Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
15. dec 2009

zicon,,, ja vebec nemám chuť,,aby som sa z tebou hádala, či je lepší dom, alebo byt... 🙂 21 rokov som žila s našimi v rodinnom dome,, s velkou záhradou, s bazénom... teraz momentálne 6ty rok v byte a je to neporovnateľné... A moj chlap je na tom podobne... takže my sme nemali čo riešiť... No a kupujeme novostavbu, tak bude dúfať a veriť, že sa tam hneď nezačne niečo len tak odchádzať, ako napr. strecha a podobne... a keby, tak to mám ešte možnosť reklamovať.. 🙂
Preto nemám chuť s tebou riešiť čo je lepšie... pre moje deti, pre psa a koniec koncov, je to najlepšie aj pre nás...
a ten link, ešte raz.. 🙂 http://www.stava-vl.sk/index6b05.html?menu=aktu...

mexx
15. dec 2009

Mati, skvele... 😉 My teraz sice ideme do bytu, ale sna o dome sa nevzdavam. Bez ohladu na to, kolko je okolo toho prace, ten pocit, ked si mozete rano vyjst na dvor vypit kavu, alebo byt cele leto v podstate vonku, nemusite riesit vytahy a podobne zbytocnosti...jaaaaaaaaaaj... 😵

martina_maxian
15. dec 2009

mexx, presne tak,,, tešíííme sa veľmi,,, hádam v piatok sa presťahujeme... 😵 😵 😵 😵

zicon
15. dec 2009

A to uz je rozvno hotovy dom??

maznacik007
15. dec 2009

Mata krasny domcek.... jeej tesim sa s tebou... my sme teraz v byte ale casto sme u nasich na dome najma v lete... a tiez planujeme stavat ... takze tiez sa nevzdavam sna o dome.. aj ked momentalne mi je pohodlnejsie tu v byte.. /skola kruzky a rodicia.. a tak/

zicon
15. dec 2009

Nuz a preco mam pocit ze ked obhajujem byt tak som menejcenny??

To je naozaj take zle obhajovat byt, a scestne hladat vyhody byvania v byte.

Inac dvor by som ani tak velmy nepotreboval, aj tak radsej chodim s detom na ihrisko, aby mal kontakt s kamaratmi.

martina_maxian
15. dec 2009

nie zicon, nie si menejcenný,,, niekto je radšej v byte,, niekto v dome,,, a mne je jednoznačne lepšie v dome,,, a nemám chuť sa s tebou hádať, že kde je lepšie... lebo každému je niekde inde... Niekomu n achalupe, niekomu v dome, niekomu v byte... a tak... 🙂

cairka
15. dec 2009

maznacik, dakujeme 🙂
mati, pekný domček, aj pôdorys sa mi pozdáva, možno by to chcelo o kúštik väčšiu záhradu, ale aspoň nebude veľa roboty 😝

zicon, prečo hned menejcenný?

zicon
15. dec 2009

Ja zrovna tymto radovym novostavbam verim este menej ako klsickym bytovkam z komunizmu - mavaju viac technickych chyb a technologickych rieseni.

najjulinka
autor
15. dec 2009

cairka zicon je stale menejcený podla neho... ale to možno bude tým, že je chlap a chlapi potrebuju chvaliť akí su mudri a tak a my nič... nechvalime.... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
15. dec 2009

Lebo otlko uitokov na mna len preto ze som nesuhlasil ze dom je lepsi ako byt. Pomali tu kazdy si tuka po hlave ze jak vobec mozem bytove byvanie obhajovat.

martina_maxian
15. dec 2009

zicon, tebe sa páči a veríš len tomu, čo máš ty... 🙂 a mne je úplne jedno, čomu veríš, alebo neveríš ty... 😉 😉 😉

najjulinka
autor
15. dec 2009

zicon panelaky maju plno zle vyriešených technických vecí a dnes sa tomu hovorí "technická závada".......... každý typ má tie svoje "technické závady" u nás okrem ineho su to balkony... aj po rekonštrukcii zatekaju a pod........ proste sa tieto závady len zaplataju dookola... lebo keby sa to kcelo tá závada odstrániť, tak sa musia zburať asi a nanovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
15. dec 2009

Inac ten dom je uz hotovy??

martina_maxian
15. dec 2009

áno zicon hotový, skolaudovaný v septembri.. 🙂

cairka
15. dec 2009

juli 😀 😀
zicon, hlavne, že si tie útoky prežil v zdraví 😉

zicon
15. dec 2009

A myslis, ze taketo radove novostavby kde nemas sancu ovplynit kvalitu stavby su omnoho lepsie??

Napriklad taka hovadina - kamarat robi zastupcu pre Viessmann pre bratislavu. Na ciernej vode sa stavala takato radova zastavba, a isli tam kotle nie od nich ale najlacnejsie sunty co su dostat na trhu. Plastove okna made in China atd, proste veci, ze keby si si sama stavala dom v zivote ich tam nedas. Priserne urobene krovy, boj sa prvej burky A takychto stavieb su na Slovensku desiatky takze asi preto.

zicon
15. dec 2009

Aj vratane schodov kupenle a vsetkeho co psiali ze ten dom nema??

mexx
15. dec 2009

Ale tak nahodou, ja tiez chvalim aj byty, lebo som tak vyrastala - s nasimi v byte, a po vikendoch u babky na dome. A byvat v panelaku je tiez super, keby som mala byt, v ktorom je vela priestoru, izby take akurat, aby sa vopchalo vsetko, co potrebujem a ostal aj volny priestor, velke vytahy (nech nemusime riesit kociky), dobry balkon...no preco nie. 🙂

maznacik007
15. dec 2009

😀 ale zicon.. ako v pohode.. podla mna kazdemu vyhovuje ine.. zavisi aj od stylu zivota a pod.. mne ako so m uz pisala vyhovuje momentalne tento byt.. mam tu skolu zusku obchody pesiu zonu skolku... da sa ist na jazera... proste super... ale aj tak chceme postavit domcek... a ist raz tam.. ja rada robim v zahrade.. kvety a tak... muz je tiez nauceny okolo domu...
aj sme mali moznost ist teraz do domu ze predame byt.. ale nesla som lebo sa mi nechce dochadzat a na dom v meste nemam.. /pozemok uz mame aj tak iny ale ten by sa dal predat/ takze nie si sam komu momentalne vyhovuje byt... ako ja si myslim ze byt je menej narocny na starostlivost..

ale uplne chapem matu a tesim sa s nou.. lebo ma teraz deticky bude doma a chce si vychutnat zahradu /travnik s detmi / kavicku a tak... radi ta prideme mati pozriet... /volam sa vtirka 😀 /

a nevravela by som ze je to sunt.. isto sa boli na neho pozriet.. min. matin muz.. a posudili sami..

😉 netreba generalizovat

lenkove
15. dec 2009

Mati
co som vravela moja sesterka si kupili rovnaky domcek 😉 mali cosi v kupelnou spodnou, ale to sa dalo hned doporiadku, nejaka hlupost s odtokom a inak ze je to super, su so vsetkym spokojni. Zahrada pre psa akurat, deti pre zahradu tiez akurat, len chudak kocuk musi na plote sediet 😀 uz sa dnu nezmesti..

baby, mne jedna dobra vila () vybavila Urad medzisviatkami... inu tetu.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkove
15. dec 2009

jo a inak dobre ranko
a Veve skore uzdravenie... 😔

cairka
15. dec 2009

leni, paráda, že uvidíte malú skôr 😵
a dakujeme

zicon
15. dec 2009

Ja negeneralizujem len upozornujem ze nieje zlato co sa blisti a ze novostavba este vobec nemusi znamenat kvalitu.

cairka
15. dec 2009

zicon, no brácho s rodinou tiež býva v novostavbe (teda už má asi 10 rokov, ale ked tym šli bývať to bola novostavba). je pravda, že v prvých 2 rokoch sa im viackrát vyskytli nejaké komplikácie, ktoré ale boli riešené ako reklamácie a od vtedy je to viacmenej v pohode...takže isto sa môžu nejaké problémy objaviť, ale mali by byť vyriešené na náklady stavebnej firmy

lenkove
15. dec 2009

tak tak veru, Zicon, mas pravdu.. aj ked si das stavbu na kluc postavit, tak to nemusi byt kvalita, rovnako ked stavias sam.. Ja verim, ze martinkovci su sudni ludia a ze si zhodnotili za a proti a tych za je tam viac 😉 tak sa rozhodli a tak je to pre nich spravne.
jednoducho tak 😀

zicon
15. dec 2009

Napriklad u nas v Krasnanoch postavili nadstavbu, nastahovali sa novy najomnici a pri prvej burke im zhodilo strechu.

zicon
15. dec 2009

Lenze ak ti za 10 rokov odide kotol lebo je sunt, po 5 rokoch mechanika otvarania okien lebo bezna obcan by ich nekupil iba stavebik a ine radosti tak ta moze picnut, hlavne ak mas len 2 rocnu zaruku.

cairka
15. dec 2009

a ked ti padne celý 40ročný panelák?...
to je všetko také keby bolo keby...

lenkove
15. dec 2009

a inak, jasne ze som vcera nemohla zaspat.. som zariadovala, bala sa reakcii muza, a ja neviem coho.. tak som strikovala.. pekny svetrik to bude 😵 😵 este som o malej ani netusila a zacala som svetrik pre dietatko 5-8 mesiacov 😅 a nakupila ruzovu vlnu 😅 🙂 no povedzte, nie je to nase podvedomie silnejsie ako my?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre