Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
16. nov 2009

no u nas lego tiež ostalo...
jasne, že aj ine hračky... 3 bábiky z nejakého tuctu som si tiež nechala - tie oblubenejšie, krajšie.. .ostatné su rozdané....
a aj iné pakarinky sme si ponechávali
ale Lego sa nerozdávalo u nás... dokonca ako deti sme sa dohodli, že sa Lego nebude deliť, že si ho nikt nevezme svojim deťom, ale ostane u babi aby mali naše deti aj u nej čosi... - toto sme sa dohodli ako deti... jediné putovné je Duplo - to mal brat len jednu sadu a tak tá putuje - už bola u synovca, teraz je u nás... a raz skončí u bratových detí.. .ale to lego je škoda deliť a hlavne nevieme ako... dostavali sme ho aj spoločne a tak.... kdežto duplo je jasne bratové - ten ho dostal... 😀

najjulinka
autor
16. nov 2009

cairka vieš ja som lego kupovala s mužom, ešte sme neboli svoji pre naše deti 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz to Duplo z penazi deti, vsak jasne.... ale nie je tom, že sponzor.. jasne bolo by toho menej, keby tak ako doteraz,a le nesklzla by som k neznačkovemu v tomto... 😀

zicon
16. nov 2009

Cairka Myslis si znacka Lego by bola znackou bez napadu a kvality ktora je pre inych nedosiahnutelna. Ja myslim ze nie.

najjulinka
autor
16. nov 2009

a to my sme len par malých krabičiek mali pred svadbou.. aj jedno duplo som už mala ja malinké... za to moj brat má velkú Legovú sadu žeriavovú - myslím sa skladá z troch malých... a deti žiadne samozrejme... vtedy sa kupili 2sady... jednu kupil brat napolovicu s našimi synovcovi na Vianoce, či narodky a jednu kupil sebe, resp. svojim detom... to ja som až tak na Lego nemínala bez deti... ja pomenej... 😅

najjulinka
autor
16. nov 2009

zicon máte Duplo??? konkretne či máte inteli mašinku???? my sme zdedili 2 pokazene.. .užila som si ich so synovcom ešte funkčne... ale k nam došli nefunkčne a bez rušnovodičov.... tie nové mašinky nie su inteligentné vsak???

zicon
16. nov 2009

Lego je jedina stavebnica na ktoru ked v noci po ceste na WC narazis tak si na nej vyvalis kotnik

cairka
16. nov 2009

zicon, hlavne nie bez reklamy...a na to treba peniaze... neviem, nemám pocit, že by bolo lego niečo viac, možno preto, že ani ja, ani veve nestaviame...

zicon
16. nov 2009

My mame pol tony kreatoru v kockach

zicon
16. nov 2009

No to bude asi tym, neviem s cim sa hrate s barbie??

zicon
16. nov 2009

Lego vzdy bolo viac, a hlavne mozno troska neskvor ho oceni aj Veve.

cairka
16. nov 2009

nie, s didaktickými hračkami 😀 😀 😀 ale nie, veve je maminka...má aj barbie, ale skôr také tie bábätká ju bavia... a kocky, puzzle a rôzne tvorenie a fantázia 😎 😀

eli77
16. nov 2009

No u nas...pri Mii idu hacky len kreativne(neviem po kom to ma 😀 ) Mia by od rana do vecera stale nieco tvorila...takze plastelina, hlina, ceruzky, noznicky, temperky...a tiez vsetko nevsedne...a uz aj nieco vyraba....vymysla... 😀 vtedy je vo svojom zivle...
Nove fotky som dala do albumu...aj ako sa satkujem zo Chanel 😵 😵 😵

zicon
16. nov 2009

Inac mne sa paci z lega toto, toto uz je pre dosplelakov

http://shop.lego.com/ByTheme/Product.aspx?p=854...

sialenost, predpokladam ze na toto konkurencia asi nema

najjulinka
autor
16. nov 2009

zicon treba mať všetko.. my tiež sme mali aj babiky aj ocky, aj puzzle,a j všetko možne.. jasne, že pri Legu sme stravili najviac času.. ale ono je to jak s jedlom... aj ked zbožnujem rezne, tak občas treba si dať aj jogurt, aj čokoladku 😀 😀 😀 😀 a dokonca aj zeleninu a ovocie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak aj hračky.. .treba mať rozne... 😉

najjulinka
autor
16. nov 2009

zicon ja lubim také lego mestské.. .city... proste nie roboty, vesmir y tak, ale proste mesto... domčeky, cesty, auta, lietadla..... tak aj Duplo kupujem... také mestské čo človek vidi okolo seba tak bežne... 😉

cairka
16. nov 2009

eli, no mia si môže ruky podať s veve 😉

najjulinka
autor
16. nov 2009

eli chanell sa mi moc pači... nejak mi možno trošku aj pripomina lucinku ked sme si ju čerstvo doniesli... 😵 😵 😵 Hodila by sa aj k nám taká babulka...

najjulinka
autor
16. nov 2009

Dnes som sa objednala k zubarke na preventivku na december.... aj s troma detmi a aj s mojou mamou - vsjo na jeden termin, čas som si vybrala aký sa mi hodí.... no fantázia ta moja zubárka v týchto veciach.... takže to vyzeralo tak, že som si vybrala dátum a čas a všetci naraz ideme (mama mi može pomocť s detmi)... takže super.... toto sa mi páči.. .ferove jednanie bez priplatkov (uplatkov).. .aj ked to bola sranda... som sa ozvala... a ona "za slobodna?"... som povedala... a ona "vy ste boli v telke?" ... a potom, nevidela som Vas, len v uputavke... 😀 Normalne ma to až potešilo, že jeden človek sa dobrovolne priznal, že v tejto relacii nekrača... 😀 😀 😀 inak dnes aj pri pokladni teta mala prehlad, že sme plienky dostali... a ešte také 2 ciganky... tie ciganky nemali chybu.. .bo po cigansky kecali, ale "Modre z neba" do cigančiny nepreložili... tak mi bolo jasne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
16. nov 2009

ahojte..my tiez ficime na legu duple.. mame aj nejake lego city a muz je zatazeny na mindstromy.. co dal link portos.. to je jeho hracka.. ale on studoval na FEI robotiku takze ma na to pravo a s takym sa hrajkali aj na VS.. teda s inymi co si sami vyrabali a tak ale podobne maju aj ine znacky ale u nas to nie je tak rozsirene.. presne by ti vedelmuz povedat

my mame duplo mame taku tu princeznovu sadu co je zamok a koc koniky a take hluposticky potom mame tu velku farmu a velku zoo a este cirkus... a tento rok k nam pribudne ten rodinny dom..

mam aj velku krabicu megablocks aj s postavickami..

ktosi sa tu pytal na tie vlaky.. tak to ma synovec.. tie lego vlaky.. je to celkom fajn...

mne sa lego paci...

a inak novinka Danulko dostal list dnes od biomaminy

mixka
16. nov 2009

ahojte 🙂

nase deti lego miluju a dokonca uz stavaju cosi a vydrzia sa pri tom zabavit 🙂

najjulinka
autor
16. nov 2009

U nas fičíme na Prime viac, akože Duplo Lucka celkom zvlada,a le je to o nerv.. ona sa pkene hrá a Mirka jej do toho kopne... aj primo nam kazi,a le v prime len staviame kominy rozne.. nekavičkuju panačikovia, nie je tam nič také náročné... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
16. nov 2009

ahojte!!

Adrianaaa ahooooj 😀 ze si spat, ste nam chybali, paradnice 😵 😵 pusu malym 😀

eli77
16. nov 2009

Cairka tak s veve by boli super kamosky bo Mia rada tvori spolu s detmi...
Ked nastupila do skolky tak jej ucitelky nechceli dovolit strihat a malovat temperkami bo vraj je mala a potom nechcela chodit do skolky...plakala ze to nema dovolene. Tak som pani ucitelkam musela vysvetlit ze len nech jej dovolia bo ona snoznickami paradne naraba a maluje ako 5rocna 😀
Maznacik fakt? A co pisala malemu?
Julinka a chceli by ste este jedno dievcatko k Lucke?

najjulinka
autor
16. nov 2009

eli este do pestunstva kceme určite aspon jedno... pohlavie je to posledne čo sa budem dívať.. len ešte nie... ale určite je v plane.... Neviem... Zatial mi najviac z detí sadli Lucinka a Kiko... ale zatial u nas žiadne nie je tak dlho ako bol Kiko.... takže zatial nič na obzore... a kcela by som to, čo si necháe, aby sme ho mali pomerne od drobunka... a cigánčatko by bolo idealne... a idealne by bolo od Luckinej biomatky... a idealne by bolo keby sa volalo Linda... a idealne by bolo ,keby ešte ne svete asi nebolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no nie... jedno je v plane ešte určite... ja radsej 2, ale manžel zatial je v tom, že ešte jedno.... no ale ani dvojičky by neboli od veci... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

eli77
16. nov 2009

Juli...diky uz som v obraze 😀 😀 😀
Inak aj moja polovicka povedala ze Chanel veru nebude nase posledne babo 😵 😵 😵

yukki
16. nov 2009

Chanelka je aká maličká! Alebo sa mi len zdá? také malé bábo...krásne.
My máme nejaké lego čo sme dostali...aj nejakú inú veľmi podobnú stavebnicu, ale Kike je jedno čo rozhadzuje po izbe...nejaké zmysluplné hry ešte netvorí. Z drevených didaktických hračiek má u nás najväčší úspech matrioška. 😝

lenkove
16. nov 2009

Maznacik
super , list maleho 😵

adkapo
16. nov 2009

Ahojte a Aďi teším sa že ste znova online 😵

My sme dostali Duplo domiešavač a nakladač asi pred 2 rokmi a ozaj tie hračky budú asi o kvalite , lebo sú zatiaľ celé na rozdiel od ostatných.......... 😀
Ale tá cena .....? 🤐

eli77
16. nov 2009

yukki Chanel je fakt malinka...ona je taka krasna gulocka. Ma take nadherne tucnucke ruky a nohy 😀 ale inak je drobunka...

mixka
16. nov 2009

fiha juli, fakt si to pekne vysvetlila 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre