• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
autor
laculik v poho... fakt to je lahšie ako s Kikom.. Kiko bol prvý, bol u nás dlhšie a prišiel vlastne ako miminko (mal sice 10mesiacov, ale otáčal sa ešte len z brucha na chrbát a opačne) a odchádzal ako "velkáč", takže sme si s nim odžili plno... prvý zub, ako sa postavil na 4, ako sa postavil na 2.... ako začal rozprávať......... proste ako keby sme ho mali odvždy......
dvojičky sme doniesli väčšie.... 2 masiace s nimi nič, len vydržať... revali nonstop...... v podstate akurát teraz začinaju rozprávať len.... takže tak.. nemali sme ich tak dlho... neodovzdávali sme prvýkrát........ proste je to lahšie........
9. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
hlasim katastrofalnu noc,spat som isla o 4h :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dvojky mrncali jeden cez druheho,obaja teplota okolo 38,macka sa navyse povracala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...do toho este chalani kaslali jak tuberaci :unamused:
az nadranom zaspali a o siedmej mi uz skakali po hlave...
boli sme u dr.,maju anginu :fearful:
9. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, vydrzat!
juli, super!
9. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no velkáčky asi konečne zaspali, lebo je tam ticho (klop, klop)... ja tu čajik popijam ... a dufam, že domča bude hajať už tiež....
9. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ticho, až podozrivo skoro, žeby ešte nedospatí po včerajšku :wink:
9. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prekecla som sa.. .už lucinka dačo, že "mami! mami!" :unamused:
9. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, u nás zvyšovať vlhkosť netreba, ale máš pravdu, pri takom kašli by som to niekde v bytovke urobila. A čo sa týka odparovania, od včera stojí na peci otvorený hrniec s vriacou vodou, s eukalyptovým olejom, a navyše do neho priebežne dohadzujem šupy z pomarančov, ako ich jeme.
Ináč- Kika sa absol´tne nespráva a ani neberie na vedomie, že by bola "chorá"....kašle a kašle ale nijako jej to neprekáža, okrem toho, že občas vykašle to čo má v puse a musí si to hľadať k opätovnému konzumu :confused: takže ešte ju nezahŕňam pod skupinu chorúšik. Nebolí ju nič, teplotu nemá...
9. dec 2009 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati....liečte sa rýchlo rýchlo a úspešne...
Môj sen bol a je ísť s koňami a vozom len tak....po tých lazoch napríklad, hriňovských...klenovských...s dobrou partiou a kopou deciek...možno bicyklami...gitarami...zastaviť a prespať hocikde a dať si niekde pivko studené a večer rozložiť oheň....a aj to zrealizujem, len nech kus podrastie Kika... :slight_smile:
9. dec 2009 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My stahujeme trošku nábytok. tak tu mam provizorne pod počitačom detský stolík mammut - nie moc pohodlné....

Sakra lucke asi drevenú narkózu... už sa tam rehoce... a to som mala pocit, že už je ticho..........
9. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som prihodila ešte včerajšie foto na FB...
9. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, práve si dávame poobednajšiu kávu,,, Dvojky krásne spinkajú,,, aj keď veľmi nechceli ísť spať,,, trochu plakali,,, ale teraz je už dlllllho ticho, tak asi spinkajú,,,, :slight_smile: Sú to úžasné deti.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Veľmi som sa toho bála, ale myslím, že to všetko zatial ide nad moje očakávania.. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ak neprerevú celý čas medzi hajaniami, tak su uuuuplne suprové decká :dizzy_face: :grinning: Aj ja kávičkujem :grinning:
9. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, vobec neplačú zatial,,, :slight_smile: len keď ich vložím do postielky.. tak začnú plakať... Marek dnes vobec nechcel mlieko,,, neviem či pre ten upchatý noštek sa mu zle dýcha, keď pije z flaše, alebo čo,,, lebo ostatné zje... Martétka mliečko dnes 2x, takže fajn.. :slight_smile:
9. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac aj v dome moze byt prilis sucho a zvlast pri kureni drevom.
9. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No super... Marečkovi to potrvá asi dlhšie než sa znormalizuje... To aj u nás jemu to dlhšie trvalo :wink: Zlatušikovia sú suproví, ked to tak zvladaju.. .normalne mam z nich radosť.. .ked si predstavim ako prevrieskali celé dni, ked k nam prišli.......... vzali ste ich presne v pravý čas.... o pár týždnov skor a revali by aj pri interakciách , nie to ešte pri takej zmene.... všetko je tak ako malo byť asi.... :slight_smile:
9. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ci uz ste doma.
9. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A dnes je Izabely - mali sme tu jednu, tak jej všetko naj prajem :wink:
9. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes absolvovali očkovanie a ešte spinkáme (hoci už som počula raz krik, opäť ustal... asi ho len niečo zabolelo :confused: )...o chvíľu budeme budiť/vstávať a ideme pre chlapcov...
zajtra ešte (moja) zubárka a už snáď končíme s doktorským týždňom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v piatok potom burza...ešte neviem, čo s malým...asi tam bude musieť vydržať celučký deň so mnou... :rolling_eyes:

mati, super!teším sa s vami!!! každou minútou! :slight_smile:
9. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je izabela? :confused: :fearful:
poznáme sa? :fearful:
9. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joooj aký mala nick tá mamina.. .ale vzala si surodenecku dvojicu.. .čo tak dlho naťahovali vikendove navstevy.. .chlapca a dievča -Izabelu si brali
9. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš tofik? :confused: :fearful:
9. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano. myslim ano.
9. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ty máš prehľad v menách :sweat_smile: :fearful: :slight_smile: !
ja si moc mená nepamätám, teda také ojedinelé...
9. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucinka už vstáva...
9. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Lucinka vstala s tým, že "mami pozri!".. tak som išla pozrieť... v rohu postielka ocikaná a ona do pol pása nahá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cas ucit na wc
9. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak my sme dnes s Martinom stihli UPSVaR jeho obvoďačku tam len potvrdenie do MŠ a recepty.
a boli sme na krčnej kontrole hrúza a des s MArtinkom.Robili mu preplach oboch ušiek a meranie na sluch. Nepočuje na jedno o 20 a na druhé o 40 decibelov. takže ďalšia kontrola v januári.
9. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som si myslela, ze je dnes piatok, tak som nevolala po uradoch, ach ja krava, kde to zijem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon ty to tu nečítaš či čo,??? Lucinka je balšoj teoretik aj v tomto...
9. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, teraz čítam, čo sa Lucinke podarilo :sweat_smile: :grinning:
poteší...
hlavne, že zvládla princíp, že sa treba vyzliecť pred cikaním (teda dúfam, že sa nevyzliekla až po cikaní) :wink: , aj to je úspech...
zajtra by si jej k postieľke mohla položiť nočník a ak by chcela svoj pokus zopakovať, možno by využila aj správne miesto (nielen techniku :sweat_smile: ), náš tomušo tak mával nočník po ruke, aby sa mu ľahšie odúčalo... :wink:
možno by to mohlo pomôcť a možno (teoretikom) ani nie... :sweat_smile:
skús a uvidíš :slight_smile:
9. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok