• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
juli, ale AJ tieto zložitzejšie "prípady" sa MAJÚ a MUSIA riešiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
lenže jednoduchšie je to takto...
ale presne pre toto je PESTUNSTVO!!!
zložitý-nezložitý! zákon platí pre všetkých!!!
teda: mal by... :pensive:
20. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, no tak mi aspon ciastocne odlahlo... :wink: toto som v tejto debate, ktoru obcas citam nejako nepostrehla, ale verim, ze sa sem neda ani zdaleka vsetko napisat :pensive:
20. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, a keď nás občas čítaš, ikke, mám pocit, že musíš mať z nás dosť... :sweat_smile: :grinning:
najmä z tých nekonečných kočíkových debát...(ktoré sú maximálne k téme :grinning: )...
20. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a myslela som na adopciu aj pestunstvo...
20. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heh, ale este donedavna som nevedela, ze sa daju 4 deti naladovat do jedneho koca (podvozku) :grinning:
20. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli, ale u malej nejde o to, že by ju niekto nechcel, ale to, že ju NEPONÚKAJÚ!!!
a to je (v jej živote a nielen) VEĽKÝ ROZDIEL!... :confounded: :angry: :pensive:
20. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ikke, vidíš, tak aj ty sa tu niečo "priučíš"... :grinning:
20. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mary ano velký rozdiel,.....
20. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som si megy myslela že presne na takéto prípadu sú pestúnske rodiny ako je mala :wink:
20. nov 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni
len to by museli ponukat :zipper_mouth: :zipper_mouth: a dokoncit papiere :zipper_mouth: :zipper_mouth: :cry: :cry:
20. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, a myslela si si správne... :pensive:
len "tí iní" tak nemyslia...

leni a psíala som si s táňou, že ako sa má "našaK" a som z toho tiež... :cry:
ale asi vieš, však...
20. nov 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sa tu dnes nic pozitivne nenajde :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ahaaaaa, ved ZAJKO nie je v evidencii, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krasne :dizzy_face: aj uacaci v kredenci :wink:
20. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak manzel kupil v bille posledne 2 kartony sunaru :grinning:
20. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
na pobyte boli jedni čo maju tiež deti v profi a ich najmladší zas hovoril "mačač" na mačku... a raz sme sa tak stretli pri dverách a na svoje deti sme zavolali "mačač!" "uačač!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo také pekné.. .a inak ten naš uačč, ked kiko zaliezol hajať, tak uhanala toho mačača :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj, veru, leni-lenkove-dnes sami to zdá nejaké pochmúrnejšie... :pensive:
a ďakujeme... :slight_smile:
a rodí sa bábätko... :wink:
Mixka
aj to je krasna novina :slight_smile: :grinning:
Inak, Mixniatka su take Vianocne dietky? :dizzy_face: ked mate o mesiac oslavu :slight_smile:
tak veru, mozno je uz na svete :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixiatka maju narodky buduci tyzden.. o par dni........... pozeram kalendar.. o 4...
20. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cozeeeeeee :grinning: tak to sa zvysil pocet ludi, ktorych poznam a maju v ten den narodky o 200 percent :wink:
20. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mary mne sa dnešný den ako tak páčill 2 dierky v žemle, že oči....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
20. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak, neviem, vychádza mi to na 24... aj ty máš vtedy lenkove? :sweat_smile:
môj najstarší brat je 26... :slight_smile:

aj mne by sa možno páčil, nebyť toho nášho veľkomesta, ale o to ani tak nejde...ale o to, že v poslednej dobe je nejako viac jóboviek, ako sa mi zdá byť únosné...

a dnes som videla v dd krásneho (opäť bieleho) chlapčeka!!! ja sa tam vždy zamilujem... :sweat_smile: :dizzy_face:
išiel po nás k dr.
20. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda dnes LEN jedného.. a možno to bol aj... :zipper_mouth: :fearful: (podobal sa)... :wink:
20. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mary,
nie ja, ale moja naj-kamoska.. a je to take neuveritelne kozla, ze zmeskala MOJU svadbu :grinning: je to vykon hodny ocenenia :grinning: je uzasna a nenahraditelna, isto su take aj Mixniatka, ten datum nepusti :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha... :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove, deti maju narodeniny teraz v utorok :wink: zajtra mame doma oslavu :slight_smile:
20. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Niekedy sa podarí uvoľniť dieťa do pestúnstva v krátkej dobe......potom dieťa v relatívne krátkej dobe: najprv je v kolibe....potom naraz sa ocitne v DD bez blízkej osoby (diagnostika)...potom sa dostane do profi, kde má dostatok tepla, jedla, starostlivosti, podnetov...potom BY sa mohlo ocitnúť u pestúnov ktorí by ho zahrnuli absolútnou láskou ale vždy by to bola len ďalšia zmena v jeho krátkom živote... vzápätí by si biorodička zrátala že veď ešte naň môže brať rodičovský príspevok a dieťa sa ocitá nazad v kolibe.......a to vynechávam nemocnicu, v ktorej nejedno pobudne a dosť dlhú dobu......smutné, pre také malé dieťa.
20. nov 2009 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lenkove ja som svojej kamoške tiež zmeškala svadbu... dorazila som až ked sa pripitok na oslave daval :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli naša Sofia sa narodila v deň tvojej svadby aj v roku :sweat_smile:
20. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak baby už vam na porade spominali notebooky, o ktorých sme si čitali na nete, že pre profi su??? alebo poznate nejaké profi rodiny čo už notebook od štátu maju?????????? to ma len tak napadlo......
manžel kce kupiť notebook, ale fakt mi to pride ako vyhodené penež, ked dakde na nas čakaju 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hoci aj jeden keby sme vyfasovali.... bohate by stačilo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jééé adka... tam su nahusto v juli detičy... naša Mirka, Vaša Sofia, Matine dvojky...
20. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok