• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
no teda dnes je tu akosi vymrete
12. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim robit... :grinning: tak moc nestiham...
ale inak dobry den
:wink:
12. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak máme to za sebou.. .celkom fajn.. Lebo Domča kontrola o 3 mesiace a Lucinka o pol roka... :wink:
12. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Juli ako sa spi detickam v cestovnej postielke, je vhodna aj na kazdodenne spanie?
12. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucinka ju nemá na každodenné spanie... Domča ano.. Dala som jej predtým tam ale normálny matrac, ale už spi bez neho... Akurát medzi ten tenký matrac a plachtu ešte dávam froté uterák, lebo ten materiál je také čosi ako šušťakovina a lebo čo na tom cestovnom matraci... Ale velkým detom určite by som dala matrac do nej... Predsa kým je bábo ľahké, tak je to v pohode, ale ťažším deťom by to už nemuselo byť pohodlné :wink:
12. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo potrebujeme este jednu postielku a nevedela som sa rozhodnut ci drevenu alebo cestovnu a nikto v nasom okruhu nema s cestovnou skusenosti, u teba som ju videla v albume tak som bola zvedava, asi by bolo dobre kupit obidve pre istotu(cestovna vyzera byt lahko skladna, tak nebude zavadzat).
Tie tvoje baby su fakt krasne dievcatka :wink: , k mojim dvom spuntom by som tiez prijala baby :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My teraz dvojičkam kupujeme cestovnu... Dam im do toho ale asi normálny matrac na doma... Ale aj pri cestovaní to budu mať lahšie, lebo vlastne budu v tej istej postielke... Kolegyna trojročným babam kupila cestovné a tiež do toho normálne matrace... :wink:
12. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, co noveho medzi nami dievcatami? :slight_smile:
Monika, uz vies, ake deti budete mat?
My ideme zajtra krstit Bekinku - to bude sranda- taka velkacka medzi babatkami.Uz sa tesim, jak do toho bude kibicovat. Nejako sa nam to natiahlo, ked uz mala zmenene meno, cakali sme na krstnych, ti su vacsinu roka v zahranici, ale vysiel nam pekny datum-presne na vyrocie svadby, aspon si ho zapamatam
:slight_smile:
12. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No fiiiha.. .Moja segra chcela povodne zajtra svadbu.. .Ale presunula ju na september...
12. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, tak zajtra budeme na bekinku myslieť :dizzy_face:
12. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco, bala sa ze 13-teho? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie.. .ževraj preto, že ženích je akurát teraz 2 týždne dakde služobne......
12. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este nevieme presne, maju tam trojtyzdnove babätko, troj az pätrocne dievcatka, ale uz mali pred nami zaujemcov, tak ideme na pohovor dufam, ze dobre dopadne
12. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas mali predvcerom ocikal naseho psa ked oddychoval v kupelni. Je to riadny cirkefogo.
12. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac teraz su cestovne postielky v Lidli v akcii.po 49€
12. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon :grinning: :grinning: kubko mu chcel naznačiť, kto je pánom v dome :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis, ze si znackoval teritorium? :sweat_smile:
12. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,pekne cislo budes mat :dizzy_face: .
12. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mata2 cestovne v postielky stoja v KIKA 38 a do konca juna je zlava s kuponom (ktorý je v letaku a priemo v predajni mas letakov kooopec) -20%
12. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobra cena :astonished:
12. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
49 € na postielku bez polohovania je normálne neakciová cena...
Prvé 2 čo sme kupili - s polohovaním, tak stáli 48,90 a teraz sa chystám na 2 nepolohovacie do KIKA a este asi kupime ohrádku PLAY ( k nasim ked budeme chodiť na bazen na zahradu, tak nech mám vonku pri bazéne a v zime sa zas zíde u nás v obývačke možno alebo u nasich)
12. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
keď tu čítam o tých vašich babách ( veve a kika )...tak keby sa tak stretli v škôlke s mojím kubkom, tak by mali asi učky po paráde....neviem, neviem...kto z koho by bol...uf...môj je totiž také "kontaktné" dieťa - všetko a všetkých musí chytiť, šprtať, ťahať a sem-tam buchnúť, kopnúť....atď...od septembra sa chystáme do škôlky, tak už teraz sa pripravujem na poznámky, ktoré nás budú sprevádzať, že čo zas vyviedol...len on to nerobí tak agresívne :grinning: , skôr skúša, čo si môže dovoliť - to jediné ma drží, že z neho niečo o.k. vyrastie :slight_smile:
12. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt neni ziadna akcia..... :angry:
12. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, maťa, ani by som si nevšimla, keby si nenapísala :sweat_smile:
u nás je počasie horšie ako v apríli :unamused: chvíľu prší, chvíľu svieti slnko a je horúco...
12. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby profíčky, tie koruny na zariadenie pre dieťa ( postieľka, skriňa...) vám dajú dopredu, abo spolu s dieťaťom, abo až spätne ku výplate?

a máme tu novinku, hrmí, to tu dnes ešte nebolo :rolling_eyes:

jani, veve tiež našťastie nie je agresívna fyzicky, ona sa vyžíva v psychoterore :sweat_smile:
12. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka na deti dostaneme začiatkom mesiaca v ktorommáme tie peniaze minuť... Akože popredu, ale ono to chvilu trva... Ale hned na začiatku mesiaca máme peniaze na učte...

No a na zariadenie je to tak, že nám zapožičaju z domova čo kceme a máme, prípadne individuálna dohoda... K dvom detom preplácali dvojkočík do 5000 Sk (z bazaru)...
12. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka ešte dodám takot je to v našom domove... Neviem ako kde maju...
12. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nás tiež hrmí...
12. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je celkom fajn, ja som sa hlavne bála, aby to neplatili až spätne :sweat_smile:
12. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
to bolo dobré :slight_smile: ...pozdravujeme veve -"teroristku"....

moja švagriná mi práve minule povedala, že náš malý je "dirigent", lebo len všetkých diriguje ( najhoršie, že aj jej chalanov - 3r. a 6r. :slight_smile: , ale mňa už nebaví ho od nich "odtrhať", veď obaja sú starší a väčší a stále niekto žiada, že rozum má mať ten môj chalanisko...môžem ja za to, že je taký priebojný, šíkovný, komunikatívny, spoločenský a má stále sa rehoce ????...)
:grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok