Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
18. nov 2009

inak, potom daj vediet ako chutili zemiaky 😎
uz je po polnoci, teda dobru noc 😎

suezana
18. nov 2009

Dobrú noc 🙂

najjulinka
autor
19. nov 2009

Dobré ránko. Lucinka už v plnej nálade... sakra mna z tých detí porazí... preščo nekcu rano dlho hajať... doobeda pojdeme na Sunar, je v akcii a my nemama ani gram... mám objednaný od piatku asi, ale zatim nedošiel kurier s balikom...tak dnes pojdem aj nakupiť...

eli77
19. nov 2009

Krasne ranko...taaaak u nas momentalny stav: Mia v skolke, Marek v skole, Tibi spi a Chanel sa prave zobudila a ja popijam kavicku.

Hned zrana mam na vas otazku...aky mate nazor na to ze by som nejaky cas mala byt so Chanel len sama aby sa viac priputala na mna...bo zatial mala potvorka mam pocit ze viac taha k babke ako ku mne...a to nehovori zo mna ziarlivost 😒 bo ja som ta zla teta ktora jej denne taha sopliky a pcha do nej lieky 😖

najjulinka
autor
19. nov 2009

eli ono mnohí ti možno povedia, že mate byť sami.. ale ono obe strany maju byť spokojné.. .rob to čo ti srdce káža a ako to vyhovuje aj tebe 😉 niet nič horšie ako nervozna matka... a ak vaša babka patrí k vašmu každodennému životu, tak je to tak ako s ockom... dieťatku nevadí ak ho lubi viac ludí 😉 len nech tí ludia su stale pri nom 😉 chanell sa teraz priputava nie len k tebe, ale ja k tvojmu manželovi a ak tam máte aj babku, tak aj k babke... a samozrejme k Vašim deťom 😉 neboj.. .bude vedieť kto je mama 😉 Ja som u nas tiež tá zla, čo narobime... sme mamy... musime aj tie horšie veci s detmi riešiť, nie len tie dobré 😉

eli77
19. nov 2009

juli...lubim ta 😵 😀 😵 dakujem...

najjulinka
autor
19. nov 2009

eli stale mysli na to, že mama musi byť spokojná aby babo bolo spokojne.. .to je pre babo to naj... a potom riešiš ostatné 😉 su maminy, ktoré su spokojné ked je na nich bábo nacucnuté 24hodín denne, su maminy, ktoré daju babo aj na 8 hodin denne do jasiel... ale doležite je, že ked su s babom, tak su tie naj mamy... 😉 😀 😵 😵 😵 😵 😵

magimary
19. nov 2009

ja osobne si myslím, že prílišná samota (teda medzi novou maminou a "novým" bábom") tiež nie je najlepší extrém... teda najmä, AK "noví" rodičia nie sú sami (že už majú ďalšie deti a inú blízku rodinu v domácnosti)...
aj keď porodíš druhé-tretie dieťatko, potrebuješ sa s ním zžívať, ale nezavrieš sa do poslednej izby a nevychádzaš von, len aby ste sa zblížili...
ale zase, ak to tak niekto vníma, že je to tak nejlepšie, prosím... 😅 , ale či je to aj najsprávnejšie? 😉
napokon, je to presne tak, ako juli píše... bábo si zvyká aj na teba, aj na muža, aj na súrodencov a na všetkých, čo sú v domácnosti (aj na zvieratá 😉 ), ale i tak postupne najlepšie rozozná, kto je MAMA...
u nás je vždy deti "kopu", keď príde nové babuľko a ešte sa nestalo, že by sa nejaké nenaviazalo (alebo naviazalo zle 😅 )... naše deti ľúbia všetkých svojich najbližších (babku a dedka vrátane), ale bozkávajú len mňa... 😉 😵

najjulinka
autor
19. nov 2009

Tak sesternica včera porodila cisarakom Saru (3750g)... A tak už len chlapcov v našom okolí čakame... 😀 😀 😀

magimary
19. nov 2009

super, juli! 🙂

martina_maxian
19. nov 2009

čaute baby.... od včera som nahnevaná ako svet... 😠 Oni my poslali jedno kočík nie dvoj... ☹ Akože je toto normálne??? poraziť ma ide načisto... A konečne som objednala autosedačky.. 🙂

najjulinka
autor
19. nov 2009

čooo??? martina tak ty máš šťastie... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

martina_maxian
19. nov 2009

taká som nasr..... že to nie je pravda... 😠 😠 a ani dovolať sa tam teraz nedá 😠 😠 😠 😠

magimary
19. nov 2009

čooooooooooooooooooooooooooooooo?????????????????????????????? 😨 😨 😨 😲 😨 😨 😨
ja odpadnem!!! 😲
ale, mati, teba nech neporazí, koho by potom mali detičky?
veď samozrejme musia všetko napraviť...

martina_maxian
19. nov 2009

toto sa fakt može stať len mne,, nikomu inému asi.. 😒 😒

marketka1
19. nov 2009

ahojte pekný deň prajem všetkým 🙂 , chorúšikom aby sa rýchlo uzdravili 😉 .Počasie nanič. 😝

práve som obvolala úrady že sa Kubková operácia prekladá na neurčito. neboli veľmi nadšené ale čo už.

ešte sa u nás teplotuje a strašne kašle a pridala som sa aj ja "aby nás bolo viac" 😀 😀 😀 bolia ma priedušky.

eli k tomu pripútaniu aj náš Kubko má veľkú rodinu okolo seba aj hava máme. ja som tomu nechala voľný priebeh ale Kubko vie kde má mamu aj keď ho týram vysávačom a liekmi na CP v utorok v nemocnici nám napísali do správy peknú vetu dieťa v náručí matky kľudné ináč plačlivé aj keď ho vzal manžel na ruky nebol spokojný manžel to ukončil mama je mama a šup naspäť ku mne. aj keď nie je chorý to tak funguje ale sa aj veľmi teší keď príde svokra. (moja sestra si svojho prvého malého tak "pripustila k telu"že sa dlhý dlhý čas bez neho nikam nemohla pohnúť a u nikoho nechcel ostať druhého už dávala strážiť každému aby sa to nezopakovalo)

magimary
19. nov 2009

mati,a to si už aj platila? to sa im nezdalo divné, že dostali väčšiu sumu? 😖 😠 😕

marketka1
19. nov 2009

mati neboj dá sa to do poriadku 🙂

u nás tiež čo kúpime tak reklamujeme my máme také šťastie že to nejde alebo sa to pokazí behom pár dní dokonca aj rodine ak niečo kúpime tak to nefunguje a radšej teraz už dáme korunky nech si to kúpia sami do istoty.

ale ináč dobrá sila a preto to tak rýchlo vybavili

martina_maxian
19. nov 2009

áno magi, to som platila hneď po objednaní.. Neviem, či sa im to nezdalo,,, možno len zle zabalili,, neviem fakt.. 😒

adrianamickova
19. nov 2009

ahojte,dievčatá v posteli od 7.00pozeráme rozprávky
zamračený deň,idem uvariť obed
čo kuchtíte maminy?

martina_maxian
19. nov 2009

no mamina ešte nie som, ale verím bryndzové halušky... 😝

yukki
19. nov 2009

Kuracie hnáty zemiaková kaša zelenina. Zamračené, od rána vymýšľame zábavky pre dieťatko.

suezana
19. nov 2009

Ahojte, u nás je krásne-svieti slniečko ako na jar. 🙂 Ja budem asi dnes vyprážaný syr.

eli77
19. nov 2009

bryndzove halusky mnaaaam...ale u nas je to specialitka muza...takze si este dva tyzdne pockam. Ja prave robim parene buchty a zeleninovu polievku...

eli77
19. nov 2009

aj u nas je krasne ...dufam, ze to pocasie vydrzi a poobede pojdeme von na prechadzku...inak Chanel nenavidi asi kocik. Ale na vzduch nam treba chodit a Mia miluje prechadzky tak dufam, ze si zvykne.

marketka1
19. nov 2009

ja varím zeleninovú polievočku s liatím cestom a otec nám včera doniesol čerstvé jaterničky zo zabíjačky takže k tomu zemiačky a kyslá kapusta. 😉

marketka1
19. nov 2009

práve som zistila že Kubkovi ide tretí zúbok očný neviem čo to má za poradie ale asi je to normálne.

lenkove
19. nov 2009

Ahojte
Eli, uz ti niekto povedal, ze sa Chanel a tvoji chlapci podobaju? 😀

eli77
19. nov 2009

lenkove fakt? 😀 😀 😀 ved su surodenci...neeeee? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
19. nov 2009

Eli, no tie ocka tmave 😀 s Marekom vlasky 😀 no ved to to, surodenci, Mia vyzera ako svetlovlasy Anjelik pri nich, tmavusikoch 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre