Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

sonicc
10. dec 2009

a nezoberu kazdu maminu? nie su radi ze pojde nejake dieta do rodiny?

v akom veku sa da zobrat dieta do profi rodiny? mozem si ja vybrat ci urci dd? da sa zobrat aj uplne malinke babenko?

laculik
10. dec 2009

sonicc, tak tak to nie je. mylis sa, bohužial ☹ . Beries pracu tetám z DD, kedze aj Ty sa stávaš zamestnankyňou DD. Nie všade sú z toho v DD nadšení... Prečítaj si tu diskusie aj spätne (koľko budeš vládať) a vela pochopíš.
lenkove 😀 😀 😀 😀 , paráááááááda. teším, teším, teším. Ako sa námt o tu krásne všetko pohýňa 🙂 . Aj mne povedala doktorka v DD, keď sme za ňou boli po výstupné papiere, že malý nemá vôbec rómske črty 😀 😀 😀 ....

cairka
10. dec 2009

sonicc, nie sú 😠
DD určí, aké dieťa môže ísť do profirodiny, od bábätká po 17ročných....

sonicc
10. dec 2009

cairka a este stale nemas pracu? je az taky velky problem v okr. za ?

lenkove
10. dec 2009

Laculik, diky 😵 😵 😵 😵
ved Kiko nema, to je Mexican 😵 pani, my tu mame narodnostiiii 😀 😀 😀 daku daku fakt 😵 😵 😵
sa na nu tesim a bojim a haluzi a tak, no nadhera.. muz o nicom netusi 😨

cairka
10. dec 2009

laculik 😀 😀 😀 😀 či to nie je taktika, aby sme si to nerozmysleli 😝

lenkove
10. dec 2009

a ja budem potrebovat kociiik predsa 😀 a mozeme kocikovat opat 😉

dioliana1
10. dec 2009

sonicc zo zákona maju prednosť do profirodiny deti do 3r. a deti ktore su vhodne do profi určuje DD, nemožeš si vyberať, buď berieš alebo dovidenia, vždy treba komunikovať s riaditelom DD, lebo pracovníci zavádzaju lebo prichádzaju o prácu(deti)

cairka
10. dec 2009

sonicc, problém je všade, ja už som oslovila DD v ZA, BB, Trenčianskom krajia časť prešovského a nič...teraz neberú nikde, vôbec 🙄

lenkove
10. dec 2009

a medzinami, ja si matne spominam, ze som povodne chcela novorodenca 😎 a teraz riesim kocik pre 8 mes. slecnu 😵 😅

sonicc
10. dec 2009

cairka 😒 takze to naozaj nieje jednoduche...
takze zacnem s pripravou. v ziline je navrat?

cairka
10. dec 2009

áno, návrat je v ZA 😉

lenkove, neboj, ešte na pár vecí "zabudneš" 😀 😀 😝

najjulinka
autor
10. dec 2009

Tak Mirka konečne vykakaná a Dominika otestovaná (nepáčilo sa jej testovanie vooooobec).

sonicc
10. dec 2009

cairka a to tam normalne pridem a poviem, ze si chcem urobit pripravu na profi mamu?
aj sa za pripravu nieco plati?

dioliana1
10. dec 2009

juli to si už doma z PO?

dioliana1
10. dec 2009

vačšinou beru do DD po novom roku, ked sa im naplnia v dosledku zimy... 😒

maznacik007
10. dec 2009

lenkove ze NIna 😵 jaaj to bude krasne.. a ze marec..vtedy sa mi aj ninula narodila.. jaaj tak sa tesim..

sonicc uz sme tu o tom dost pisali aj o tom co vlastne profirodicovstvo je, momentalne je problem aj v BA kraji sa zamestnat v domove.. teda viem ze sa hladali profi ale k velkym detom.. tak 10 + rokov

ale ta podstata je v tom ze si zamestnanec domova a riaditel domova rozhoduje.. o dietati.. a co sa tyka babetiek.. tak tie aj ked idu do rodiny tak idu aj povacsine z nej rychlo prec.. do pestunskych a adoptivnych rodin.. ak da matka suhlas do adopcie pred porodom tak ide dieta hned z porodky do adop. rodiny.. a vo vasom kraji sa neskutocne na take babenka caka... cez dva roky .. /to by ti vedeli niektore kocky povedat/ takze take deti moc do profi ani nejdu...

inak fakt ake narodnosti sa tu postretali.. tak my sa pridavame k romom... 😀 kto je este s nami??

dioliana1
10. dec 2009

😀 😀 😀 nie je proti nám

brulka
10. dec 2009

leni mne sa velmi pacil ten kociarik co vybrala mata maxka - vidis keby ste vtedy vedeli tak ho nemusela vracat ale mohla poslat o dum daaaal 😀 😀 😀 vyzera byt sikovny a lahucky - len ta cena 😖 je trosku vyssia. ale kupte v zahranici ojazdeny skus pozriet inzeraty. moja segra ma kocik z druhej ruke a je paradny 😵

mata maxi kde siiiiiiii??????? co robite???????? nedas aj nejaku fotocku novu? sme zvedavi ako sa vam spolu naziva? ale co tu tak pises tak to cele prebieha naozaj nadherne celkom nad ocakavania bez velkych placov a stresov 😵 😀 😵

cairka
10. dec 2009

sonicc, v návrate a úsmeve s aplatí, na úrade nie.

maznacik007
10. dec 2009

leni ako ku kociku.. skus pozriet jazdenu tetuonku ci ako sa to pise... v nemecku sa vyraba.. a da sa tam zohnat za dobru cenu... urcite kup tam tam sa lepsie oplati.. tu je vsetko na deti predrazene...

lenkove
10. dec 2009

Brulka 😀 😀 skusim vyzobrat od niekoho z nasich, kmotra moja ma pekny, len jej mala Emka sa v nom este vozi.. 😉 utekam za ockom novopecenym 😀

dioliana1
10. dec 2009

sonicc hovoria že na urade je nuda...

brulka
10. dec 2009

tak treba malu emku pohnat ze nech si nozicky trenuje a kocik je vas 😀 moj synovcek ma dva roky a uz minimalne pol roka sa v kociku nevozi on je taky statocny chodec 😵 aj do obchodu prejde velky kus a j na ihrisko vsetko pesko. len spinkat v nom spinkava kazde poobedie pekne na cerstvom vzduchu. kolko ma emka?

lenkove
10. dec 2009

este nema rok 😀 😀 😀 😀 9 a pol mesiaca, budu kamosky 😵 😵 😵

sonicc
10. dec 2009

dioliana nuda? 😀 ako to prebieha? len sedia a rozpravaju sa? to nejde asi hned co? musi sa nazbierat vacsia skupina? prosim vas napiste mi nieco blizsie k priprave... 🙂

snazim sa vas citat od 1.strany ale vy ste toho straaaasne vela popisali 😀

maznacik007
10. dec 2009

jaa lenka.. tak to si zhanaj iny.. take babulo male este kocik bude potrebovat isto.. nejaky cas..

magimary
10. dec 2009

sonic, doteraz som Ti hľadala všetko, čo sme naposledy rozoberali o hľadaní profi (aby si nemusela hľadať ty 😅 😝) a od tejto strany to začína...tak si to mrkni (a ešte nasledujúcich cca 20 strán) a určite budeš múdrejšia, resp. aSI sa dpozvieš aj to, čo si ani nechcela, ale žiaľ taká je (u nás momentálne) realita:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

brulka
10. dec 2009

to teda budu 😀 😀 😀 kamosky skoro dvojicky 😉 inak aj emka je nadherne meno 🙂

snad sa aj nam v novom roku podari otehotniet 😉 to by sme mali doma tiez schodiky synovec ma 2 roky a neter 1 rok keby k nam pribudol nejaky mrnous tak je to nadherne TRIO. inak mala ta sa nezda zacala teraz chodit a hned ako druhe sa uz aj strkat naucila to od vacsieho brata 😀 teda ta si presadzuje sukromne vlastnictvo krutym bojom - chuda segra jej nazavidim furt sa mlatia o hracky 😀 😀 😀 a to su este uplne malicke babatka 😉

magimary
10. dec 2009

tú debatu začala eliana, tak aby si vedela, odkiaľ sa to rozbehlo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre