som dala Marketke...

bubi35
13. nov 2009

no on vtedy poobede hajal a bol uuuuuplne tichučko ako keby spal tak som nechcela otvarať dvere.Ale už sa mi zdalo,že podozrivo dlho haja a ked som otvorila tak vysmiaty Marek s čoko na tvaričke.No čo by si mu na to povedala.Smiala som sa aj ja.Išli sme rovno do sprchy a hotovo 😀 .Ideme von je krasne u nas.

zuzus1
13. nov 2009

Jeeej baby, Vy mate ale coko zazitky ! 😀 😀
My mame Dorku, ma 2,5 roka , teda asi trosku starsia ako Lucka a robi to iste, mojka vsetko male..pozna taku pesnicku malicek od p. Nagy a deti a na vsetko vravi:n juuuuj, mami, to je malicke !!!!ako malicek 😀 ...

maznacik007
13. nov 2009

takze podavam hlasenie.. vazime 9.3 kg... v auguste sme mali necelych 8 kg.. ked k nam prisiel..

prepacte ze nereagujem na vas.. vecer pocitam a napisem

mayap
13. nov 2009

mary, k tým Maťkovým oslavám...
...my sme mali najskôr meno (teda MM mal vymyslené), potom prišlo dieťa a následne sme zistili, kedy má narodeniny. no toto meno mu ohromne seklo, takže tak. ešteže má aj druhé narodeniny v decembri... 😀

najjulinka
autor
13. nov 2009

Inak dnes je piatok trinásteho... Je tu u niekoho poznať? U nás nie velmi. Nepršalo cez den - aj doobeda aj poobede som vybehla s detmi von... Cez ich spinkanie dokonca slniečko svietilo...

martina_maxian
13. nov 2009

ja som to vobec nepocítila, že je piatok 13. mala som celkom fajn deň. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre