Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. dec 2009

Dobrú noc. Pááááááá.

cairka
13. dec 2009

dobrú noc.aj ja by som mala, ale asi ešte chvíľku vydržím. škoda, že už není partička 😠

laculik
13. dec 2009

jeeej riti, ake su krasne slecny!
aj ja idem o postele, lebo inak by som tu zožrala aj klince 😅 .
a dakujem k blahozelaniam v mene vsetkych bosoriek 😀 .
a mati drz sa v lazarete!

vivien2505
13. dec 2009

Pre Ritu55: Jedna pani, ktorá bola pri krste Vašich pokladov stále na nich spomína 😉 aké boli úžasné 🙂 🙂

Najjulinka: Máme IA a uvidíme ako to dopadne...dám vedieť...pozri mail

Lenkove pošli mi do IP skype kontakt a ĎAKUJEME za M..... 🙂 😉 aj my budeme na Vás myslieť

lenkove
14. dec 2009

dobre rano 😀

mexx
14. dec 2009

Dobre ranko,

ja som bola hore od 3.45 a nechcelo sa mi spat, tak mam teraz ako trest, ze mi duni v hlave urputne. 🙄 Snad to povoli, inac vypijem hektoliter kavy a nakoniec budem musiet aj ruzovymi kamaratmi zasiahnut. 😔

Markie - V. je fakt dost mini oproti ostatnym rocnym deckam, co mame naokolo, ma 7,4 kg a 70 cm. 🙂 On je maly, ale sikovny... 😀 😉

Vcera tu snezilo trochu, tak som dufala, ze bude aj v noci, ale nic moc...tak je dnes aspon zima. 🙂

cairka
14. dec 2009

dobré ránko 🙄
my máme za sebou príšernú noc...vaneske sa už večer pred spaním spustila nádcha, teraz už aj kašle....dúfam, že sme včera nikoho nenakazili na stretku 😔 problém je, že ani tak nemá veľa soplíkov (robíme nosné sprchy), ale má úplne spuchnuté sliznice v nose, takže stále mraučí, že má plný nos, pri tom tam nič nemá. teraz ma napadlo, že jej asi streknem kortikoidy, nech jej to trocha odpuchne 😅 a pôjdeme kúpiť sinupret, už nám došiel 😒

martina_maxian
14. dec 2009

dobré ráno,,, u nás deti behajú ako šarkani,,, 🙂 vstávali o pol osmej... takže aj kávu som stihla... Inak baby, schudla som 3 kilá.... paráda... ešte aspon 10.. 🙂 🙂 🙂 mať deti mi fakt prospieva... 🙂

najjulinka
autor
14. dec 2009

Dobré ráno. Vivien dík za mail. Mexx Lucinka a Kiko boli ešte menší, resp Kiko nižší, ale ťažší v jednom roku

mixka
14. dec 2009

ahojte 🙂

mati neboj, bude to tych 10kg 😀 ja som dala 8,5 😀

laculik
14. dec 2009

ahojte,
ked uz sme pri tej vahe a vyske, tak maly v podstate nepribral (mozno par deka) co je u nas, ale zato narastol ma uz cca 94 cm. a vazi 14 kg.

lenkove
14. dec 2009

baby, prosim vas... ja si tu zufam hrozne 😅 myslite ze mas zmysel zavolat do Navratu,alebo Usmevu a skusit ci by mi neposlali malej foto 😅 /ja viem aj meno/ 😅 uz aj dumam ze sadnem na vlak a pojdem za nou 😅

laculik
14. dec 2009

poslat ti asi neposlu, ale ked tam zavolas a skusit poprosit, ze ked prides osobne.... aj ked napriklad maly mal fakt hroznu foto v spise 😒 . A maju ju vobec tam? A tete na urad nemozes zavolat, ze ci by sisa nemohla prist na pa minut mrknut do spisu teraz, ze jej nebudes zavadzat, ale ze nevies spavat....

dioliana1
14. dec 2009

lenkove skus, možno daju.... 😉

lenkove
14. dec 2009

ja tam zavolam a uz pozeram vlaky 🤐

dioliana1
14. dec 2009

lenkove : to budú dlhé Vianoce... 😀 , ale dočkáš sa...

lenkove
14. dec 2009

no vlakom sa neda,iba s prepatim 🙄 uvidime teda 🤐

lenkove
14. dec 2009

ze sa neda 🙄 iba osobne 🙄

lenkove
14. dec 2009

a mozno mi daju nejake info, ale foto istotne nie 🤐

najjulinka
autor
14. dec 2009

Tak ja mam kavu hotovu. Myčka spustená, deti spia............ idem variť polievku deckám......

lenkove
14. dec 2009

Juli ty sa mas.. mne nema kto navarit.. a ciham na mail, ci mi neposlu info 😅 aj ked asi zbytocne 🤐

najjulinka
autor
14. dec 2009

mne tiež nemá kto navariť 😀 😀 😀 ale deťom musím 😉

najjulinka
autor
14. dec 2009

my dospeláci sme si dali na obed párky 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
14. dec 2009

no vidis, parky 😀 to je napad 😵

marketka1
14. dec 2009

Ahojte tak my sme sa vrátili z pľúcnej kontroly mudra mala radosť že mu je lepšie a ten kašeľ vraj postupne odznie.cairka skúste to Kolo.striebro.
A som riadne nasratá 😠 😠 😠 došiel mi list z úradu pre dohľad nad zdrav.starost.vôbec ale vôbec ma nepotešili Martinovu bio mamku budem musieť poriešiť cestou súdu ešte neviem ako sa to robí ale zistím.Dali sme žiadosť o storno prihlášky v zdrav.poisť.pretože každý rok je v inej ja neviem koľko za to jeho mamka dostáva, ale stále v januári zháňať info v ktorej je zdravotnej poisťovni vybavovať kartičku poistenca a obehať lekárov ma veru nebaví. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

marketka1
14. dec 2009

Vám to bio matky nerobia?

lenkove
14. dec 2009

marketka
to som rada,ze je to lepsie! aj tebe je lepsie????

a s poistkou, no comment.. 🙄 inak pri predosvojitelskej je to ako s poistenim? mozem dietatu zmenit poistovnu uz ja, vsak? a pri pestu sa to neda? 😕

marketka1
14. dec 2009

leni mne je teoreticky lepšie pľúca už asi O.K nekašlem ale včera večer má teraz do istoty začali bolieť poriadne krčné mandle ja neviem čo sa za pliaga zase chce na mňa prilepiť ale nech si to veľmi rýchlo rozmyslí lebo ...

zo zdravotnou poistkou nemám vôbec žiadne skúsenosti kto kedy čo môže, ale za nedlho to poriešim v Martinou prospech ešte ma napadlo že by som ho mohla budúci rok aj ja prepoistiť a keďže to urobí aj bio matka určite zas tak nové zmluvy budú musieť zrušiť a ostane v pôvodnej poisť.

najjulinka
autor
14. dec 2009

marketka ja som profi a už sme mali opletačky s kartičkami,a e ja to neriešim... ten kto meni poistovnu ma za povinnosť oboznamiť lekara 😝 ja sa v pripade zmeny ospravedlnim, že som nevedela, že to biorodičia a hotovo.. s kikom sme takto na starej kartičke fungovali do mája raz - nikto netušil, že sa zmenila poistovna.. .až jedna lekárka na to prišla...

dioliana1
14. dec 2009

u nás už ticho
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre