Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
12. jún 2009

no kočík preplacali spätne... aj darček narodeninový.. .aj lieky... proste donesiem bloček a dostanem na ruku tolko aká je suma na bločku...

70

cairka
12. jún 2009

jani, tak to je dosť podobný ako veve 😉

juli, no tie neskôr nákupy ma až tak netrápi, zaujíma ma hlavne tá prvotná výbava pri príchode prvého dieťaťa...

najjulinka
autor
12. jún 2009

baby malovali ste už čosi na stenu??? nejaký obrazok? nesteká farba??? chystám sa dvojičkám rybičky na stenu...

cairka
12. jún 2009

doma nie, ale v centre sme maľovali kadečo a v pohode, len nesmieš moc močiť štetec

rita55
12. jún 2009

ahojte 🙂 cairka nieco mi uniklo?

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
12. jún 2009

rita, nič nové, len prípravy robím 😎 včera mi zas núkali 10 ročného chlapca 😕 a v domove, kde viem, že majú aj menších 🙄

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
12. jún 2009

cairka prvotnú výbavu Ti ochotne decák ponúkne - kovovu postielku a pod...takže to u nas nieee... jedine ten kočík som zatial mala ako vybavenie od decáku... a mám jeden matrac do postielky (budem pýtať dalsie 2, ked sa rozrastáme) a ešte by mi dali krmiaci stol... vysoké stoličky, ani autosedačky nemali... ale ja teraz postupne pokupim z tých mesacných výdavkov toto a na čomsi by som sa teraz zas dohodla, kedže kočík nám netreba zatial druhý... uvidime...

najjulinka
autor
12. jún 2009

monika to ja predlohy nekcem.. .mne sa také nepáči.. také tuctové... nepotrebujem mať obkreslovaného Disneyho...
ked tak , taknamalujem originál rybičky... z IKEA máme rybičkovú lampu a asi aj play ohradku kupim ocean... 😀

yukki
12. jún 2009

Kika si psychoteror rezervovala pre mňa. Pre deti stačí fyzická sila v spojení s drzosťou a gurážou. 😖 😝 😅

magimary
12. jún 2009

ja budem tiež maľovať na stenu (keď dokončím podkrovie a bvudem robiť bábätkám izbičku), ale takú tuctovú kalsiku (juli 😅 )-asi Macka Pooh... 🙂
nepomôžem si, keďže sa mi to tak páči, bude to detsky tuctové a bude to pekné... 😅

cairka
12. jún 2009

a ja som urobila ppaierové a máme nalepené na stene a bolo to bez roboty a maľovania 😎 ale teda niečo som aj kúpila už urobené 😅

magimary
12. jún 2009

aj u nás bola pred chvíľou prietrž mračien (striekali gejzíre vody z odkvapových rúr oproti na bytovke) a teraz už svieti slnko... 😅

my sme dnes boli na kontrole s mandľami a všetko je ok, takže od pondelka šuhaj nastupuje so škôlky (posledné dva týždne a potom mám škôlku doma 🙄 😝 😅 )...

mati, a ty že sa nebojíš búrky?!? 😨 🙂 , veď to máš akoby Ti sto duchov behalo po dome atých sa predsa bojíš... 😅

wolfi, sorry, to som nevedela, je mi to ľúto... 😔

najjulinka
autor
12. jún 2009

cairka u nás len tapetov bordúra je a ešte som to tapetovým lepidlom pretrela po vrchu na krajoch, nech sa nedá odchlipnúť ani náhodou a pri Luckinej postielke je to dotrhané... no nepomožem si... a lahšie sa pretrie farboua ako tapetové lepidlo dávať dole... takže to malovanie je jednoduchšie a lepšie priamo na stenu 😉

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
12. jún 2009

juli, ale ved to mám tak, aby nedočiahla, aby to vydržalo 😉

najjulinka
autor
12. jún 2009

no tak zas pod stropom to ja nelubim.. niektorí ludia tak vešaju aj obrazy.. .ale to už radsej nič ako takto vysoko....

cairka
12. jún 2009

ale čosi, ved to nemám pod stropom, moje dieťa nemá 2 metre., tvoje hej?

rita55
12. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. jún 2009

No nie, ale aj ten samotný obrázok má nejaké cm... postel robí svoje.... 😀
Ale ked tak dumam, tak dvojčatá postielky budu mať nižšie ako ma Lucinka...

najjulinka
autor
12. jún 2009

no idem do Lidla kupit chlapcov a gongony a tak..... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
12. jún 2009

no to robí, ale aj tak posteľ + dieťa + obrázok cca 30cm nerobí 2,6 metra 😉

monikka22
12. jún 2009

Ahojte mam este jednu otazku priprava na profi sa musi po nejakom case obnovit?? Niekto mi tvrdil ze ano niekto nie tak ako to teda je?? dakujem...
Juli gratulujem k prirastku 😵

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata2
12. jún 2009

moj zacal robit zabranu do dveri 😀

laculik
12. jún 2009

Aj nasa mala bola (a stale je) poriadny bitkar, aj jej to triedna do zaverecneho tohto rocneho hodnotenia napisala, ze neboji sa ist ani do subojov s chlapcami 😅 , hm, neviem ci je to dobre alebo zle. Ale chcela som napisat, ze v skolke deti pochopia, ze im niektore deti aj vratia naspat a niekore aj silnejsie udru naspat. Cize po par dnoch/tyzdnoch sa spacifikovala aj nasa mala. Stacilo, ze ju niekto kusol naspat a bolo 😀 😀 😀 .

juli, zalezi na husote farby, ale po par tahoch zistis a dostanes sa do toho, nie je to nic zlozite. skoda ze nebolo minuel este vypratane, mohla som ti pomoct 🙂.

najjulinka
autor
12. jún 2009

monikka22 profi príprava je na furt.. .nič sa neobnovuje... 😉

laculik dík, ale "ja sam, ja sam" 😀 😅 🤐 😵 😀

manžel začal vypratávať dnes vo velkom.. .už sa teším... 😉

laculik
12. jún 2009

aj Kaa sa musi "tesit" 😅 . sa namaka.

najjulinka
autor
12. jún 2009

káá dostal za dnesne pratanie pusinku 😀 😵 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre